Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csoró egyetemista lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoró egyetemista lányként szinte semmi pénzem nincs szórakozásra. Ez nektek mekkora probléma lenne párkapcsolatban? Kizáró ok?

Figyelt kérdés
Komoly, reál szakon vagyok, nem "büfésszakon". Nem könnyű, ráadásul államilag támogatott formában tanulok, tehát jól kell teljesítenem, hogy ne rakjanak át önköltséges képzésre. Nappali tagozatos vagyok. Emellett nincs időm rendszeres dolgozni, alkalmi munkákat vállalok. Megélhetésre költöm a fizetésem, nem szórakozásra. Ha lenne barátom, egész biztos, hogy nem lenne pénz pl. étteremre, utazásra, de még mozira sem. Havi 1-szer, időnként 2-szer egy teázásra, kávézásra telne. Szintén havi 2-szer tudnék főzni a barátomnak vacsorát. :) Fogamzásgátlóra sem lenne pénzem (havi 4000 körül van a tabletta ára.) Még azt is felesben kéne fizetni.

2016. jan. 19. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:

(Tizenkilences vagyok)

Valóban kevesen vagyunk, meg hát ugye nem szem előtt, mert ritkán lehet velünk összefutni.

2016. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
64%

#16 vagyok, hidd el nagyon sok pasinak megfelel, legalábbis aki egyetemista és nincs önálló rendszeres fix jövedelme :) De még azok se akarnak minden hónapban wellnessezni és hasonló, aki már főállásba dolgozik :)


Nem csak én vagyok itt 1000-ből egynek elhiheted... :) Vannak ingyenes túrákat szervező oldalak, vagy tényleg ilyen 1000ft-ért adnak csokit, meg oklevelet meg tudom is én mit, ha teljesíted x idő alatt a távot... Itt is egy hétvégi közös program, mármint amikor az idő is engedi :)

Jégkori télen másik program, vannak ingyenes helyek, 0 ft-s program, ha nincs jégkorid akkor 600ft a bérlés/óra. Mondjuk én barátnőmmel ilyet nem lehet mert a lábai nem bírnák, hosszú történet :)


Lényeg akad lehetőség, meg egy 200-300ft-os tea-bor-forrócsoki-pizzaszelet tényleg nem nagy ügy, és nincs is szükség legalábbis számunkra ennél többre jelenleg :)

2016. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 schamuelson ***** válasza:
60%

Szeretném kifejezni a tiszteletemet, hogy a szűkös körülmények ellenére is törekszel, tanulsz és megbecsülöd, azt a keveset is.

Biztosan kevesebb fiú jöhet szóba számodra így. Viszont vigasztaljon az a tudat, a normálisabb gondolkodásúak, az elfogadóbbak maradnak benn a kosárban. Szerintem, ha eleve úgy ismer meg valaki téged, így fogad el, akkor ez nem lehet akadálya egy tartós kapcsolatnak. Én inkább abban látok problémát, hogy kimondva-kimondatlanul benned ez állandó kisebbségi érzést kelt. Emiatt görcsölsz majd, és ez megkeserítheti az együttléteket. Hidd el, biztosan van olyan srác, aki - főleg megismerve az anyagi helyzetedet - nem várja el, hogy erőn felül vállalj részt a közös programok költségeiből. Csak tanuld meg ezt elfogadni, és nem állandóan ezen lovagolni!

2016. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavarna, ha a lány bulizni akarna :) Otthonülő típus vagyok, tarttam már el barátnőt hónapokon át, mert munkanélküli volt, szóval nem zavar egyáltalán.


Sőt, kifejezetten ideális a kapcsolat, ha a suli miatt időd sincsen és csak dugni járunk össze :D

2016. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Én is voltam csóró egyetemista, de valahogy sosem gondolkodtam ilyeneken. Sok ismerősöm volt, és pl egy fiút állandósítottam éjszakára, akivel minden héten 1-2x elmentünk sétálni, órákig csak róttuk az utcákat és beszélgetünk, és a végén egy nagyon szép szerelem született belőle. Gyakorlatilag úgy jöttünk össze, hogy 1x nem voltunk randin :D


De az egyetemi bulik is ingyenesek. (amiről én sokszor lemondtam, mert nem vagyok az az alkat)

Aztán mikor már jobb lett az anyagi helyzet akkor persze elmentünk moziba, vacsorázni, estélyre, színházba, kiállításra stb. Pl egyetemünknél kedvezményesen árulták a színház bérletet, a kiállításokra is járt kedvezmény. Volt egy művészetis kártya amit ha megvettél (2500 Ft kb) akkor potom pénzért lehetett a városi programokra menni (Kiállítás 500 ftért, Színház 2300 Ft, Művész mozi 300 Ft... stb)

Egyetemistaként azért ezek könnyebb dolgok. A város és az egyetem támogatja a művelődést a diákoknak, csak érdeklődni kell, hogy milyen lehetőség van a te egyetemednél.

