Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom halalosan megsertod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom halalosan megsertodott ram, mert megkertem, hogy par dolgot fozzon ugy mint anyukam. Ez akkora baj?

Figyelt kérdés
Van par kaja: rantotthus, toltott kaposzta, bableves stb.amiket anyukam zsenialisan keszit el. A baratnom is, de az mashogy jo. Mivel ritkan eszem anyukam fiztjebol, megkertem a baratnomet, hogy a legkozelebbi latogatasnal kerjen tole tanacsot ezekben a receotekben, hogy gyakrabban ehessem. Erre megvetoen nezett par masodpercig, kozolte, hogy bunko vagyok es kiment a szobabol. Mi rosszat tettem?
2016. szept. 26. 16:06
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nemcsodálom,h megsértődött a párod s megvetően nézett rád!Pontosan tudom mit élt át akkor! Az én párom is aztmondja h jól főzök,de sokszor azt akarja úgy h főzzek mindt az anyja.Erre én a szememmel megölöm pár másodpercig,s aztszoktam mondani,h Ez az én konyhám.Megkkell szoknod úgy ahogyan én főzök!Amúgy meg az anyja szarul főz.A párom tesói azt szerették ha én főztem nekik. :) Szokd meg ahogy ő főz.S igen ő is hasonlítgathatna az apjához.Nekedsem esne jól.
2016. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
68%

Én is megértem, hogy megsértődött. Az, hogy NÉHA főzzön vmit máshogyan is, az hagyján. De hogy őt KÜLDÖD anyádhoz receptért... úristen. Ez már a tahóság tetőfoka. Mi ő neked, csicska? Legalább annyit tennél meg, b...ki, hogy te kérdezed meg a receptet. Vagy ha ennyire nem tudod az ő verzióját megenni, akkor kérd anyádtól azt, amikor hozzá mész, és más kaját a párodtól.

(az megint más kérdés, hogy úgy, hogy te nem tudsz főzni, eléggé van vér a pucádban, hogy pofázol a nődnek, hogy mit hogyan csináljon... ilyen esetben én már azt mondtam volna neked, hogy azt eszed, amit kapsz, és ha hisztizel, mehetsz vissza anyucikádhoz)

2016. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Eskuszon nem ertem. Aki a videki dologgal.jott, igen videki vagyok, nem tudom mi ebben a problema. De hat abban egyeztunk meg hogy o foz mert o szeret fozni. En sose foztem, sokat dolgoztam, igy alakult ki. De ha valami etelt en mashogy szeretek azt miert nem lehet megtanulni ugy csinalni? Mi ebben a sertodes targya?
2016. szept. 27. 08:28
 34/40 anonim ***** válasza:
89%

Érted vagy sem, ez nagyon bunkó dolog volt részedről.


Alapvető, hogy egy kezdő feleség, háziasszony próbálkozásait nem hasonlítjuk az édesanya, nagymama tudásához, mert egyszerűen nem fair. Aki harminc-negyven éve főz, annak értelemszerűen nagyobb gyakorlata van és ha szegény megfeszül akkor sem lesz olyan mint ahogyan te elképzelted.


Inkább vigyél neki virágot és mondd neki hogy sajnálod hogy megbántottad!


Anyád főztjéről, meg hogy ő milyen szépen vasal vagy varr többet egy szót se, inkább értékeld és dicsérd meg azt amit kapsz.

Vagy költözz vissza a mamahotelbe vénlegénynek, oszt ehetsz amennyi beléd fér.

2016. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, a bunkó mellett bamba is vagy hallod.

Te nem tudsz főzni mert nem is akarsz, mégis osztod az észt, hogy milyennek kellene lennie egy ételnek.

Mindenki máshogy főz, és pont. Egy ételt senki sem fog ugyanúgy elkészíteni, adott recept alapján sem.

Én ezek után beszüntetném azt, hogy neked főzök az biztos. :D Te ugyan nem hiszed, de ez a dolog rengeteg dolgot elárul rólad én nem is értem hogy lehet egy ilyennek barátnője mint te :(

Ha a barátnőd tud sütni főzni miért rohanna anyukádhoz receptért? Ha az lenne hogy nyomi a konyhában akkor oké, de így...

2016. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ne legyél már ennyire egyszerű..

A nőd kiválóan főz, te mégis elküldöd anyádhoz, hogy tanuljon meg rántott húst meg töltött káposztát csinálni. Ha te arra az ízre vágysz, menjél anyádhoz. Minden ember másképp főz, még az enyém se olyan, mint anyámé, még ha ugyanabban a konyhában készítjük ugyanazokból az alapanyagokból. Vannak a párkapcsolatokban bizonyos szabályok: például ha a nőm jól főz, nem mondom neki, hogy lehetne jobban is. Ha ehetetlen lenne a kajája, még azt mondom, belefér, de így ez nettó suttyóság.

2016. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
79%

És ha neki jobban ízlik ugy, ahogy ő maga csinálja, mint az anyukádé? Akkor ő ne egye azt, amit ő SAJÁT MAGA csinál, ugy, ahogy NEKI esik jól?


Ő csinálja a kaját - ugy csinálja ahogy ő szereti, örülj neki, hogy egyáltalán csinál neked, meg gondolom megkérdezi hogy mi legyen a vacsi és nem "ez van ezt eszed" szinten mozogtok.

HA te csinálod a kaját, majd ugy csinálod, ahogy TE szereted. Pont. Nincs tovább.

Nehogy már a készítő ne ehesse ugy ahogy ő maga szereti...


Gondolkodjál már.

2016. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
80%
Így ne csodálkozz,hogy megsértődött. Valószínűleg ő finomnak gondolja a saját verzióját, ráadásul csak ő főz, te meg hálátlan mód leszólód a kaját. Mi a párommal együtt főzünk, és mindig őszintén megbeszéljük mi ízlik és mi nem annyira,mibe kéne változtatni. Két kajával a pörkölttel és a húslevessel is úgy voltunk ,hogy nem az igazi. Mondta is,hogy az anyjáé mindig olyan finom . Én magam mondtam akkor neki ,hogy akkor hívd fel és kérdezd meg ő hogyan készíti. Aztán együtt megcsináltuk úgy.Ez így teljesen más ,mint hogy a fotelból feladod a rendelésed,aztán meg fitymálod a kaját, meg anyuci főztjét siratod.
2016. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
78%
Egy paraszt vagy nincs mit szépíteni. Ha valami máshogy ízlene, akkor esetleg megkérheted hogy próbálja ki így vagy úgy... De te kb közölted vele, hogy anyám ezt sokkal jobban csinálja mint te, menj és kérdezd meg tőle hogy kell jól csinálni. Nem érzed hogy ez mennyire megalázó?? Igazi vidéki suttyó vagy. Már elnézést a vidékiektől. Menj haza anyádhoz.
2016. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt egyszerűen a megfogalmazás volt a nem jó.

Ha azt mondod neki, hogy bár isteni a töltött káposzta, de hiányzik anyud főztje, legközelebb nem próbálná ki az ő receptje szerint? Hátha ízlik neki is... Egy ilyen kijelentés máris merőben más, mint amit előadtál, vagyis hogy fáradjon már haza anyuhoz tanulni, mert az övé nem jó.

Ezért értelmezte bántásnak a dolgot. Rosszul fejezted ki magad, és félreértett. Engeszteld ki, magasztald fel a főztjét, később hozd fel újra a témát, kicsit finomabb megfogalmazásban. :)

2016. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!