Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom? Nekem van igazam?

Figyelt kérdés

4 honapja együtt vagyok egy lánnyal . 2 honapja együtt is élünk . Alapvető probléma, hogy ő akármit tehet , nem szolhatok neki. Ha szolok akkor mindig én vagyok aki fényezi magát . 2 honapja nem hajlando velem lefeküdni . Kb 4x feküdt le velem és a fejemhez vágta hogy csak azért mert balhézok miatta . Ha szolok neki hogy nem foglalkozik velem mindig a szexxel jön, hogy már megint ezen problémázok ?? Tegnapi pl:

Fekszünk az ágyban, elkezdem csókolgatni majd oda kerül a sor és elkezdem kényesztetni. Azon gondolkodom hogy abba is hagyom, mert egy darab fára hasonlított az egész . Elélvezet egyről a kettőre, majd megyek fel, látom az arcÁn hogy nem élvezi . Kérdezem, hogy mibaj van ? Mire ő: most csak azt akartam hogy te kényeztess .


Miután mondom neki, hogy szarul esik , hogy 2 hete nem feküdt le velem megsértődött , hogy megint a szexxem problémázok.

Mondtam neki a bajomat , nem válaszolt, mire megkérdeztem hogy figyelsz ? Válasz: halgass már el, sírd ki magad aztán aludjál ..


Na kb ilyen szinten beszél velem sokszor .


Tegnap az volt az indok erre a hangnemre, hogy neki most sikerült a vizsgája és ez az ő napja , ne rontsam el ..


2015. okt. 20. 05:16
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, nem értem mit eszel ezen a lányon. Gyerekes, önző,ostoba, semmit nem lehet vele megbeszélni, csak hárít meg fröcsög,ráadásul frigid is. Remek kombináció,kellene a kutyának (illetve úgy tűnik meg neked), mert még mindig szóba állsz és találkozol vele. :S
2015. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Életem legrendesebb embereivel találkozok most itt . Eddig senki sem adott ekkora erőt . Tényleg belementem ebbe a játékba (már megint) ..:/ most 10 napot külön leszünk, 40 kmre egymástol.

Én otthon leszek , szoval nem nagyon fogunk találkozni , lesz időm magamra egy kicsit . Pénteken átmegyek meghallgatom hogy mit akar mondani, leirom ide és àtràgom magam rajta . 10 napig nem is fogom keresni aztán meglátjuk mi lesz .. Egyébként ma reggel egy ilyen sms várt:


Jóreggelt az egyetlen szerelmemnek akit a világon a legjobban szeretek +sok sziv..


Eléggé beparázhatott , vagy nem tudom miért kapar Ennyire .. Mindenesetre kváncsi vagyok mit mond holnap ..

2015. okt. 22. 15:17
 43/49 A kérdező kommentje:
Jajjj majdnem elfelejtettem ! Köszönöm Nektek az energiát és az időt amit rám forditotok :) nagyon rendesek vagytok !!
2015. okt. 22. 15:18
 44/49 A kérdező kommentje:
Ja ès egy kis javitás. Szombaton megyek át nem pénteken . Bezavar ez a hosszú hétvége :D
2015. okt. 22. 15:21
 45/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a tíz nap egy újabb játszma.

Keress egy csajt és dugd meg istenesen!

Az majd segít.

Ne legyél birka Drága! Aranyos srácnak tűnsz.

2015. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hallgass #45-re!


Már vesztettél!

2015. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Jo igazatok van ! Megfogadom a tanácsot !!!
2015. okt. 22. 21:41
 48/49 anonim ***** válasza:

Szia! Na, hogy vagy? Remélem megtaláltad a tökeidet! >.<

Nagyon drukkolok neked!

2015. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Tuti kibékültek :D
2015. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!