Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom halalosan megsertod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom halalosan megsertodott ram, mert megkertem, hogy par dolgot fozzon ugy mint anyukam. Ez akkora baj?

Figyelt kérdés
Van par kaja: rantotthus, toltott kaposzta, bableves stb.amiket anyukam zsenialisan keszit el. A baratnom is, de az mashogy jo. Mivel ritkan eszem anyukam fiztjebol, megkertem a baratnomet, hogy a legkozelebbi latogatasnal kerjen tole tanacsot ezekben a receotekben, hogy gyakrabban ehessem. Erre megvetoen nezett par masodpercig, kozolte, hogy bunko vagyok es kiment a szobabol. Mi rosszat tettem?
2016. szept. 26. 16:06
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%
Bunko vagy. Orulj, hogy egyaltalan hajlando neked fozni mikor te a fakanalat se tudod megkulomboztetni a merokanaltol. En biztosan nem foznek neked, mi maximum egyutt fozunk a parommal. Egyutt se lennek ilyen ferfival, aki nem hajlando fozni.
2016. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
14%
Én értem, hogy mire gondolsz. Szerintem egyáltalán nem bunkóság, csak sokan (ahogy a barátnőd) is félreértik. Én például a sóskát savanyúan szeretem, mert ahhoz lettem hozzászoktatva, más viszont édesre csinálja. Nem azt mondom, hogy az rossz, mert azt is tökéletesre el lehet készíteni, csak épp a savanyút jobban szeretem. Ennyi. Ilyen hétköznapi dolgok teszik a legjobban próbára az ember tudatosságát.
2016. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
De nem akarom hogy ra hasonlitosn, csak van amit anyam jobban csinal. Nem tudom mi olyan marha nagy szam ebben. Ismerettsegi koromben is volt erre pelda. A lany elment a ferfi anyjahoz, egyutt megfoztek es megtanulta mashogy azt a receptet. Nem en nem tudok es nem is tervezek fozni. Igy allapodtunk meg mikor osszekoltoztunk. A hazomunkaba segitek.
2016. szept. 26. 17:14
 24/40 anonim ***** válasza:
97%
Ok, ez sima troll, bár a mókásabb fajtából.
2016. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy hajlando fozni akkor meg ne pampogj neki, hogy valami nem tetszik. Az ismerosi korod is fura. En egyaltalan nem hallottam meg ilyenrol, hogy elkuldik a lanyt a csavo anyjahoz, hogy tanitsa meg fozni, lol. Valami falusi lehetsz gondolom, ott esetleg el tudom kepzelni ezt a hozzaallast.
2016. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
4%

Én, egyetértek veled. Az rendben, ha magának főz és neked nem. Viszont, ha neked is akar főzni, olyat főzzön, amit meg is eszel. Az egyértelmű, minden családban más az ízvilág. Mikor össze kerültünk, egy ételről sem tudtam, mit is akart főzni. Én is megmondtam, hogy ez így nem lesz jó. Igaz, én nem küldtem anyukámhoz. Egyszerűen kidobtam a szakácskönyveket és megmutattam, hogyan főzzön nekem, már ha akar.

Viszont ha ilyen érzékeny a párod, vagy sok balhé lesz, vagy át mész papucsba és megeszed a főztjét, még ha vissza is jön belőled.

2016. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%
26# te aztán nagy paraszt vagy.
2016. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
92%
"Húzzál haza, aztán főzessél anyáddal, kiksk..ög!" xD
2016. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
92%
miért nem anyáddal élsz együtt?
2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

30-as, respect!

Ez világi oltás volt. :D

2016. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!