Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom? Nekem van igazam?

Figyelt kérdés

4 honapja együtt vagyok egy lánnyal . 2 honapja együtt is élünk . Alapvető probléma, hogy ő akármit tehet , nem szolhatok neki. Ha szolok akkor mindig én vagyok aki fényezi magát . 2 honapja nem hajlando velem lefeküdni . Kb 4x feküdt le velem és a fejemhez vágta hogy csak azért mert balhézok miatta . Ha szolok neki hogy nem foglalkozik velem mindig a szexxel jön, hogy már megint ezen problémázok ?? Tegnapi pl:

Fekszünk az ágyban, elkezdem csókolgatni majd oda kerül a sor és elkezdem kényesztetni. Azon gondolkodom hogy abba is hagyom, mert egy darab fára hasonlított az egész . Elélvezet egyről a kettőre, majd megyek fel, látom az arcÁn hogy nem élvezi . Kérdezem, hogy mibaj van ? Mire ő: most csak azt akartam hogy te kényeztess .


Miután mondom neki, hogy szarul esik , hogy 2 hete nem feküdt le velem megsértődött , hogy megint a szexxem problémázok.

Mondtam neki a bajomat , nem válaszolt, mire megkérdeztem hogy figyelsz ? Válasz: halgass már el, sírd ki magad aztán aludjál ..


Na kb ilyen szinten beszél velem sokszor .


Tegnap az volt az indok erre a hangnemre, hogy neki most sikerült a vizsgája és ez az ő napja , ne rontsam el ..


2015. okt. 20. 05:16
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Nagyon jol gondolod . Neki debrecenben van a munkahelye , és igy többet tudunk találkozni . Kicsit olyan hogy a pénzemért van velem .. Pedig nem vagyok elengedve szoval nem is tudom ..
2015. okt. 20. 06:19
 12/49 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem anyagiakrol szól. Inkább hogy uralkodni akar, kihasználni.

Ez a csaj egy nagy manipulátor.

Megismerkedtetek. Működik a szex. Összeköltöztetek.

Megkapta amit akart?

Nem volt véletlen, hogy a szex leállt.

És ezt nem akarom tovább bontogatni. Következtetéseket levonni. Van igy is elég bajod.

2015. okt. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
93%

Oké most jöhet a második soviniszta kérdésem a mai nap:

Fent tudná tartani magát a saját keresetéből?

Ha a válasz nem akkor had gratuláljak elsőként, hiszen tiéd az "Év szexmentes fogadósa" díj!

Figyelj! Vérbeli emancipunciként és két kislány anyjaként mondom, hogy

B#SZD KI AZT A R#BANCOT!

Ne alázd már magadat ennyire! Minek?

És meg ne dugd búcsúszexként se! Két okból: elgyengülsz és visszafogadod.

véletlenül terhes lesz!

3,8 millió év evolúciós eredménye vagy! Viselkedj aképpen!

2015. okt. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

elképesztő, hogy hogy lehet egy ferfi ennyire naiv.

Ha ennyire nem vagy emberismero akkor sokat kell meg szenvedned mire mar messzirol el fogod majd kerulni az ilyen noket.

2015. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
...mielott meg barmi elkezdodne....
2015. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Felnyitottátok a szemem és ezt köszönöm Nektek . Egyébként a válasz a kérdésre : nem tudnà magát fent tartani, mivel a nagyanyja ad neki így is pénzt mivel még fősulis . Igazatok van .. Sikerült neki kiharcolnia , hogy álljam az egészet , albérlet, kaja, ide-oda viszem, ő meg tudja hogy ugy sem fogom elhagyni akármit tehet . Mégegyszer köszönöm Nektek , hihetetlen erőt adtok !
2015. okt. 20. 07:21
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

HAJRÁ!

Ne aggódj, vannak rendes lányok is.

Ne ragadj le egy ilyen izénél!

2015. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokaig maradsz meg vele, akkor nem ferfi leszel, hanem a papucsallatkaja. :-D

Vedd mar eszre, hogy buntudatkeltessel manipulal!

Ha elkezd sirni az is manipulalas nala. Szexel is manipulal. Meg az is lehet, hogy undorodik toled, csak a penzedert kellesz neki.

2015. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Tényleg érdemesebb otthagyni ezek szerint . Hogy nem vettem èszre ?! Na mind egy leülök vele beszélni .
2015. okt. 20. 08:07
 20/49 Noren1989 ***** válasza:
100%

Dobjad a francba, igyekvősen zavard el a háztól.

26/F

2015. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!