Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mesélsz valamit a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mesélsz valamit a párodnak egyik kolléganődről, ahol veled igazságtalanság történt, és a párod azt válaszolja, hogy akkor bosszúból csak egyszer dugnám meg, milyen frappáns választ adnál neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 17:38
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre voltam kíváncsi.Hogy más is ezt csinálná, vagy tényleg én vagyok fafejű, aki nem érti meg, hogy ez teljesen természetes, amit mond, mert ilyenek a férfiak, hogy minden nőt akarnak.De én önző vagyok és ostoba. Tudomásul kéne vennem, hogy a férfiaknak hetente 2-szer más nőhöz kéne járni, hogy boldogok legyenek, és akkor a család is az lenne.Ez pedig, hogy scak egyszer tenné, ez bűntetés.
2016. márc. 24. 13:29
 32/45 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fel akart dobni. Engem például nem bántott volna meg ezzel. Max annyit mondtam volna nevetve, hogy "h*lyeee!". Utána pedig kikértem volna a véleményét komolyan.
2016. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
A véleményét a 19 és 31-es mezőben találod.
2016. márc. 25. 20:19
 34/45 anonim ***** válasza:
Először azt hittem hogy a sértett fél a férfi, és a barátnője gúnyolódik a férfin azzal hogy a férfi attól még simán megdugná a kolléganőjét, az lenne a nagy bosszú hogy csak egyszer. Na mindegy. Egyébként nem egy vicces beszólás a részéről, de csak akkor zavarna ha hajlamos is lenne a megcsalásra. Ha egyébként minden rendben van, akkor nem tudom hogy mit panaszkodsz. Persze a kérdés nem ez volt, hanem hogy milyen frappáns választ adnék neki. Hát azt írhatnék akármit, de ha most mész oda, az nem fog annyira ütni. :)
2016. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Ezt hetente mondja.
2016. márc. 31. 13:41
 36/45 anonim ***** válasza:
Azt hogy jólvan ha neked ennyi a hűség akkor ez nekem nem fér bele és szakítok.
2016. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezen sza.rságok nélkül is elég féltékenyek vagyunk mi nők. Egyébként a párod ezt azért csinálja mert eltűröd. Ezért lehet azt puhatolja ki hogy mennyire fér bele nálad hogy ő más nőkkel kurficoljon az ilyet el kell küldeni a bús pi.csába. Jól jegyezd meg: Az lesz a normális férfi aki építi az önbizalmad nem pedig rombolja. Az ilyen kreténeket vágd ki.
2016. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, okultam belőle, hogy kevesen tűrnék el.
2016. ápr. 1. 12:41
 39/45 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat.
2016. ápr. 2. 17:39
 40/45 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Én először is azzal kezdeném a dolgot, hogy NEM VENNÉM ANNYIRA AZÉRT TRAGIKUSAN a párod megjegyzését, ABBAN AZ ESETBEN, ha EDDIG még nem volt okod arra, hogy kételkedjél a hűségében...Ha eddig bizonyíthatóan nem érhette szó a párodat a hűsége felöl, akkor fel lehet fogni valóban a dolgot egy "jó poénként" is...DE CSAK EBBEN AZ ESETBEN...Ha így áll a párod dolga, akkor ilyen szitu során válaszold neki pl. azt, hogy:"Ó...Az ilyen utolsó riherongynak még az is túl nagy boldogság lenne ha csak "egyszer" izélnéd meg...A legjobb lenne az, ha még egyszer se kapna a jóbol"...Aztán ha JÓT NEVETTEK egy ilyen válaszon pl. akkor nincs semmi gond, de ha a párod KÖZTUDOTTAN nem tartotta be eddig se a házastársi hűséget, akkor én a helyedben igen zokon vennék egy ilyen kijelentést...És onnantol kétszeres erővel figyelném a páromat is, meg a másik nőt is...
2016. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!