Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék az önző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék az önző? Ti, hogy éreztetitek napközben, vagy ha távol vagytok a párotoktól, hogy fontos számotokra?

Figyelt kérdés
Párommal nem tudtunk találkozni már több mint egy hete. Ez idő alatt beteg lettem, egyik nap rákérdezett, hogy vagyok másik nap nem. Tudtam, hogy ma vizsgázik, és mondta ez nagyon fontos neki, tegnap egész nap elfoglalt lesz, de reméltem, legalább egy jó éjt üzenetet küldd. Hajnali egy volt, amikor ráírtam, miért csinálja ezt, és mivel egész nap nem hallottam semmit róla, miért nem képes rám írni és rám szánni egy percet. Erre kicsattant, hogy mennyire hülye és önző ember vagyok, és miért nem értem meg, hogy ő tanult, és ez egy nagy vizsga lesz neki. Tényleg nagy kérés ez? Ti ezt, hogy oldjátok meg?

2015. nov. 25. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%

Basszus. Sajnálom :(

Azért ez durva, 31 éves férfinek ennyi esze van? Kb mint egy tini..

Jaaaj.. rossz ilyet olvasni :(

2015. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Remélem boldogok most azok a hozzászólók akik le önzőztek engem. Meg kiegészítették ezt egy r**anccal. Hát ezután már semmit nem tudok elhinni neki. Olyan szinten megvagyok döbbenve, és csalódott vagyok. Vissza kell fognom magam, hogy ne sírjak, mert nem vagyok egyedül.De érthetetlen számomra miért nincs valakiben annyi, hogy ha nem kellek kerek perec megmondja. Nem, hogy még ő támad...ezek után.
2015. nov. 25. 14:05
 43/63 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük..

Elhiszem, hogy megdöbbentél.. Nem volt valami jel, nem vettél észre semmit az utóbbi időben?

2015. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
Csak ez az elmúlt egy hét volt nagyon furcsa. De mivel alapban nem mindennap találkoztunk, így aztán nem láthattam bele a mindennapi dolgaiba. Egyébként ezzel a lánnyal akivel történt, tudtommal ők barátok voltak. Amit elfogadtam. De még nyáron egyszer lerázott, hogy a csaj szomorú, és este találkozik vele, mert a pasijával gázok vannak. Utána meg posztolt a csaj egy képet, amint a egy padon közel ülve egymáshoz pózolnak. Éjjel 11-kor. Arra ideges lettem,hogy ez azért szarul esett, de megbeszéltük, és azóta nem vettem semmi olyat észre. De ezt leszámítva elfogadtam a barátságukat, és bíztam bennük.
2015. nov. 25. 14:18
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Most olvastam végig az egészet..Kedves Kérdező! Kitartás és ne búsulj! Viszont ezek után mi lesz veletek?
2015. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Legalább megkönnyítette a dolgod, így nem kell magyarázkodnod, hogy miért szakítasz. Megcsalt ennyi, dobd ki azonnal
2015. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Az lesz velünk, hogy szakítani fogok miután kisírtam magam. Sok mindent elnézek, de azt, hogy valaki lehülyézzen és önzőnek hívjon, miközben megcsal, az elég gerinctelen. Akkor mire számíthatok tőle a jövőben. Köszönöm a kedvességed, és a támogatásod.
2015. nov. 25. 14:25
 48/63 anonim ***** válasza:

minden rosszban van valami jó...próbáld meg ennek is a jó oldalát nézni, még ha nehéz is...és egy ilyen alak miatt nem éri meg sírni...de ha arra van szükséged akkor csináld, de ne keseregj rajta sokat, mert nem ér annyit ez a srác...


22F

2015. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

45# vagyok!


Nem éri meg sírni egy ilyen emberért,aki megcsal utána meg mindennek lehord,és ki tudja mi történt még ott...Biztosan találni fogsz olyat aki megbecsül,pihenj egyet és lazíts kicsit úgy biztosan könnyebben fog menni! Persze tudom,könnyű innen ezeket írni,de sok sikert Neked!

2015. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%

>Az lesz velünk, hogy szakítani fogok miután kisírtam magam. Sok mindent elnézek, de azt, hogy valaki lehülyézzen és önzőnek hívjon, miközben megcsal, az elég gerinctelen. Akkor mire számíthatok tőle a jövőben. Köszönöm a kedvességed, és a támogatásod.


Jó terv. Nem vagyok híve annak, hogy szakítást javaslok valakinek, de azt hiszem, ebben a helyzetben én is ezt tenném. Ez többszörösen el van már rontva, nem hiszem, hogy bármi jót várhatnál ettől az embertől. Légy túl rajta minél hamarabb, és semmiért se hibáztasd magad! Szerintem ettől az esettől függetlenül jó dolog, hogy képes voltál elfogadni a "barátságukat", és úgy néz ki, hogy a kommunikációval sincs bajod, szerintem kifejezetten jó az, amit írtál neki (pár oldallal ezelőtt másoltad be). Sajnos visszaéltek a jó hozzáállásoddal, sajnos megesik az ilyen, sajnálom. Ennyi információ alapján azt javaslom neked, hogy lépj tovább, de maradj ilyen, majd jön olyasvalaki, aki kellőképp értékel.

2015. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!