Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mesélsz valamit a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mesélsz valamit a párodnak egyik kolléganődről, ahol veled igazságtalanság történt, és a párod azt válaszolja, hogy akkor bosszúból csak egyszer dugnám meg, milyen frappáns választ adnál neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 17:38
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem kamu.Csak így tettem fel a kérdést, hogy ne befolyásoljak senkit, és a saját véleményét írja le. Valaki ír frappánsnak tűnő választ, valaki meg minősíti is. Szerinted nekem hogy esett ez a válasza?Azon gondolkoztam hogy én vagyok túl érzékeny, vagy ez a válasz így jó?
2016. márc. 5. 23:00
 12/45 anonim ***** válasza:
"Kicsikém, tudod, hogy nagyon szeretlek, de ha megegyszer ilyet mondasz nekem, kidoblak"
2016. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem esne jól azt tuti, de ennek bizti volt valami előzménye! Azért az ilyen emberek elég hamar kibontakoznak, már az első randikon, úgyhogy nekem ne mondd, hogy ez volt az első ilyen komolyabb megnyilvánulása...Máskor szerintem figyelj jobban és, ha a kezdetekkor is enyhén bunkó az illető, ne reménykedj abban, hogy visszavesz a későbbiekben.
2016. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondana ilyet a párom,viccből se. A helyedben azért kiakadnék...
2016. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Mért nem mondan ilyet?
2016. márc. 8. 13:08
 16/45 anonim ***** válasza:
Mert tudja,hogy nagyon megbántana vele... Meg még nem tartunk ott,hogy akár poénból is mást akarjon "dugni". Nem én ismerem a párodat,lehet,hogy csak ilyen a humora..de azért nem túl biztató és semmiképp se kedves tőle.
2016. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Mért bántana meg?
2016. márc. 9. 11:33
 18/45 anonim ***** válasza:
Mert tudja,hogy érzékeny vagyok és nem esik jól ha más nőről így esik szó... De ez már az én személyes hülyeségem,ettől függetlenül ez más kapcsolatban lehet egy jó poén tárgya,ha az adott nőnek ez nem probléma. Bár ahogy a válaszokból láttam azért nem sokaknak tetszene egy ilyen beszólás... Megbeszéltétek amúgy,vagy kiderült hogy hogy értette?
2016. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Úgy gondolja, hogy minden férfi, ha az ösztönére hallgatna,és bűntetlenül lehetné (betegségmentes és gyerekmentes) akkor minden nőt magáévá tenne és minden nap másikat.Többször. Tehát ha csak egyszer tenné, az bűntetés.

Engem is bánt, de nem érti miért.

2016. márc. 14. 17:12
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora véglény.

És te még vele vagy?


Engem már rég kiábrándított volna, menekülnék.

2016. márc. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!