Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember lennék mert elutasítottam egy ferfit azért mert kevés a jövedelme?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy rendes pasival. Nagyon rendes szimpatikus jó vele csak kiderült hogy havi 100 ezernél többet alig kap. Ezen változtatni nem akar mert ez a hivatása ugyanis mentős és ezt szereti ez az élete. Nem vagyok pénzes ri** csak 29 évesen már családot szeretnék és ennyi pénzből nem lehet. Jogos hogy elutasítottam emiatt?
2016. jún. 27. 08:08
1 2 3 4 5
 21/43 Költőnő? ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon nemes hivatás és becsülendő, hogy nem adta még fel az alacsony bér miatt. Kevés gerinces ember van ma már. Én - ha alapvetően van kémia, kijövünk, tetszik-, biztos nem engedtem volna el.
2016. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
23%
A 100 ezer rettenetes kevés, szerintem én is elutasítanám, mert ebből semmit nem lehet tervezni, nem még családot.
2016. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
87%
A mentős az egy hivatás.Inkább örülj neki, hogy nem egy sötét biztosnsági őrrel hozott össze a sors.Gondolj bele,milyen jó lesz ha a gyereknek ha neked valami bajod lesz és olyan párod van aki nem a sört vedeli,hanem tettre kész tud lenni.Egyébként meg ne a másik fizetésére alapozd a gyermekvállalást.Az embert nézd,hogy mennyire őszintén adja azt amit ad, mennyire tud szellemileg és testileg kielégíteni.a ez a kettő megvan akkor tuti,hogy közösen meg fogjátok oldani,hogy a gyereknek mindene meglegyen.Ha valamelyik nincs akkor akármennyit kereshet,boldogtalan családod lesz.
2016. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Mentősnek lenni szép hivatás, de nem az ő szégyene, hogy nem fizetik meg jobban. A te jövedelmed mennyi egyébként? Csak a párod anyagi helyzetére számítasz, vagy azért te is rendelkezel egy jobb egzisztenciával, és hozzád hasonló körökben keresgélsz? Nálam a 100ezer még belefér, mert jól tudok gazdálkodni a pénzzel, én valamivel többet kapok, mások meg zsebpénznek tekintik, de kevesebb már nekem is kevés lenne, mert azért vannak olyan fix kiadások, amiket nem lehet jobban megkurtítani, eladósodni meg nem akarok.
2016. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
34%
Ha lenne eszed, ezt már a második kérdésnél, amikor mondja hogy mivel foglalkozik, eldönthetted volna! Nem kellett volna vele ismerkedned!
2016. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
23%
Ha valami bajod lesz és mentő kéne,remélem ő jön majd és kerülőbe fog a kórházba eljutni.Megérdemled.Tudom hogy közös nehezebb felépíteni egy életet.Én egyedűl a párommal felépítettem.Pedig a nulláról indultunk.Albi.Utána saját ház kocsi stb.Érdekes nekünk olyan jó vissza enlékezni hogy honnét indultunk és jelenleg hol tartunk.Még jobban összekovácsolt minket.De igazad van könnyebb a jólétbe bele tenned magad...
2016. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
56%

Nem azért vagy rossz ember, mert visszautasítottál egy férfit, hanem mert az érzelmi intelligenciád annyi, mint egy darab botnak.

Őszintén kívánom neked, hogy döbbenj rá egyszer, mi a különbség egy munka, és a hivatásod között. Hogy megértsd, mit jelent az, hogy nem azért nem vált valaki pénzesebb helyre, mert nincs ambíciója vagy céljai, hanem mert olyan hivatása van, amivel teljes az élete.

És kívánom azt is, hogy soha ne kelljen megtapasztalnod, milyen az, ha fel kell adnod az álmaidat, azért, hogy megfelelj a társadalmi elvárásoknak, vagy hogy "megfelelően" eltarthasd a családod.

2016. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Na, azért az is megérne egy misét, miért vannak értékes hivatások alulfizetve. Nagyapámat is csak azért látják el rendesen a kórházban, ahova bekerült, mert a család fizet, egyébként a bagó fizetésükért csak a legminimálisabb dolgokat teszik meg, vagy azt sem... És akinek nincs pofája a beteg emberektől és a családjuktól pénzt elfogadni, az megy külföldre, mert nekik is meg kell élni. És nem arról van szó, hogy nem lenne miből jobb fizetést adni, mert mások meg milliókat sikkasztanak... Szép dolog a hivatás, nekem is van a családban ilyen-olyan hivatást űző rokonom, de látom, mennyi gondot okoz, hogy alul van fizetve, és túl van terhelve még így is, családok estek szét a megélhetés miatt, mert egyiknek itt volt külföldön munka, másiknak amott, és kellett a pénz, nem maradhattak itthon éhkoppon... Én már csak emiatt is másképp választottam továbbtanulásnál, mert nekem fontos volt, hogy önállóan is meg tudjak élni, és ne kelljen egész életemben másokra támaszkodnom.
2016. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
59%
Én ezt nagyon felszínes döntésnek érzem. Értem én, hogy a családalapításhoz pénz kell. Nem is kevés. De a boldogság nem azon múlik, mennyi pénz áll a házhoz! És ha amúgy jó ember volt..akivel passzoltatok volna...nagy veszteség volt pusztán a fizetése alapján visszautasítani...
2016. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Titusztitusz ***** válasza:
21%
Nekem azért mégiscsak kicsit anyagiasnak tünöl,kérdező...Amennyiben nem vagy megelégedve az illető úr fizetésével, úgy akkor KERESS TE TÖBBET, és álld TE a fizetnivalók nagy részét...Ennyi...
2016. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!