Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a pasim mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasim mennyire lesz mérges ha rajön, hogy kitöröltem az exeit a facebook ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor aludt kitöröltem az fbján az exeit ( a teloján mindig be van jelentkezve), mert idegesített, hogy néha megnézni a képeiket.. Meg én az összes exemet kitöröltem és bevallom félek, hogy esetleg elkezdenek megint beszélni és össze jön valamelyikkel :/ lehet ez túlzott féltékenység de idegesít h néha megnézni őket mert én sem nézegetem az exeim.. De most azért parázok h mivan ha észreveszi és mérges lesz rám :(
2015. aug. 13. 16:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni, most marad a töredelmes bocsánatkérés :)
2015. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem az a kérdés, hogy szerinted minek van keresnivalója valaki ismerősei között, ugyanis nem a te profilod. Nekem olyan ismerőseim vannak, akikkel még sosem beszéltem, némelyikük valahonnan indiából jelölt be ki tudja miért, én meg válogatás nélkül visszaigazoltam, úgysincs fenn rólam semmi személyes. Ennek ellenére idegesítene, ha valaki a megkérdezésem nélkül letörölné őket.

A másik fele meg, hogy attól, hogy te rosszban vagy minden exeddel, neki sem lehet normális, baráti viszonya az övéivel. Egy érett ember képes ilyesmire, tudod, azok, akik nem csinálnak ilyesmit, mint te :D Én a helyében visszavenném őket, bunkóság is lenne magyarázat nélkül kitörölve hagyni őket, ha még néha beszél velük.

Fogadd el, hogy ebben a helyzetben te voltál a hülye, vagy pedig szakíts.

2015. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%
te veszett hülye vagy
2015. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

Nálam azonnali szakítóok lenne az ilyen. Mindenkinek van privát szférája, te pedig nem tiszteled az övét. Elég durva, amit csináltál.

20/L

2015. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
87%

Nem tolerálnám ha bárki bárhol, bármilyen módon a tudtom nélkül, a nevemben azt kommunikálná le bárki felé, akit bárhonnan is ismerek, hogy ezentúl nem tartom számon az ismerőseim közt.

De semmit nem tolerálnék, ami úgy kezdődne, hogy a tudtom nélkül a nevemben...

36/N

2015. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem én is kivágnék a fenébe egy ilyen hisztis pitsát. Komolyan, bebizonyítottad, hogy megbízhatatlan és veszett mód féltékeny vagy. Ez szánalmas. Hogy jössz te ahhaz, hogy más telefonjába, más privát fiókjába nyúlkálj? Magánszféra? Ismered? Ezek alapján nem.
2015. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
A barátnője vagyok jogom van hozzá h tudjam miket néz.. Bezzeg ha én nézegetném az exeim már egyből durcizna..
2015. aug. 13. 17:36
 28/40 anonim ***** válasza:
83%

Akkor ugyan olyan hülye, mint te :)

Épp ez a lényeg, a barátnője vagy, nem az anyukája vagy a felügyelője. Még a kiskorúaknak és az elítélteknek is joguk van némi magánélethez, mégis miből gondolod, hogy te beleütheted az orrod mindenbe, amit a pasid csinál. Elvileg azért vagy vele, mert szereted és bízol benne nem? Ha úgy érzed, ellenőrizned kell, hogy ne csaljon meg, akkor elég nagy lúzer vagy, hogy nem szakítottál már rég.

2015. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
28%
Volt egy barátom, akinek lett egy ilyen szánalmas barátnője, aki törölt engem a srác ismerősei közül. Pár nap után visszajelölt a srác, és végül az én ágyamban kötött ki, mialatt vele még együtt volt. :)
2015. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Nem. Barátnőjeként sincs JOGOD tudni, hogy mikor kit néz.

Nagyon el vagy tévedve! N32

2015. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!