Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék az önző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék az önző? Ti, hogy éreztetitek napközben, vagy ha távol vagytok a párotoktól, hogy fontos számotokra?

Figyelt kérdés
Párommal nem tudtunk találkozni már több mint egy hete. Ez idő alatt beteg lettem, egyik nap rákérdezett, hogy vagyok másik nap nem. Tudtam, hogy ma vizsgázik, és mondta ez nagyon fontos neki, tegnap egész nap elfoglalt lesz, de reméltem, legalább egy jó éjt üzenetet küldd. Hajnali egy volt, amikor ráírtam, miért csinálja ezt, és mivel egész nap nem hallottam semmit róla, miért nem képes rám írni és rám szánni egy percet. Erre kicsattant, hogy mennyire hülye és önző ember vagyok, és miért nem értem meg, hogy ő tanult, és ez egy nagy vizsga lesz neki. Tényleg nagy kérés ez? Ti ezt, hogy oldjátok meg?

2015. nov. 25. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Kedves 19-es ! Most írtam, hogy tegnap Pesten jártam, és egy pillanatra el akartam menni hozzá. Amit ő nem engedett. Nem tudom büfé szaknak minősül vagy sem, de villamosmérnöki diplomám van.A 18-asnak meg köszönöm. Kedves tőled, hogy legalább próbálsz segíteni.
2015. nov. 25. 12:14
 22/63 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező... ezt írtad: "2 percre fussunk össze"


Ebből hogy találjam ki, hogy házhoz akartál menni, vagy őt kiráncigálni valahova? Sajnos gondolatolvasó nem vagyok, pedig gyakorolok rendesen, hidd el. Fogalmazz meg tanulni :D

2015. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek a 20-as valaszoloval.


Rengeteg mulik azon, hogy van megfogalmazva az uzenet.. Ha passziv-agressziv modon, buntudatkeloen fogalmaztal, az meg a legturelmesebb embert is kiboritja. Meg kellene ezt beszelnetek, valamikor nyugodtan, higgadtan. Es ne ugy kezdd, hogy "nem keresel elegszer", inkabb fogalmazd at arra, hogy "szuksegem lenne arra, hogy gyakrabban jelentkezz". Rengeteg mulik a talalason, fogalmazason. Ne legyen hibaztato a hangnem.


Amugy tenyleg lathatoan nem egyeznek az igenyeitek. En hasonlo tipus vagyok, mint a baratod, megorulok a tul sok egymason logastol, akarmennyire szerelmes vagyok. Szerencsere a baratom ugyanilyen, volt is siman, hogy elfoglaltak voltunk es napokig egyaltalan nem kerestuk egymast (meg regen, mielott osszekoltoztunk), de az mas, ha ebbol nincs konflitkus, mert mindket fel ugyanazt akarja. En amugy sem szeretek a semmirol beszelgetni csak a beszelegetes kedveert, "csak ugy" irkalni szamomra idegesito, de persze nem lehetunk egyformak, nincs ezzel semmi baj. Az a lenyeg, hogy a kapcsolatban levo felek egyetertsenek.. ez nalatok nem igazan van meg, ugy fest.

2015. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit :)

kapcsolatpárti vagyok, nem mellesleg ki nem állhatom az igazságtalanságot.

2015. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
És köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat, mint a #2-es és a 6#-os. Rosszul esik, hogy egyből támadnak páran, amikor igazából tényleg tanácsot szerettem volna kérni,és eszmét cserélni, ki, hogy éli ezt meg az ő kapcsolatában. Mindenki más. Ha valaki azt mondja nekem, hogy van egy jól működő párkapcsolata, ahol például 3 naponta beszélnek, akkor azt mondom, van ilyen is, és elgondolkodom azon, hogy ebben változtassak.
2015. nov. 25. 12:25
 26/63 anonim ***** válasza:
(18-as voltam)
2015. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

Neked az igenyeid magasabb szinten vannak mint a parodnak. Annyit valtoztathatsz, (ha akarsz), hogy nem pirongatos meg kovetelozos stilusban hozod fel az ilyeneket, hanem hizelegve. Az talan segit.


Rossz pelda: "Irhattal volna legalabb egy jo ejt uzenetet. :-( "


Jo pelda: "Ugy orulnek ha gyakrabban tudnal idot szakitani legalabb egy jo ejt puszis uzenetre. :-) "

2015. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Amúgy az üzenetem meg így szólt hozzá szó szerint, hogy akkor teljesen tiszta legyek: " Szió ! Hogy megy a tanulás ? Remélem azért még bírod. Hiányzol, és remélem sikerülni fog a vizsgád. Azért jól esett volna, ha egy jó éjt üzenetet kapok,és egy percre beszélünk mert megkérted ne zavarjalak, így nem akartam eddig írni neked. Nem veszekedni akarok, de nem beszéltünk valami sokat az elmúlt napokban."
2015. nov. 25. 12:34
 29/63 anonim ***** válasza:
9%
Ez bizony, az elso harom mondatot leszamitva, egy passziv-agressziv uzenet mintapeldaja. Nem bantani akarlak, de tenyleg az.
2015. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem mar az elejen.

O vizsgazott egyet elotted is nem csak az iskolaba. Te nem voltal se hisztis se semmilyen bantot nem irtal.

2015. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!