Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csoró egyetemista lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoró egyetemista lányként szinte semmi pénzem nincs szórakozásra. Ez nektek mekkora probléma lenne párkapcsolatban? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
Komoly, reál szakon vagyok, nem "büfésszakon". Nem könnyű, ráadásul államilag támogatott formában tanulok, tehát jól kell teljesítenem, hogy ne rakjanak át önköltséges képzésre. Nappali tagozatos vagyok. Emellett nincs időm rendszeres dolgozni, alkalmi munkákat vállalok. Megélhetésre költöm a fizetésem, nem szórakozásra. Ha lenne barátom, egész biztos, hogy nem lenne pénz pl. étteremre, utazásra, de még mozira sem. Havi 1-szer, időnként 2-szer egy teázásra, kávézásra telne. Szintén havi 2-szer tudnék főzni a barátomnak vacsorát. :) Fogamzásgátlóra sem lenne pénzem (havi 4000 körül van a tabletta ára.) Még azt is felesben kéne fizetni.

2016. jan. 19. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Te ítélkezel magad felett
2016. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:

Én a csóróság alatt csak a fizikai szegénységet értem.

Ijesztő,hogy neked eddig még ez nem esett le. :D

2016. febr. 6. 08:11
 63/73 A kérdező kommentje:
megkaptam privát üzenetbe,hogy mekkora k..va vagyok, amiért MÉG ÍGY IS szeretnék PÁRKAPCSOLATOT.
2016. febr. 22. 12:03
 64/73 schamuelson ***** válasza:
Mit lehet erre felelni? (Már a derék privát tanácsadódnak.) Te tudod, hogy nem vagy az. Kell ennél több? Az a k...a, aki pénzért árulja a testét. Ha jól sejtem, akkor te ettől nagyon távol állsz.
2016. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
86%
Nem olvastam el a kommenteket csak a kérdésed. De ez is mese habbal. Én is reálos vagyok, államis, tanulmányi ösztöndíjas és dolgozó. Hétvégén mért ne tudnál melózni ha olyan szar? Az órarended is simán alakítható úgy, hogy heti 1-2 nap 4 órákat bevállalhass. Az meg, hogy jól kell teljesítened, mert átraknak megint mese. Nem tudom te milyen egyetemre jársz de ahhoz, hogy ne kerülj át költségesre az ajánlott féléves kredit értéke/2 , amit teljesíteni kell. Tehát ha 180 kredittel kapsz diplomát évente 30 a minimum kredit értéke, amit el kell érned. Azért ez vicc ...
2016. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
83%

Elnézést hogy csak a főkérdést futottam át!

Te most tanulj! Most tél van ilyenkor sem a lányok, sem a srácok nem nőnek!

Legjobb tanulni!

Majd jön a tavasz, és ha valaki összejön veled, elvisz a hegyekbe kiréndulni, megisztok valahol egy üdítőt, és kész! A kotont pedig ő veszi ha szexelni akar! Mert azt nem javasolnám hogy tablettát szedj.Az még a mai napig is magkavarja nagyon sok nő életét, és elhíznak tőle mint egy malac! Egyébként a pénztelenség nem a Te problémád, hanem a magyar népé, kivéve a "gyevibírót", akit most orbány és az udvartartása személyesít meg.

Ez ellen viszont harcolni kell! És akkor olyan ország leszünk, hogy a munkások el mernek menni étterembe, moziba, nyaralni, stb..

2016. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy vannak alternatívák, hogy dolgozz suli mellett, rengeteg diákmeló van, a haveroddal biztosan megbeszélhetitek a védekezést is, a gumi véd valóban az aids-tól, nem olvastam vissza, hogy mennyire kellett belemenni a témába és hogy jött a csizma az asztalra, de a tabletták ma már nagyon kicsi hormonszintűek, nem fogsz elhízni, és nem fogsz teherbe esni se, nyugi, ha mág nagyon fiatalka vagy, csak óvatosan, van, akinek bejön a tabletta
2016. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
próbálj fel egy két számmal nagyobb nadrágot, az mindig ad önbizalmat
2016. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
a két számmal kisebbet csak akkor, ha már van elég
2016. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
Kutatók éjszakája, mint ingyenes program?
2016. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!