Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember lennék mert elutasítottam egy ferfit azért mert kevés a jövedelme?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy rendes pasival. Nagyon rendes szimpatikus jó vele csak kiderült hogy havi 100 ezernél többet alig kap. Ezen változtatni nem akar mert ez a hivatása ugyanis mentős és ezt szereti ez az élete. Nem vagyok pénzes ri** csak 29 évesen már családot szeretnék és ennyi pénzből nem lehet. Jogos hogy elutasítottam emiatt?
2016. jún. 27. 08:08
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
59%
És csak a férfinak kell a kenyérkeresőnek lenni, igaz? De hülye logikád van, b*aszd ki...
2016. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Én jól keresek, azt mondanám, akkor te maradsz itthon a gyerekkel.
2016. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy rossz ember, es egy realis ok ennyi idosen de azt azert erdemes megjegyezni, hogyha te is csak ennyit keresel akkor mondjuk a dolog akkor is ertheto, csak nem feltetlenul etikus elvarni tole azt, h sokkal jobban keressen.


Mivel en sokat keresek, van lakasom, kocsim, eletstilusom nalam konkretan kizart, hogy valaki egy szazasbol probalja kihozni barminek is a felet. Egyreszt nem lenne szivem elkerni tole, ha meg el is kerem neki semmi nem marad es ho vegeig nekem kell majd kolcsonkernem tole, amit nem tudna torleszteni, szal 22-es csapdaja. Szoval ez nem rossz emberseg, hanem megelozes.


Nalam nem kell, hogy a pasi milliomos legyen de keressen minimum annyit mint en, es akkor egal a dolog es semmire nincs gondunk:-))

2016. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
93%

Igen,nagyon gáz.

Az én apukám is mentős volt,igaz kamaszkoromban felmondott,és mást csinált,az eü katasztrofális helyzete miatt.Mindenünk megvolt ami kellett,pedig anyukám is csak átlagosan keresett.És én mindig büszke voltam az apukámra,hogy életeket ment!!! Felnéztem rá emiatt! Van élet a pénzen túl is,és sokkal fontosabb dolgok.Kereshet valaki havi 1 milliót ha amúgy egy szar,fos ember.De ez csak az én véleményem,én nem ez alapján választottam magamnak párt anno. 29/N

2016. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy mentős, már dobjuk is, ez hülyeség. Van pár mentős ismerősöm. Mindnek saját ház, nyaraló, családba mindenkinek kocsi, stb. Ja és két, három gyereket nevelnek tisztességesen.
2016. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyengébb fizetés miatt elutasítani valakit, nem tartozik a legjobb döntések közé. Értem én, hogy ketyeg a biológiai óra, de lehet, hogy egy jó férjet és apát szalasztottál el a pénz miatt. A család anyagi fenntartása nem csak a férfi feladata.
2016. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
3%

Nem vagy az, te nő vagy.

Több elvált nő is van, gyerekkel aki jó módban élt, most meg vágyik egy rendes emberre és az sem baj, ha nem tehetős. Kár, hogy nincs itt most egy sem, aki írna.

Egyébként meg, ha ezért tudtad dobni, akkor jó fizuval sem lenne az eseted!

2016. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 14-es válaszadóval.

Van, ami többet ér, mint a tökéletes jólét... Én hiszek abban, hogy mindent meg lehet oldani!

Miért nem próbálsz te keresni egy jobb állást? Tudod a férfiak is mehetnek GYES-re, akkor több maradna a kasszában.

28n

2016. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Érthető a döntésed, én nem nagyon tudok azonosulni ezzel.

"Nagyon rendes szimpatikus jó vele" - ebből jóval kevesebb van, mint olyanból aki jól keres.


Valaki írta, hogy így nem lehet majd a gyereknek "mindent megadni" - amúgy se. Sok gyerekem van, a legtöbb, amit kaptak az nem pénzügyi kérdés volt.

2016. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban a vadkan túr egy vermet a nősténynek, az bemegy körbe néz, ha jó, behivja a kant, ha nem, kimegy. Te körbe néztél, nem tetszett.

Majd túr tovább, vagy talál olyat ki bentmarad.

Semmit nem veszített, nem adta fel az életét, azt csinálja amit szeret, hivatása van. Nem egy robot, akit lehúz a meló. Ő az az ember, aki szinte soha nem panaszkodik.

2016. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!