Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/133 anonim ***** válasza:
11%
Hiába magyarazzatok a kerdezonek,nem érti...
2016. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/133 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg érti, csak nem szereti.
2016. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/133 A kérdező kommentje:

Eddig nem értettem, köszönöm a magyarázatot.


Azzal azonban nem értek egyet, hogy a pasik KIZÁRÓLAG ezért mennének oda. Nagyon sokan mennek a zenéért, buliért, ami lehet csajozás/pasizás, de nem kötelezően.


És most a válaszolók a saját barátnőikről is elhiszik, hogy csak egyszer kéne fesztiválra menniük, és félrelépnének?

2016. júl. 7. 23:07
 24/133 A kérdező kommentje:
Még valami: sok pasi mehet oda ezért. Engem is megpróbáltak felszedni fesztiválon, de volt szám, amit kinyitottam, és megmondtam, hogy kösz nem. Azt nem tagadom, hogy vannak pasik, akik ezt csinálja ott, de a barátnőitek valami lelkileg gyenge, szexuálisan kiéhezett ösztönállatok, vagy mi?
2016. júl. 7. 23:09
 25/133 anonim ***** válasza:
36%

Nekem sem jók a tapasztalataim a fesztiválokról és a női erkölcsről, így együtt. Nem egy lopott csókot, alkoholmámoros flörtöt, esetleg szemrebbenés nélküli félreQrást láttam. Csajszi aznap délután ismeri meg a csávót, este már a sátorban veri neki, másnap megismétlik ugyanezt, mondván milyen jó volt, miközben a csajnak otthon a pasija... hagyjuk már. :/


Tényleg sok ilyet láttam/láttunk, és ne haragudj, ha általánosítunk, de túl sok rossz tapasztalatunk volt.

2016. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/133 anonim ***** válasza:

Plusz egy csaj velem is randizott korábban, aztán a fejemre sz@rt, és megdugta valami csávó szintén fesztiválon.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Nem tudom, miért történik ez :(

2016. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/133 A kérdező kommentje:
Én elhiszem ezeket az eseteket. Nyilván egy fesztiválon sok az ilyen ember, aláírom. Én abból indultam ki, hogy ha jársz egy lánnyal, nyilván azért teszed, mert normális. Értem én, hogy azt hitted, de el nem tudom képzelni azt a lányt, aki tényleg (!) normálisnak, kedvesnek látszik, máskor meg egy sátorban veri egy srácnak, és ez nem látszik rajta.
2016. júl. 7. 23:22
 28/133 A kérdező kommentje:

Megnéztem a linkelt kérdésed, ezt írod:


"Röviden a sztori: beszélgettünk heteket, találkoztunk a lánnyal háromszor, mindeközben napi szintű beszélgetés online, negyedik találkozón szerettem volna közeledni felé (ölelés, csók) - erre ő leállított, hogy ez neki túl gyors, ne siessünk ennyire, legyek türelmes. "


Ez a lány nem volt a barátnőd, csak egy liba, akit még csak félre sme ismertél, hisz meg sem ismerted ennyi idő alatt. Miről bezsélünk?

2016. júl. 7. 23:24
 29/133 A kérdező kommentje:

Odaírtam, de itt is leírom.



" Semmit nem írtál arról, mi történt utána. Baromira nem midnegy, hogy:

- hazajött a fesztiválról, majd folytatta veled a beszélgetést

- hazajött, és nem vette fel veled a kapcsolatot.

2016. júl. 7. 23:28
 30/133 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem mikor összegyűlik este unatkozó pasi és ezerrel mutogatnak a nőkre, mintha ők maguk tökéletesek lennének.

Nem vagyok az a nagy fesztiválózós lány, de voltam már néhányan és bármennyire is meglepő, rohadtul nem a pasik miatt mentem. Nem azért fizettem ki több tízezret, hogy "körbeugráljanak" a pasik, pont lesz*artam, a zene, a buli, a hangulat miatt mentem. Mint ahogy rengeteg más lány is. Az, hogy nektek eddig csak a r*ibancokhoz volt szerencsétek, nemjelenti, hogy minden lány ilyen.

Soha senkit nem csaltam meg és soha nem is fogom, hiába próbálkoztak, el lettek hajtva, mert kapcsolatban voltam és szerettem a barátom. Ennyi, nem kell ezt túlmisztifikálni. Épp ugyanúgy, ahogy lányokban vannak könnyen kaphatóak, úgy pasikban is. Nehogy azt higgyétek, hogy a pasik nem csalják meg a barátnőjüket. És jogos, hogy nem kell hozzá fesztivál. Ez nem a fesztiválon múlik. Sem a pián. Van aki olyan és van, aki nem. Van akinek semmi erkölcse, vagy épp nagyon laza és van akibe még szorult tartás és gerince is van. Milyen érdekes, hogy sokszor próbálkoztak be fiúk nálam és a barátnőimmel, akikkel bulizni voltunk és hiába hogy italoztunk már, elküldtük a srácokat, mert 1 barátnőm kivételével mindegyikünk kapcsolatban volt.

Pasikat sem kell félteni egy percig sem. Annál nagyobb baromságot meg még életemben nem hallottam, hogy a csajok csak azért járnak fesztiválokra, hogy körbe ugráljak őket a pasik és félrekeféljenek. Nem minden a pasik körül forog. Majd biztos kicsengetek 50-60ezret pl Sound bérletre, hogy legyezgessék az egomat. No comment, komolyan.

Most is lent van pár barátnőm, akik kizárólag az előadók miatt mentek, imádják a Soundot, azt a fajta zenét és hangulatot. Nem kell ebbe többet belemagyarázni.

Az meg, hogy valaki írta, hogy nem engedné a barátnőjét egyedül fesztiválra...:D Jót nevettem. Mit hiszel, az apja vagy, hogy majd megszabod neki hova mehet és hova nem. Én nem kérek engedélyt arra, hogy elmehessek bárhová is, közlöm hogy megyek, ha akar jöjjön, ha nem, akkor nem, de nekem senki nem fogja megmondani hova mehetek. Előbb szakítanék én egy ilyen pasival, mint hogy pislogni tudna. És mivel érvelsz? Nem mehetsz el, mert tudom, hogy r*ibanc vagy és félrekúrnál..? Vicc :D

2016. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!