Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csoró egyetemista lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoró egyetemista lányként szinte semmi pénzem nincs szórakozásra. Ez nektek mekkora probléma lenne párkapcsolatban? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
Komoly, reál szakon vagyok, nem "büfésszakon". Nem könnyű, ráadásul államilag támogatott formában tanulok, tehát jól kell teljesítenem, hogy ne rakjanak át önköltséges képzésre. Nappali tagozatos vagyok. Emellett nincs időm rendszeres dolgozni, alkalmi munkákat vállalok. Megélhetésre költöm a fizetésem, nem szórakozásra. Ha lenne barátom, egész biztos, hogy nem lenne pénz pl. étteremre, utazásra, de még mozira sem. Havi 1-szer, időnként 2-szer egy teázásra, kávézásra telne. Szintén havi 2-szer tudnék főzni a barátomnak vacsorát. :) Fogamzásgátlóra sem lenne pénzem (havi 4000 körül van a tabletta ára.) Még azt is felesben kéne fizetni.

2016. jan. 19. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:

Látom és tudomásul veszem.

Arra írtam, hogy minek tettem fel a kérdést. (...)

2016. jan. 19. 20:30
 52/73 A kérdező kommentje:
a kérdésre írjatok még légyszi.
2016. jan. 27. 17:54
 53/73 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gazdag főiskolás voltam, mert a fidesz támogatta a tanulmányaimat, pluszban még dolgoztam is, de mégis úgy érzetem, hogy iszonyú kevés a pénzem, azért meg lehet oldani a felest szerintem, ha ügyesen gazdálkodtok, a párkapcsolat sajnos simán annyi lehet a pénz miatt, de a büfészak az szuper, szerintem nem nehéz az sem, volt olyan srác, akik végig melózott míg tanult és ő volt a legokosabb az évfolyamban az nem kizáró ok, de vigyázz, hogy a fogamzásgátlót szedjed, mert szórakozni marha nehéz egy gyerekkel
2016. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

ez a válasz legalább megnevettetett :D

"de a büfészak az szuper, szerintem nem nehéz az sem, volt olyan srác, akik végig melózott míg tanult és ő volt a legokosabb az évfolyamban." mihez kezdett miután végzettt a büfészakkal, Andersen? :D

2016. jan. 27. 18:43
 55/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetseges, hogy az anyagi helyzeted csak kifogás volt? Szerintem picit idegesítő vagy, legalabbis igy olvasva.
2016. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
nem csak az volt és többször is ért már hátrány az anyagi helyzetem miatt ismerkedéskor.
2016. jan. 27. 19:06
 57/73 anonim ***** válasza:
csak egy hülye agrármérnök lett két diplomás ugyanaz a szak, csak egy másik városban, ahol lehet büfézni :-)
2016. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
most kertépítőként dolgozik és van egy másodállása, azt hiszem vállalkozó, mindegyik diplomája mellé egy meló
2016. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
73%

Eleinte szimpatikus voltál, de egyre inkább csak azt látom, ez csak egy végtelenített kesergés az egészen. Kaptál értelmes és megnyugtató válaszokat, de te továbbra is rágódsz. Ez egy olyan köpeny amit ha nem vetkőzöl le, az életben nem fogsz senkit találni.


Veled nem az a baj, h szegény vagy, hanem h "csoró". Remélem érted a különbséget.

2016. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

A kérdésem után már csak akkor írtam le újra, amikor kérdezték.


Az utolsó előtti mondatodról pedig annyit, mégis ki vagy te hogy ítélkezz fölöttem?

2016. jan. 29. 06:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!