Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom? Nekem van igazam?

Figyelt kérdés

4 honapja együtt vagyok egy lánnyal . 2 honapja együtt is élünk . Alapvető probléma, hogy ő akármit tehet , nem szolhatok neki. Ha szolok akkor mindig én vagyok aki fényezi magát . 2 honapja nem hajlando velem lefeküdni . Kb 4x feküdt le velem és a fejemhez vágta hogy csak azért mert balhézok miatta . Ha szolok neki hogy nem foglalkozik velem mindig a szexxel jön, hogy már megint ezen problémázok ?? Tegnapi pl:

Fekszünk az ágyban, elkezdem csókolgatni majd oda kerül a sor és elkezdem kényesztetni. Azon gondolkodom hogy abba is hagyom, mert egy darab fára hasonlított az egész . Elélvezet egyről a kettőre, majd megyek fel, látom az arcÁn hogy nem élvezi . Kérdezem, hogy mibaj van ? Mire ő: most csak azt akartam hogy te kényeztess .


Miután mondom neki, hogy szarul esik , hogy 2 hete nem feküdt le velem megsértődött , hogy megint a szexxem problémázok.

Mondtam neki a bajomat , nem válaszolt, mire megkérdeztem hogy figyelsz ? Válasz: halgass már el, sírd ki magad aztán aludjál ..


Na kb ilyen szinten beszél velem sokszor .


Tegnap az volt az indok erre a hangnemre, hogy neki most sikerült a vizsgája és ez az ő napja , ne rontsam el ..


2015. okt. 20. 05:16
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vagyok teli pénzzel :D egyébként a fejlemény: felhivott és közölte hogy haza utazik, pár napra amugy is haza mentünk volna. Na szoval ezt elmondta, beszéltünk , mondtam neki hogy mi a problémám meg hogy elegem van . Elkezdte mondani, hoy nagyon sajnálja és nen akar elvesziteni . Aztán végülis ment a kinek van a nagyobb baja játék.. Egy idő után kijelentette, hogy ő lef.ssa mostmár, mert én milyen csúnyán beszéltem vele mikor neki volt egyetlen egy napja , amikor az ő érdekeit kellett volna néznem, eltürnöm ahogy beszél velem, mindezt azért mert neki ma van a szülinapja . Meg hogy ő felre teszi a büszkeségét, pedig ez az ő napja és én egy gyokerg,ci vagyok .. Azota eyszer beszéltünk, akkor szépen beszélt de rövidre fogtam, hogy hazaért e rendesen és inkább mondtam higy rakjuk le mielott osszeveszunk ..


Ékezetétt bocsi telefonrol vagyok és lemerülök !

2015. okt. 20. 21:18
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

You do it wrong, bro!

Mit akarsz vele megbeszélni?

Rúgd ki a francba!

Azzal, hogy megbeszéljük, meg a kinek rosszabb... Ezek mind csak újabb játszmák!

Elvitte a tökeidet a ritiküljében?!

Akarsz vele lenni?

2015. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Nem ! Teljesen igazatok van . Amint tudok vele találkozni megmondom neki mire döntöttem . Nekem ez nem kell .. Igazatok van
2015. okt. 20. 23:07
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy okból menj bele a kinek rosszabb játékba:

hogy megkérdezd, hogy tulajdonképpen miért vagy velem, ha ez ilyen rossz?

Ez az összeköltözés baromi korai volt, Boldog se vagy.

Ennyi szívességért más csajok minimum heti egy mélytorkozásban részesítenek.(magamból kiindulva)

Találsz jobbat.

2015. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tetszett ! Szerencsés lehet a párod ! Vagy talán én vagyok szerencsétlen ès tul hülye .. Mindenesetre ennyit szeretnék megkérdezni én is aztán viszlát.
2015. okt. 21. 10:08
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem bírok a kíváncsiságommal, mi a helyzet?
2015. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Tegnap hazament az édesapjához, azóta ugye nem is találkoztunk . Tegnap még beszéltünk, akkor ott zártuk le hogy én vagyok a g,.,,ci de ő nem akar elvesziteni. Ma reggel nem beszéltünk, 17 ora fele hivott fel, hogy nagyon szeret és nagyon hiányzom neki . Most este felhivtam, hogy szombaton érek rá, szombaton találkozzunk . Elmondtam felnőttesen , hogy kb mi bajom van, elkezdte mondani higy hagyjuk, nincs kedve ehhez most . Én csak erőltettem , kiabáltunk egy sort, hogy én nem értem meg hogy nincs most kedve veszekedni , szeret meg minden , de ne b.....szogassam . Ezt nem ilyen szépen de ez volt a lényege .. Aztán nem beszéltünk . Egészen mostanáig, küldött egy smst hogy neki én vagyok a mindene és hogy nagyon szeret meg irjak ha megyek dolgozni .. Ennyi történt . Ja meg ma áthivott magához , hogy aludjak ott nála, mert velem akar lenni és hiànyzom .. Mondtam neki, hogy szombaton találkozunk
2015. okt. 21. 23:10
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeret.

Érdeklődik bármikor is arról ami téged érdekel, ami téged bánt stb?

A gazda se kérdezi meg a tehéntől hogy milyen napja volt.

Be van sz#rva azért megy ez a nagy szeretlek téma! De emellett b#szogatásnak veszi, ha elmondod a gondod. Magyarán letossza.

Ha korrekt akarsz lenni adj egy hetet a költözésre.

Ennyire ne legyél szeretetéhes, hogy ezzel beéred!

Nézd, én egy számító játszmázó r#banc vagyok, felismerem a fajtám.

De ez a csaj hülye, és lopja az imidzsem!

2015. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Ezt elb...tad kérdező!

Belementél a játékba amit ö irányit!

Ennél tökéletesebben le sem irhattad volna, hogy mennyire lesz.r téged!


#38 tökéletesen megirta!

És ezek szerint hiteles is! :D


Hallgass rá! Ránk! Ha nem akarsz pojáca lenni!


Persze át is mehetsz! Biztosithatlak élete legnagyobb orgazmusát adja elő. Vagy majd azt mondja azért olyan mint egy darab fa, nem élvezhet rendesen, mert ott az apja.

Csak ha nem változik semmi, feleslegesen kérdeztél!

Persze tudom. Nem lehet mindenkit megmenteni önmagátol!

2015. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon esik le kérdező, hogy most az apjához mész szombaton, vagy a szűzr#banc csajszi megy hozzád?

Komolyan mondom, NEHOGY MEGDUGD!!!

Menj prostihoz, vagy verd véresre!

De ha megdugod, kész, vége.

Gondolom azért vannak gyöngéd érzéseid az irányába, egy jó orgazmus nálatok, pasiknál ezt a felszínre hozza, illetve elhomályosítja a problémákat.

Aztán egy két hét és újra a kis csicskája vagy!

Mondom, ha kedves és jófej akarsz lenni, adsz neki pár napot, de ne aludj vele egy ágyban, és még ne próbálj te aludni a vendégágyon/kanapén/gumimatracon! Azt hagyd meg neki. A vesztes alszik máshol. Ezzel picit megalázod, de sajna meg kell lépni.

Pokol angyala! Köszi a privit! :)

2015. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!