Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom halalosan megsertod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom halalosan megsertodott ram, mert megkertem, hogy par dolgot fozzon ugy mint anyukam. Ez akkora baj?

Figyelt kérdés
Van par kaja: rantotthus, toltott kaposzta, bableves stb.amiket anyukam zsenialisan keszit el. A baratnom is, de az mashogy jo. Mivel ritkan eszem anyukam fiztjebol, megkertem a baratnomet, hogy a legkozelebbi latogatasnal kerjen tole tanacsot ezekben a receotekben, hogy gyakrabban ehessem. Erre megvetoen nezett par masodpercig, kozolte, hogy bunko vagyok es kiment a szobabol. Mi rosszat tettem?
2016. szept. 26. 16:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
94%
Egy felnőtt önálló ember tud főzni. Olyan nincs, hogy valaki egyáltalán nem tud főzni. Csak nem akar.
2016. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
azt hiszi hogy roszúl főz, de ha ugyan ezt elmondod neki hogy csak hiányoznak a hazai ízek akkor szerintem meg fog nyugodni.
2016. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért, de egy rántott húst hogy a viharba lehet különbözőképp elkészíteni? (Leszámítva ha odaégeted vagy nyers marad)
2016. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
92%

Szóval te csak rabszolgának tartod a a barátnőd. Te is megtanulhatnál főzni,ne mástól várdd el. Egyébként,azért sértődött meg mert ezzel azt sugaltad felé,hogy neki rossz a főztje és nem főz jól,magyarul neked nem ízlik...

Legközelebb fogalmazz pontosabban!

2016. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
4%

Add nekem a baratnomet en orulnek ha tudna fozni sott meg meg is halalnam hogy fozott :)


Amugy oke nem akartal neki semmi rosszat mondani tokeletesen megertem de a csajok hamar megsertodnek ezen. Ezek naluk erzekeny pontok mint az alakjuk. Epp ezert nem akarok baratnot mert ilyenen hajlandoak besertodni de amugy kajaval kapcsolatba nem szolnek vele semmit mert tudom milyen fozni mert alandoan fozok magamra es tudom milyen macera.

2016. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
85%
Nos, akkor eljött az idő, hogy kezedbe vedd a fakanalat és megtanuld a sütés-főzés csínját-bínját.
2016. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem látod, hogy egy nő számára iszonyú ciki azt hallani, hogy "Szívem, szeretném ha jobban hasonlítanál anyámra" - mindegy milyen aspektusban -, márpedig te itt pontosan ezt mondod. Az meg már csak hab a tortán, hogy ahelyett, hogy felnőtt módjára elkérnéd te a receptet, még őt irányítod hozzá, ezzel kb kijelentve, hogy anyukád jobban főz, a barátnőd pedig rá van szorulva az ő tanácsaira.
2016. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
92%
"Nem tudtam überelni anyádat"
2016. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
91%

"Egyébként,azért sértődött meg mert ezzel azt sugaltad felé,hogy neki rossz a főztje és nem főz jól,magyarul neked nem ízlik."


Nem biztos. Ha nekem ilyent mondana valaki, akkor én nem emiatt sértődnék meg, mert ugye ízlések és pofonok..., hanem azon, hogy milyen alapon várja el a kiszolgálást, és veszi természetesnek, hogy nekem kötelező főzni.

2016. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%

17-es jól megfogalmazta!

Azt sugalltad, hogy a barátnőd az anyukád tanácsaira van utalva.



Ne legyél ennyire paraszt!


Ez kb. olyan, mintha a barátnőd az apjához irányított volna, hogy hogyan barkácsolj össze valamit vagy hogyan cseréld ki a villanykörtét.

2016. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!