Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a pasim mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasim mennyire lesz mérges ha rajön, hogy kitöröltem az exeit a facebook ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor aludt kitöröltem az fbján az exeit ( a teloján mindig be van jelentkezve), mert idegesített, hogy néha megnézni a képeiket.. Meg én az összes exemet kitöröltem és bevallom félek, hogy esetleg elkezdenek megint beszélni és össze jön valamelyikkel :/ lehet ez túlzott féltékenység de idegesít h néha megnézni őket mert én sem nézegetem az exeim.. De most azért parázok h mivan ha észreveszi és mérges lesz rám :(
2015. aug. 13. 16:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Jogod van tudni? Muhaha. Most más építő jellegű nem jut az eszembe. Sokat fogsz még szívni az életben ilyen ostoba fejjel.
2015. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Bence_ ***** válasza:

Minden rendben ha olyan 3 év körüli elkényeztetett kislány vagy.

Ha ő töröl akko beszld meg vele. Vagy Fogadd el vagy lépj le.

Amit csináltál csak arról árulkodik, hogy csak magadra figyelsz ( saját érdekeset nézted az ő véleménye mellékes) és önbizalom hiányos van ( képtelen vagy elhinni, hogy neki te elég vagy).

2015. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek a kapcsolatunkat.. És szerintünk van jogunk tudni h miket néz a másik.. De szerintem ha ő is mentette h kitörölt egy ismim akk enis megtehetem.. Az más kérdés h ő jobban ki borul ha én csinálok valamit :D de ilyenek a pasik -.- mindig azt hiszik ők bármit megtehetnek de ha a nő csinálja akk meg hisztit csapnak.. De a nő tűrje el.. -.- ha én nézegetném az exem már én sem meg az exem se élne.. De ezzel nem magamat akarom védeni csak nem értem a pasiknak miért lehet mindent elnézni?
2015. aug. 14. 09:33
 34/40 A kérdező kommentje:
Ha a nő csinálja már egyből hisztis p*csa.. A pasi meg a király ha irányítja a nőjét? -.- szerintem ez nem fer
2015. aug. 14. 09:35
 35/40 anonim ***** válasza:

igen tudhatod, hogy mit nézett...KÉRDEZD MEG!!!!


ha ennyire szar köztetek a kommunikáció + féltékenykedtek az egész kapcsolat szar...

a pasi se tehet meg bármit...neki sem volt jogos, hogy töröl valakit az ismerőseid közül, max megkérhet rá téged!!! KÉRHET nem parancsolhatja...

szerintem feleslegesen raboljátok egymás idejét, de a ti dolgotok...

2015. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jól kijovunk neki meg nekem sincs más és ezért nagyon sokat vagyunk együtt és jól kijovunk nekem ő a legjobb barátom is. Szeretjük egymást és ez az eset nem fog szét szakítani minket. Csak parazok mennyire lesz mérges és mennyi idő kell mire megbekel :D szerintem most meg érdemelte h én legyek vele szemét :D
2015. aug. 14. 10:05
 37/40 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy.
2015. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:

Mond el neki őszintén, hogy mit csináltál, és azt is valld be, hogy miért. Nem öltél embert, ha normális felfogása van akkor megérti, hogy miért bánt a dolog, és törölve hagyja őket, vagy esetleg azokat visszaveszi akikkel jobb kapcsolatot ápol.

Ez nem szakitó ok, mindent meg lehet beszélni, és szerintem is van jogod hozzá, hogy tudj egyes dolgokról. :) Én is csináltam már olyat, hogy elvettem barátom telefonját és átnéztem a képeit/insagrammját sőt, nem vagyok büszke rá, de az üzeneteit is. De elmondtam neki, amint volt rá lehetőségem. Ő kicsit meglepődött, de nem volt mérges, mert ő is szokta csinálni. Féltékenység igen, meg magánszféra, de ha nincs senkinek semmi relytegetnie valója akkor nem kell tulreagálni a dolgokat.

Mi olyat csináltunk a napokban, hogy telefont cseréltünk és instagrammról töröltünk minden olyan embert a másik ismerősei közül akik nem voltak szimpatikusak a képeik alapján (ha közeli barát akkor maradhatott). Igy mindenki megnyugszik, és a béke is visszatér. Meg ha te vagy a barátnője, akkor nincs szüksége, hogy más csajok képeit nézegesse.


Csak mond el neki, kérj bocsánatot, de tudasd vele, hogyan érint a dolog. Ha jó a kapcsolatotok akkor meg fogjátok tudni beszélni.


17/L

2015. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
de azt viszont nagyon gyorsan felejtsd el. hogy 'most megérdemelte hogy én legyek szemét'. Ez igenis gyerekes felfogás, ő a barátod, nem az egyik riválisod vagy testvéred.
2015. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Biztos borítanám a sz a ros bilit,mert belepiszkáltál a dolgaimba,úgymond.Menj el pszichológushoz,TB kártyával ingyenes.


22/N

2016. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!