Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mesélsz valamit a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mesélsz valamit a párodnak egyik kolléganődről, ahol veled igazságtalanság történt, és a párod azt válaszolja, hogy akkor bosszúból csak egyszer dugnám meg, milyen frappáns választ adnál neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 17:38
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
35%
na. körülbelül ilyen szintű "kapcsolatokban" vergődnek a nők manapság. és ezeknek vannak általában igényeik, ha éppen egyedül vannak.
2016. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
És ki miatt vergődnek? A tisztelet, a megbecsülés, az empátia az akkora igény?
2016. márc. 17. 08:22
 23/45 anonim ***** válasza:

Micsoda humorherold. Akár az én párom is lehetne :D Neki is ilyen fos humora van.

Frappáns válasz, hüm:

- Na, neki is elég lenne az az egy belőled.

- Azta, te tudsz dugni? Mutasd már meg nekem is.

- Na látod, az elég bosszú lenne neki, ha te rámásznál.


Valami szintén lekicsinylőt :D Ne vegyétek már véresen komolyan, lehet csak ilyen sekélyes a humora.

2016. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Te vagy az első, aki ezt humorosnak gondolja.Sajnos a párom nem.Kedvenc szavajárása, hogy ez a férfiösztön, hogy mindent nőt magáévá kell tenni. És ezt komolyan is gondolja.És nem csak gondolja, hanem elég sűrűn hangoztatja.
2016. márc. 17. 22:05
 25/45 anonim ***** válasza:
Vàrj màr, nem azt ìrtam, hogy vicces. Hanem, hogy ő gondolja annak. Mellé frappàns visszavágást kértél, nem tanàcsot arra, hogy rúgd tökön vafy hagyd el. Ha ennyire zavar, minek vagy vele?
2016. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

tiszteletet, empátiát, és megbecsülést keresni egy emberben, az rendjén való

a vergődés onnan indul, amikor egy nőt lépten-nyomon megaláznak, és naponta magyarázza meg magának, hogy ezt neki miért kell elviselnie


nem kell. meg kell mondani tibornak, hogy szervusz, tibor, végeztünk. és keresni egy olyat, aki megbecsül.

2016. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Tudod, direkt tettem fel így a kérdést, hogy mindenki úgy válaszoljon, ahogy gondolja. Valaki tippet adott, valaki minősítést, valaki tanácsot.
2016. márc. 18. 07:51
 28/45 anonim ***** válasza:
31%

köpök rá, idejössz kérdezgetni, és belekötsz mindenkinek a válaszába, és arrogánskodsz?


tűnj innen.

2016. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Senkiébe nem kötöttem bele,csak kérdezek, mert beszélgetek. És nem én pontoztam le senkit.


Ne pontozzátok le egymást, már kértem.

2016. márc. 18. 14:27
 30/45 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


És ki miatt vergődnek? A tisztelet, a megbecsülés, az empátia az akkora igény?""


Te vergődsz,a pasid miatt! Vagy elemezzem is a mondatot,bmeg!

Ha már az első ilyennél kibsztad volna a pi,c,sába,akkor most nem vergődnél!

Ha neked ez kell...

Meg még frappánskodni is akarsz! Frappánsan összepakolnám a cuccait és elvinném a kolléganőhöz,hogy most már nyugodtan megdughatja!

2016. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!