Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember lennék mert elutasítottam egy ferfit azért mert kevés a jövedelme?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy rendes pasival. Nagyon rendes szimpatikus jó vele csak kiderült hogy havi 100 ezernél többet alig kap. Ezen változtatni nem akar mert ez a hivatása ugyanis mentős és ezt szereti ez az élete. Nem vagyok pénzes ri** csak 29 évesen már családot szeretnék és ennyi pénzből nem lehet. Jogos hogy elutasítottam emiatt?
2016. jún. 27. 08:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen nőtől kíméljen meg mindenkit az élet! Emberileg leszerepeltél.
2016. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Nos, a kérdező még nem válaszolt arra, hogy ő hogy áll anyagilag, mert ez azért nem elhanyagolható a korrekt válaszadás szempontjából.

Nagy anyagi különbségek okozhatnak gondot egy párkapcsolatban, még akkor is, ha eleinte minden szépen és jól megy, kivételek vannak természetesen, de nem mindenki tudja összeegyeztetni. Legkevesebb gond ilyen téren általában a nagyjából hasonló anyagi szinten lévők között van. Ha meg tudják oldani ezt a különbséget a felek, akkor az is képbe jöhet, hogy mondjuk gyerekvállalásnál az apuka marad otthon a picivel, ha neki kevesebb a jövedelme. Ugyan nem általános, de hallottam már ilyenről.

Nyilván megint más a helyzet, ha a kérdező úgy vár el egy jó egzisztenciát, hogy ő a maga részéről nem tesz semmit, és csak bele akar csücsülni.

2016. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
45%

Én pasiként reagálnék a kérdésre. Magas jövedelmű vagyok, ezért sosem érintett a probléma, de magamat nem bírnám elviselni, ha a barátnőm többet keresne nálam. Egyszerűen belénk nevelték, hogy a férfi a család fenntartója, lelkileg nem tudnám feldolgozni ha a nő adna többet a közös kasszába.

Úgyhogy amit a kérdező tett véleményem szerint nem szép, de a 21. században érthető. 31F

2016. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

#33, hol nőttél te fel?

Ha most a barátnőd kapna egy álomfizut - szakítanál? Vagy csak simán nyerne egy nagy pénzt a lottón?


20+ év házasság során több fordulat is volt a feleség, meg az én keresetemben és majdhogynem 100% különbségek is voltak hol erre, hol arra... soha nem jelentett semmiféle gondot.

2016. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
60%
Nos, van az a típusú pasi, aki megpróbálná visszafogni a párját is, ha a nőnek jobban megy, és van az, akit ez arra ösztönözne, hogy még jobbat érjen el. Én megértem azokat a férfiakat, akiket ez zavar. Elhagyni ugyan kevesen szokták ilyenért a párjukat, de az tény, hogy az ilyen különbségek okozhatnak feszültséget.
2016. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
52%

# 34 Budapesten, konzervatív gondolkodású családban. Lehet Téged nem zavar, ha az asszony fizeti a gázszámlát, engem igen, megalázónak tartanám... Ez a Te dolgod.

Tudod, álomfizut csak úgy nem kapnak emberek, azért annak jobb esetben vannak előzményei! :) Szeretem a sikeres és öntudatos nőket, de felvállalom, hogy a nők azon ~0,5%-val nem ismerkedek aki többet keres nálam. A lottó más tészta, az a szegény emberek adója.

2016. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
80%

Hülye kérdés...

Nem is vagyok benne biztos, hogy tényleg nő írta-e ki, vagy egy pasi, aki okot akar adni a sértett lelkű társainak a tombolásra...


Azt csinálsz, amit akarsz.

2016. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

#36, én is... Nem az asszony fizette a gázszámlát, ezek kifizetődtek... mondjuk mi család voltunk, nem barát-barátnő.

És ahogy írtam, a 21. században főleg gyorsan tudnak változni a dolgok.

Soha az életben nem vetődött fel belső, kettőnk közötti kérdésként, hogy melyikünk mennyit keres?

2016. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
42%

Nő létemre ég a pofám az ilyenek miatt mint te. Te mennyit keresel? Vagy csak azért kell a pasi, hogy eltartson majd a kölkeiddel együtt? Kívánok neked egy milliomos pasit aki minden nap mással k.fél amíg te a sz..os pelenkákat cserélgeted!

Szerintem te sem lehetsz egy főnyeremény se intelligenciában,se kinézetben se pedig a fizetésedben...

2016. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Az vagy, pláne ha te meg semmit nem tennél a "közösbe". :D
2016. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!