2016. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
24%
Tegyük fel ugyanezt a kérdést fordított nemi szerepekkel. Máris halálra lenne kövezve a kérdező.
2016. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

22. Köszi a túrás ötletet, rákeresek neten!

23. Köszönöm a bíztató szavakat! Nem szoktam állandóan ezen lovagolni.

25. ez nagyon romantikus :)) szerintem az én egyetememen nincs ilyen lehetőség, de azért utánanézek.


26. Így pedig több válaszoló által prostinak vagyok ítélve, ez talán jobb? Rögtön a 2. hozzászóló: ,,Te is tudod mi a megoldás, keresel egy pénzes pasit." vagy pedig a Kedves 24. hozzászóló által, aki szerint így csak dugni lehetne velem összejárni. Meg persze privátba is kapom az üzeneteket, hogy keressek felépített karrierrel rendelkező férfit, vagy támogatót...

2016. jan. 19. 11:35
 28/73 anonim ***** válasza:
66%

Ó, itt nagyon sok pasi fogja írni, h neki tökéletes az otthon tévézgetés, szendvicsezés, mert most csak annyit látnak az egészből, h lesz minden nap szex és még csak egy mozijegyet se kell rád költeniük. Hányinger.


Fél év múlva meg jönnek sírni ide, h bepunnyadt a kapcsolat.


Nem mondom, h minden hétvégén el kell verni egy fél fizetést bulikra, de ha már a kapcsolat elején se tudtok elmenni sportolni, kirándulni, kajálni, új dolgokat kipróbálni együtt, közös emlékeket gyűjteni, élményeket, akkor te csak arra fogsz tudni visszaemlékezni, h volt egy pasi akivel csak dugtatok párszor, utána lelépett, mikor ráunt.

2016. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
Szüleid miért nem segítenek?
2016. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 23-asnak és még sokan az előttem szóloknak.


Pénz nélkül is rengeteg érdekes dolgot lehet csinálni, főleg társaságban. Lehet, hogy még az is élvezetes lesz, ami korábban egyedül unalmas volt.


Órákat el lehet mászkálni a városban, úgy hogy az izgalmas legyen, rengeteget lehet beszélgetni, vannak ingyenes kultúrális programok is, és nem rosszabbak, mint a méregdrágák, csak kisebb a választék, sportolni is lehet. Lehet otthon is filmezgetni, zenét hallgatni, alkotó jellegű dolgokat csinálni, mind közösen. És rengeteg kalandos dolgogban lehet része az embernek pénz nélkül is, csak egy kis kreativitás kell hozzá, én sokszor ebben kihívást is látok, meg mindig vannak ötleteim. De azt, hogy elméletben lehetséges, azt szerintem Te is tudod, és itt jön a másik, hogy ehhez valaki olyan is kell, akivel ez sikerülhet, és ez nagyon nehéz.


Hidd el kérdező én abszolút megértelek, tudom milyen ez az érzés, sokszor akár meg is alázó. Ugyan nem párkapcsolat, de nekem a legjobb barátságom úgy szűnt meg, hogy hirtelen meggazdagodtak a másik szülei, és onnantól ő már drága bárokba, medencés bulikba járt drogozni a haverjaival, én meg már unalmas és érdektelen lettem, és még le is kezelt, pedig addig a fenti dolgokkal tökéletesen el voltunk, és én amit élvezek, azt még sokadjára is ugyanúgy élvezem, de a másiknak már nem volt elég. Aztán én is olyan közegbe jártam ahol túlnyomórészt gazdagok voltak és ott sem tudtam beilleszkedni, mert más programjaim és érdeklődési köreim voltak és meg sem engedhettem volna magamnak az övéiket. Szóval barátokat is nagyon nehéz találni néha, nem hogy párt, de nyugodj meg, mert azért vannak még emberek. : )


És az utolsóval is egyet tudok érteni, a lányok nagyon elvárják, hogy a férfi mindig szórakoztassa őket, és mindig legyenek kitünő ötletei is. Bár lehet ez csak az én környezetemben volt jellemző.

2016. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!