Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom? Nekem van igazam?

Figyelt kérdés

4 honapja együtt vagyok egy lánnyal . 2 honapja együtt is élünk . Alapvető probléma, hogy ő akármit tehet , nem szolhatok neki. Ha szolok akkor mindig én vagyok aki fényezi magát . 2 honapja nem hajlando velem lefeküdni . Kb 4x feküdt le velem és a fejemhez vágta hogy csak azért mert balhézok miatta . Ha szolok neki hogy nem foglalkozik velem mindig a szexxel jön, hogy már megint ezen problémázok ?? Tegnapi pl:

Fekszünk az ágyban, elkezdem csókolgatni majd oda kerül a sor és elkezdem kényesztetni. Azon gondolkodom hogy abba is hagyom, mert egy darab fára hasonlított az egész . Elélvezet egyről a kettőre, majd megyek fel, látom az arcÁn hogy nem élvezi . Kérdezem, hogy mibaj van ? Mire ő: most csak azt akartam hogy te kényeztess .


Miután mondom neki, hogy szarul esik , hogy 2 hete nem feküdt le velem megsértődött , hogy megint a szexxem problémázok.

Mondtam neki a bajomat , nem válaszolt, mire megkérdeztem hogy figyelsz ? Válasz: halgass már el, sírd ki magad aztán aludjál ..


Na kb ilyen szinten beszél velem sokszor .


Tegnap az volt az indok erre a hangnemre, hogy neki most sikerült a vizsgája és ez az ő napja , ne rontsam el ..


2015. okt. 20. 05:16
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Mégis,mi a fenéért vagy vele?! Ez egy manipulatív liba, én egy pillanatig sem pazarolnám rá az időm.

Csomagold össze a cuccait, vagy a tiédet, még ma, és dobbants!

2015. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja magát eltartani, és?! Majd visszamegy a szüleihez... te egy igazi idióta vagy, már bocs!
2015. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

#10-es hsz-ben emlitettem a "leülünk beszélgetni"-t.

Hát jó probálkozást. Max. 1 hetet nyersz vele!

2015. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: biztos te leszel a legszemetebb ember,ha szakítasz vele, de őszintén ő még kislány hozzád! éretlen és ha nem akarsz tönkremenni,akkor még most kilépsz belőle.


Annyira nyomorult szegény, hogy biztos azt fogja hinni, hogy a szex miatt szakítasz vele, de erre tényleg nincs más megoldás.

Ne pazarold az időd és az energiád rá.

2015. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! XD Nem is értem, hogy egyáltalán miért vagy még vele. Annyira az elején vagytok, hagyd ott és kész. Szánalmas, hogy léteznek ilyen nők! :D (N)
2015. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
77%
Félreqr szerintem. :/ Ha ennyi ideje nincs szex, valaki más kielégíti.
2015. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Jo látni hogy nem csak én gondolom így . Egyébként tuti hogy lesarkitja arra, hogy a szex miatt lesz vége. Ezt teszi egy jo ideje már, mindig azzal jön, hogy a szex miatt veszekszem vele . Egyébkénts megcsalás is eszembe jutott már .. Azért minden embernek vannak igényei :/
2015. okt. 20. 10:40
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás is eszedbe jutott :D? Te valamiért nagyon ragaszkodsz éhez a lányhoz...gondolom Te tele vagy pénzel ő meg szép, neki szüksége van a pénzedre de nem kíván téged ezért nem akar lefeküdni veled..Sajnálom de szerintem az van a dologban..Nem kíván téged mint férfit de veled van még mert rá van szorulva a pénzedre..Nos két dolgot tehetsz : Pénzek az egy szép csajt aki nem akar lefeküdni veled mert undorodik tőled, vagy szakítasz..
2015. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a helyesírásét telorol irok
2015. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én nőként, kb. állandóan a nőknek adok itt igazat és őket védem , nem tudom ez valami kényszer nálam, de erre még én is azt mondom, hogy dobd ki, nem szeret, nem tisztel egy csöppet se, csak kihasznál, de csúnyán. Az ilyen nőnek nem való semmilyen kapcsolat. És nem dőlj be ha megint manipulálni akar,amit simán el tudok képzelni, ha látja,hogy dobni akarod,(az ilyenből kinézem,hogy akár öngyilkossággal is képes zsarolni, hogy megsajnáld)
2015. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!