Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csoró egyetemista lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoró egyetemista lányként szinte semmi pénzem nincs szórakozásra. Ez nektek mekkora probléma lenne párkapcsolatban? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
Komoly, reál szakon vagyok, nem "büfésszakon". Nem könnyű, ráadásul államilag támogatott formában tanulok, tehát jól kell teljesítenem, hogy ne rakjanak át önköltséges képzésre. Nappali tagozatos vagyok. Emellett nincs időm rendszeres dolgozni, alkalmi munkákat vállalok. Megélhetésre költöm a fizetésem, nem szórakozásra. Ha lenne barátom, egész biztos, hogy nem lenne pénz pl. étteremre, utazásra, de még mozira sem. Havi 1-szer, időnként 2-szer egy teázásra, kávézásra telne. Szintén havi 2-szer tudnék főzni a barátomnak vacsorát. :) Fogamzásgátlóra sem lenne pénzem (havi 4000 körül van a tabletta ára.) Még azt is felesben kéne fizetni.

2016. jan. 19. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyáltalán nem lenne kizáró ok, meg lehet oldani valahogy, és különben sem arról szól egy igazi párkapcsolat, hogy számolgatjuk a pénzt, hogy ki mennyit adott bele és mibe. Ha csak nem használ ki a csaj, én biztos, hogy nem rónám fel ezeket neki, inkább örülnék annak, hogy komoly céljai vannak a barátnőmnek.

"Megélhetésre költöm a fizetésem, nem szórakozásra". Ez pedig külön dicsérendő. :)

2016. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:

Mi az a rengeteg program?

Sétán, kiránduláson, filmezésen kívül?

2016. jan. 19. 10:40
 13/73 anonim ***** válasza:
60%
Hát nézd, az élet nehéz. Szüleidre nem tudsz támaszkodni semmilyen szinten?
2016. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
94%

Ma is kb. ötezer kérdésben kattognak azon a gyík pasik, hogy egy barátnőt el kell tartani.

:D

No comment.


Aki komolyan akar tőled valamit, az nem ezzel foglalkozik, illetve ha tényleg hosszú távra tervez, akkor tudja, hogy lesz még olyan, amikor többet keresel, mint a legtöbb férfi ismerősöd. :)


Sőt, azt is merem feltételezni, hogy nem olyan pasi kell neked se, akinek az élete a diszkó, a koktélozás, a táncikálás, az utazgatás apuci luxusautójával, és belebetegszik, ha nem mehet hetente háromszor szolizni.

2016. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:

Olyan szinten nem, hogy fizessék a szórakozásom.

Havi bérletet, néha 1 ruhadarabot tudnak fizetni.

2016. jan. 19. 10:41
 16/73 anonim ***** válasza:
81%

Fogamzásgátló 5000 3 hónapra, legalábbis amit a barátnőm szed, de persze neked nem tudhatjuk mit ajánlana a nőgyógyász. De ez pl havi szinten 1700ft sincs...

Ugyan ebben a cipőben járunk egyébként, és boldogak vagyunk. Nem járunk éttermekbe, nem akarunk semmilyen elvárásnak megfelelni...


Burger kingbe mondjuk megiszunk egy forrócsokit télen, tényleg nagyon ritkán fél évente egyszer pizzázunk egyet egy étteremben. Mozik vannak olcsón, Örs Vezér tere sugár 590 már amikor akciós, de elég sokszor az.


Nem egy városba lakunk, így van útiköltség is sajnos, de nem vészes. Tehát egyáltalán nem zárja ki, hogy boldog párkapcsolatba legyetek.


Nyáron fagyizunk jégkásázunk, egyebek, de nem minden nap! Minimal pénzből boldognak lehet lenni, tényleg nem ezen fog múlni a kapcsolat!!! Voltunk Bécsben is karácsony előtt, 5000 volt az út, plusz eltapsoltunk néhány eurót. Igazából 1 évben egyszer ez is belefér, meg előtte állatkertbe, a jegyet akciósan vettem jofogason 1200ft/db


Na lényeg, közös programokat is lehet szervezni, nem kellenek tízezrek hozzá... :)

2016. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:
Kultúrális programokra hiányolom a pénzt.
2016. jan. 19. 10:42
 18/73 A kérdező kommentje:
16 ezekre lenne nekem is, de szerintem a legtöbb fiú ezzel nem érné be. :( a tapasztalataim is ezt mutatják.
2016. jan. 19. 10:44
 19/73 anonim ***** válasza:

Azoknál kizáró ok, akiknek igényük van ezekre a "pénzigényesebb" szórakozási formákra _és_ elvárják (egyébként természetesen), hogy a másik is vállaljon a költekezésből.


Nekem sem sok extra dologra jutott koleszosként. A "going out" kb. az volt, hogy párommal elmentünk egyet teázni, bevásároltunk és közösen megfőztünk valami finomat.

2016. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:
19 nekem is, de nem igazán találok olyat, aki ennyivel beéri.
2016. jan. 19. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!