Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék az önző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék az önző? Ti, hogy éreztetitek napközben, vagy ha távol vagytok a párotoktól, hogy fontos számotokra?

Figyelt kérdés
Párommal nem tudtunk találkozni már több mint egy hete. Ez idő alatt beteg lettem, egyik nap rákérdezett, hogy vagyok másik nap nem. Tudtam, hogy ma vizsgázik, és mondta ez nagyon fontos neki, tegnap egész nap elfoglalt lesz, de reméltem, legalább egy jó éjt üzenetet küldd. Hajnali egy volt, amikor ráírtam, miért csinálja ezt, és mivel egész nap nem hallottam semmit róla, miért nem képes rám írni és rám szánni egy percet. Erre kicsattant, hogy mennyire hülye és önző ember vagyok, és miért nem értem meg, hogy ő tanult, és ez egy nagy vizsga lesz neki. Tényleg nagy kérés ez? Ti ezt, hogy oldjátok meg?

2015. nov. 25. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
3 kapcsolatom volt eddig, az első barátom sem volt túl korrekt, és elég csúnya vége lett a kapcsolatnak. Nem vesztettem el a hitem, és utána volt 3,5 nagyon szép évem a második párommal. És most sem fogom azt mondani innentől kezdve minden férfi egy szemét. Mert ez nem igaz. Még egyelőre nem akarok bele gondolni az utolsó beszélgetésünkbe, mert nagyon fáj. Meg az is, hogy vége lesz, mert nagyon fontos volt számomra. De a hitem nem fogom elveszteni a jövőben, mert belefutottam valakibe, aki visszaélt a bizalmammal.
2015. nov. 25. 15:04
 52/63 anonim ***** válasza:
Majdnem végigolvastam az összes üzenetet és mintha saját magamat látnám egészen a csókos sms-ig. Nálam az még nem jött, de remélem nem is fog.
2015. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam erre. Szerintem nem mindennapi dolog az ilyenfajta gerinctelenség. Lehet más is mögötte. De azért ezek után azért légy résen. De remélem nálad tényleg szimplán csak az elfoglaltságról van szó.
2015. nov. 25. 15:55
 54/63 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én helyzetem egy kicsivel másabb, még inkább meg van bonyolítva egy dologgal.
2015. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ideáig jutottatok, de hidd el, lesz olyan, aki szeret, megbecsül. És szakíts. Ez az "esküszik" meg nagyon tipikus :(
2015. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
Tudom :(( És közben váltott, és már azt is írta, hogy ez is az én hibám. Mármint, hogy egy másik lánnyal csókolózott...
2015. nov. 25. 17:54
 57/63 anonim ***** válasza:

Miért is? Te kényszerítetted rá?

Írj neki, hogy legyenek boldogok! Ha már olyan korrekt volt, hogy megírta ezt neked..

2015. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:
Már megetettem...remélem azok lesznek.
2015. nov. 25. 18:10
 59/63 anonim ***** válasza:
Kitartás!
2015. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Talán kicsit rendhagyó lesz, hogy elmesélem a végkifejletet, de talán tanulság lesz azok számára, akik hasonló cipőben járnak. Túl estem a most már volt barátommal az utolsó beszélgetésen. Kiderült nem ez volt az első megcsalása, és sokszor bújt az mögé, hogy tanul. Félre ne értsetek. Nem mindenki rossz, vagy csaló, aki tanul vagy nagyon elfoglalt, mások vagyunk. De ne érjétek be kevesebbel, és ne hagyjátok magatokat, ha nem érzitek jól magatokat egy kapcsolatban, vagy úgy érzitek valami nem stimmel. Mivel van viszonyítási alapom, tudom, milyen egy jó párkapcsolat. Ahol nem ciki vagy gáz az, hogy kicsit idomulunk egymáshoz, és oda figyelünk egymásra. Mindezt azért írtam le, mert sok olyan kérdést olvasok arról, hányan tengődnek olyan kapcsolatban, ahol lelkileg megalázzák, és bántják őket, sőt még konkrétan megcsalásról, fizikai erőszakról is szó van, és a párjával marad, vagy belemegy egy szeretői státuszba. Ne tegyétek. Amikor hallgattam az exem hülyeségeit, arra gondoltam, jézusom ennél én sokkal többet érdemlek.Úgyhogy koncentrálok a munkámra, ma kitakarítom a lakást, vettem is egy új csinos ruhát magamnak, és holnap tartok egy házibulit a barátaimmal. És tudom lesz jobb. :) Mégha most még hiányzik is a volt párom, mert azért 1 év az egy év. Szóval, ha valaki ezt talán olvassa még, mindegy férfi vagy nő, hajrá, higgyetek magatokban, és higgyetek abban, hogy megérdemlitek a boldogságot. Ne érjétek be szarral. Még egyszer köszönöm a támogatásokat, legyen szép napotok ! :)
2015. nov. 27. 09:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!