Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember lennék mert elutasítottam egy ferfit azért mert kevés a jövedelme?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy rendes pasival. Nagyon rendes szimpatikus jó vele csak kiderült hogy havi 100 ezernél többet alig kap. Ezen változtatni nem akar mert ez a hivatása ugyanis mentős és ezt szereti ez az élete. Nem vagyok pénzes ri** csak 29 évesen már családot szeretnék és ennyi pénzből nem lehet. Jogos hogy elutasítottam emiatt?
2016. jún. 27. 08:08
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ugyan, egy pasi azt ecsetelte, hogy a számára nem megfelelő fanszőrzet miatt is elutasítana valakit.
2016. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
46%
Én a másik oldalról ismerem ezt a helyzetet. Könyvtáros férfi vagyok, és már két nő is elutasított azzal, hogy aranyos meg rendes srác vagyok, akkora szívem van, amekkorát rajzolni sem lehet, de az alacsony fizetésem elriasztja őket, a könyvtárosi jövedelemre nem lehet egy házasságot építeni. Én imádom a munkámat, minden reggel boldogan megyek a könyvtárba, ideálisabb munkahelyet ennél el sem tudok képzelni. Gyermekkorom óta vonz a könyvek világa, és ez a vonzás még 8 évi munka után sem kopott meg. Pedig nincs időm a munkahelyemen olvasni, ahogy azt a laikusok képzelik. De már maga az, hogy információkkal segíthetem az embereket, engem örömmel és büszkeséggel tölt el. A fizetésem valóban szégyenletesen alacsony, de ez nem az én hibám. Én biztos nem fogok munkakört változtatni egy nő miatt sem. Ez az életem értelme. Az életnek minősége is van, mi értelme úgy élni, hogy valaki utálja a munkáját, amellyel ugyan sok pénzt keres, de mindennap hányingerrel küszködve megy be a munkahelyére?
2018. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék, kik azok, akik lepontoztak. Én azt hittem, minden normális gondolkodású férfi és nő egyet fog érteni velem. Vagy van itt olyan nő, akinek fontosabb az anyagi jólét, mint az, hogy a párja boldog, kiegyensúlyozott legyen? Ha egy nő igazán szeret egy férfit, akkor boldognak akarja látni. Mi értelme luxusautóban ücsörögni és luxusnyaralásokra járkálni úgy, hogy közben a férj boldogtalan, mert utálja, gyűlöli, rühelli a munkáját?
2018. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!