Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék az önző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék az önző? Ti, hogy éreztetitek napközben, vagy ha távol vagytok a párotoktól, hogy fontos számotokra?

Figyelt kérdés
Párommal nem tudtunk találkozni már több mint egy hete. Ez idő alatt beteg lettem, egyik nap rákérdezett, hogy vagyok másik nap nem. Tudtam, hogy ma vizsgázik, és mondta ez nagyon fontos neki, tegnap egész nap elfoglalt lesz, de reméltem, legalább egy jó éjt üzenetet küldd. Hajnali egy volt, amikor ráírtam, miért csinálja ezt, és mivel egész nap nem hallottam semmit róla, miért nem képes rám írni és rám szánni egy percet. Erre kicsattant, hogy mennyire hülye és önző ember vagyok, és miért nem értem meg, hogy ő tanult, és ez egy nagy vizsga lesz neki. Tényleg nagy kérés ez? Ti ezt, hogy oldjátok meg?

2015. nov. 25. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
Az erzelmi es tarsas inelligenciad eros kontrasztot mutat a parodeval.
2015. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
16%

Ez a hiba benne, de ez nem olyan hu de banto: "jol esett volna" = szemrehanyas

A hizelges az el akar erni valamit es a celt fogalmazza meg pozitivan, ne emlegess fel rosszat.

2015. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető probléma az, hogy a pasija majdnemhogy semmibe veszi. Ha ez nem így lenne, nem kéne ilyen üzenetet írnia, nekünk meg nem kéne itt boncolgatni szavanként :)
2015. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Meg amugyis ferfi vagyok. Nem fogok noket hizelegni tanitani. Maguktol is tudjak hogy kell. :-D
2015. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
36%
Azért érdekelne, hogy mit csináltatok volna 300 évvel ezelőtt, amikor se net se telefon nem volt. :D Itt 1-2 nap alatt mindenki meg akar halni, míg mások hónapokat van hogy éveket éltek túl pár levéllel...
2015. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat. Lassan kezdem azt érezni én is sokkal nagyobb itt a baj, mint egy kiragadott alkalom a vizsga-sms-el kapcsolatosan. Szerelem Királya: A legutolsó hozzá szólásodon nagyot nevettem. :D És köszönöm a többi hozzá szólásodat is, és a többieknek is, akik segíteni próbáltak. Volt egy hosszú kapcsolatom ő előtte, ahol ezekből a dolgokból soha nem volt konfliktus. Rá kell jöjjek, hiába szeretem, és most, hogy így írok nektek jövök rá, hogy mekkora a gáz, amit nem akartam észre venni.
2015. nov. 25. 13:07
 37/63 anonim ***** válasza:

Na, ennek örülök. :) Akkor már ezért megérte beírnod ide ezt a kérdést!! Azért sajnálom, biztos nem jó érzés szembesülni ezzel, de jobb minél hamarabb felismerni a helyzetet, és nem hosszú időn keresztül hánykolódni és szenvedni egy rossz kapcsolatban.

Mindenképp próbáljátok megbeszélni, hátha "észhez tér"... És majd írj, mi volt, kíváncsi vagyok, drukkolok!!

2015. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :* :)
2015. nov. 25. 13:22
 39/63 A kérdező kommentje:
Sajnos össze állt a kép :( Kaptam tőle egy üzenetet ( nem hívást ), hogy el kell nekem mondania valamit. A csoporttársával tanultak ( lány...), és csókolóztak, de esküszik nem történt semmi más, de lelkiismeret furdalása volt, azért támadt rám. Ez most földhöz vágott.. szemétláda.
2015. nov. 25. 13:53
 40/63 anonim ***** válasza:
Az úgy nice... annyi gerinc nem volt benne, hogy személyesen mondja el? Akkor elgondolkodtató, hogy vajon miért is bukott meg? Lehet nem is tanultak annyit?
2015. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!