Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mesélsz valamit a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mesélsz valamit a párodnak egyik kolléganődről, ahol veled igazságtalanság történt, és a párod azt válaszolja, hogy akkor bosszúból csak egyszer dugnám meg, milyen frappáns választ adnál neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 17:38
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Tudod, ez engem bánt.Mert nem teszi meg, de komolyan gondolja, hogy nekem támogatni kéne abban, hogy megtegye.

nem a kolléganőmmel, hisz azt csak egyszer tenné és bűntetésből. A férfiösztönre hivatkozva egy héten 2-szer 20 éves lánykákkal,hogy szabadnak és boldognak érezhesse magát. És én így éljek mellette, hogy tudom a vágyát, az álmait. Az pedig mindenki más, 3 naponta.Természetesen hozzám jönne haza, és csodálkozna, hogy nem borulnék a nyakába széles örömteli mosollyal.

2016. ápr. 2. 19:10
 42/45 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Amiröl a legutóbbi hsz-edben írtál, nem igazán örvendetes fejlemény szerintem...De azért nemis "világ vége"...A kérdés kulcsa ott, abban van, hogy a párod MOST KONKRÉTAN meg is akarja-akarná tenni azt, amiröl fantáziál, meg amiröl neked beszél, vagy ezt az egészet csak úgy kell felfogni, mint valami "maximális bizalom jelét"...Szóval a legtöbb amit egy ilyen szituban tehetel, az az, hogy ALKALMAT TEREMTEL a párod számára, hogy BIZONYÍTHASSON...Pl. úgy, hogy egyszer erőt veszel magadon, és azt mondod neki:"Rendben...Látom hogy neked szükséged van házasságon kívüli szexre is, úgyhogy nem bánom, izéld meg akkor ezt vagy azt"...Aztán majd nézd meg a reakciót...Ha a párod hirtelen elbizonytalanodik, és azt mondja hogy:"Csak vicceltem", akkor megnyugodhatol valszeg, de ha azt válaszolja hogy:"Oké, erre vártam már régóta, cuki vagy",aztán MEG IS TESZI A DOLGOT, akkor már tudni fogod azt konkrétan is, hogy mennyit ér számára a hűség szó...Szóval szerintem tegyél vele próbát mindenképpen...Jobb a dolgokkal mindig nyiltan szembenézni, mint örökös bizonytalanságban élni...
2016. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Mivel kimaradt az életéből sok minden, az én segítségemmel szeretné megtenni. És nem érti, hogy ez mért bánt engem, és nem akarok résztvenni benne.
2016. ápr. 3. 11:50
 44/45 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Amennyiben igaz az amit írtál most a párodrol kérdező, nem tudlak írígyelni, annyi tény...Szörnyű lehet a helyzeted valóban...És nemis tudom hogy mit is lehetne minderre mondani...Legszívesebben azt tanácsolnám, hogy "hagyd ott sürgősen az ilyen férjet", de ezt nem szívesen írom, mivel kiérezhető az írásaidbol az, hogy VALAMI MIATT jelen helyzetben képtelen vagy elhagyni, és leszakadni róla...Pedig hosszútávon szerintem nem fog túl sok jó kisülni ebböl a ti kapcsolatotokbol, már most megmondom...És így, látatlanul megmondom...Azért EZ egy őrület, amire a párod szeretne felhasználni téged...Mondjuk jó-jó...Némileg ismerős a szitu, énis gyakran elmondom a nejemnek, hogy "hű de szétkefélném ezt meg azt a hölgyet", de nálam azért egész más a szitu lényege...Ugyanis az ilyen esetek előzménye MINDEN ESETBEN az szokott lenni, hogy különböző hölgyek illegetik magukat nekem, meg néha maguk ajánlkoznak némi szexre...De lényeges különbség, hogy én magam SOHASEM mászkálok nők után, és igazábol nemis hiányzik nekem házasságon kívüli szexuális kapcsolat, mivel én a pároddal ellentétben, annyi nővel voltam már az egykori időkben, hogy 1-2, vagy akár még 10 újabb kaland/nő is már se nem osztana, se nem szorozna semmit sem...És ezt tudja jól a nejem, EZÉRT nemis háborodik fel egy-egy, a te párodéhoz hasonló kijelentésemen...De ha OLYAN SZITU okán mondanám azt amit a te párod, hát...Az én nejem valszeg azonnal be is adná a válópert, és igaza is lenne...Ugyanis én csakis "férfiúi önérzetböl/férfitöl hallgatólagosan elvárt viselkedés" okán szoktam mondani olyanokat mint a te párod, de ő, ahogy elnézem, tényleg komolyan is gondolja a félrelépést...És még ráadásul elvárná azt is hogy TE sgédkezzél ezen tervei kapcsán... Hát lehet erre már bármit is mondani? Egy iszonyat ebbe még belegondolni is...
2016. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
A párod egy suttyó aki nyitott kapcsolatot akar és le akarja nyeletni veled ezt de elég csúnya módon.Közöld vele hogy számodra nem így működik egy kapcsolat és lépj le mellőle.
2016. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!