Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék az önző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék az önző? Ti, hogy éreztetitek napközben, vagy ha távol vagytok a párotoktól, hogy fontos számotokra?

Figyelt kérdés
Párommal nem tudtunk találkozni már több mint egy hete. Ez idő alatt beteg lettem, egyik nap rákérdezett, hogy vagyok másik nap nem. Tudtam, hogy ma vizsgázik, és mondta ez nagyon fontos neki, tegnap egész nap elfoglalt lesz, de reméltem, legalább egy jó éjt üzenetet küldd. Hajnali egy volt, amikor ráírtam, miért csinálja ezt, és mivel egész nap nem hallottam semmit róla, miért nem képes rám írni és rám szánni egy percet. Erre kicsattant, hogy mennyire hülye és önző ember vagyok, és miért nem értem meg, hogy ő tanult, és ez egy nagy vizsga lesz neki. Tényleg nagy kérés ez? Ti ezt, hogy oldjátok meg?

2015. nov. 25. 11:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok, ő 31. És már több mint egy éve. Egyáltalán nem lógok a telefonon. Múlt csütörtökön beszéltünk este. Pénteken egész nap nem, rám se írt, majd szombaton egy üzenetet váltottunk, meg vasárnap egy fél órát beszéltünk. Hétfőn kaptam reggel egy smst. Az volt utoljára. Nincsenek nagy igényeim, nem zaklatom 5 percenként, sőt, még azt sem vártam el tőle, hogy meglátogasson.Tegnap felutaztam Pestre ( mert én alapban 20 km-re lakom ), gondoltam egy csókra össze futunk, de az sem. ÉS végül az amit írtam. Egy korábbi hozzá szólónak csak annyit, hogy a karrier meg a jövő fontos, de akkor ha csak az a fontos szinte, akkor nem kell párkapcsolatban lenni. Ami bántott, az az, hogy amilyen stílusban beszélt velem. Nem bunkó módon mondtam neki, csak szomorú fejjel küldtem neki üzenetet. Sokat dolgozom, de mindig van rá pár percem. Meg a korábbi kapcsolataimban is ez volt számomra a normális. Alapban jól megvagyunk, de ilyenkor nehezen értem őt. És szarul esett, hogy ennyire lehordott. És lassan nekem van lelkiismeret furdalásom, hogy egyáltalán szólni mertem. Ráadásul pont most küldött egy smst, hogy nem sikerült neki, és ez az én hibám is...
2015. nov. 25. 11:46
 12/63 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én arra tippeltem, férfi a kérdező:) szóval egyelőre nem tudjuk, melyikőjük melyik :D

De itt most ez teljesen lényegtelen is.. Nyilván nem ez az első eset, hogy a másik fél nem írt a kérdezőnek, vagy nem túl sokat érdeklődött felőle. Főleg így eshet rosszul neki, hogy még beteg is.

Száz szónak is egy a vége, lehet betegség, vizsga, bármi, a párommal akkor is kommunikálok legalább egy keveset. Persze akkor, ha szeretem, érdekel, hiányzik...

2015. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
Mar manipulal is :-D
2015. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Amugy én, mint a kérdező nő vagyok.
2015. nov. 25. 11:51
 15/63 anonim ***** válasza:
73%

Te hibád?? Jesszus.. Nem is értem, hogy lehettek még együtt.. Tök mások az igényeitek. Én nem tudnék egy olyan pasival együtt lenni, aki ennyire semmibe vesz, sőt, még lekezelően is bánik velem. Ez egyáltalán nem normális egy párkapcsolatban.

(12-es vagyok)

2015. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
0%

"Hajnali egy volt, amikor ráírtam, miért csinálja ezt, és mivel egész nap nem hallottam semmit róla, miért nem képes rám írni és rám szánni egy percet"

szóval azt várod el, hogy CSAK Ő keressen, neki kell keresnie ez az ő dolga...ha te "keresed" akkor már megy a követelőzés, hogy "MIÉRT NEM KERESTÉL?"

biztos 27 vagy? agyilag mennyi?


22F

2015. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó ! Váltva kerestük egymást, és amikor tegnap Pesten jártam én hívtam fel, hogy 2 percre fussunk össze, és had adjak neki egy ölelést meg egy csókot, hogy szerencsét hozzon neki. Alapban amióta együtt vagyunk, vagy ő keres , vagy én, de többször volt olyan, hogy én őt. Volt egy hónap, amikor nagyon padló volt, meghalt a nagynénje, ami megviselte, és depressziós lett. Akkoriban a munkám mellett tanfolyamra jártam, és fordítottam is privátban, de ha volt ebéd szünet, vagy egy szabad pillanatom, írtam neki, hogy van. És amint végeztem mentem hozzá,és főztem neki vacsorát,próbáltam legalább az estéimet vele tölteni. És az egyik korábbinak, tudom mit jelent vizsgázni, mert jártam egyetemre.
2015. nov. 25. 12:03
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom, hogy apróságokba kötnek bele emberek. A kérdező teljesen értelmesen megfogalmazva írta le a problémáját, egyáltalán nem az tűnik ki az írásából, hogy egy önző hisztis p*csa. Már bocsánat. Nem belekötni kéne, hanem a problémájára megoldást találni, tanácsokat adni!

Kérdező, én úgy veszem észre, hogy te sokkal több mindent megteszel a párodért, mint ő érted.. Bár nem tudom, hogy ez régebben is így volt e, vagy ő csak mostanában lett ilyen. Mondjuk ez nem változtat a tényen...

2015. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
0%

Fussatok össze, hogy adj neki egy puszit... te szabad voltál, de annyi eszed nem volt, hogy elmenj hozzá a lakására? Inkább ugráljon ő, miközben tanult volna a vizsgájára. Ja, akkor pont belefér x óra utazgatás, szerintem is.


Milyen szakra jártál? Valószínű valami ruhatáros-könyvtáros szakra, ahol 1 óra tanulás elég 5 vizsgára.

2015. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt meg lehetett volna fogalmazni számonkérés nélkül is. Amikor az ember egyébként is stresszes, és még cseszegetik is, akkor szerintem természetes, hogy ingerülten reagál (bárki ezt tenné, még a világ leghiggadtabb embere is).

Eleve tudod, hogy mások a kommunikációs igényeitek, hiszen mindig te keresed többször. Egy felnőtt embert megváltoztatni nem lehet, vagy megszokod, vagy keresel mást, akinek veled azonosak az igényei a kommunikációra.

Ha pedig TE igényled a beszélgetést, akkor keresd. Vagy maximum annyit mondasz, hogy "drágám, tudom, hogy most nagyon elfoglalt vagy és leköt a vizsga, de jólesne egy rövid üzenet, hogy tudjam, azért eszedbe jutok". Ha így kommunikálnál, akkor nem támadna. De te számonkéréssel indítottál... erre bárki hasonlóan reagálna.

N

2015. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!