Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy másik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik sráccal megy wellness hétvégére. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csak barátok. Kb. fél éve ismerheti a gyereket, barátnője már régebb óta ismeri, rajta keresztül ismerte meg egy buliban. Személyesen még nem találkoztam a sráccal.

Közel van egymáshoz a munkahelyük, a munkarendjük is közel azonos, sokszor szokta hazavinni is, közös programokat is szoktak szervezni.

Amikor beszéltem vele erről, hogy akkor most mi is ez pontosan, azt mondta, csak barátok, jól kijönnek, de számára többet nem jelent a srác. Azt is elmesélte, hogy a srác elmondta neki, hogy ő többet szeretne tőle, többet érez iránta, de a barátnőm megmondta neki, hogy köztük nem lehet más barátságon kívül. A reakció a srác részéről erre az volt, hogy le büdös k**vázta a barátnőmet... Ezen természetes eléggé kiakadtam, főleg azután, miután mondta, hogy újra találkoztak. Kérdeztem, ezek után? Azt mondta, rosszul esett neki, hogy ezt mondta rá, de ezek elmúlnak.

Aztán mikor ezt a wellnesst megtudtam.. hát eléggé szíven ütött. Mondta, hogy fogadjam el, hogy számára a barátok is fontosak, ő mindenképpen elmegy, nem akar börtönben élni ebben a kapcsolatban, ne tartsam bezárva. Én erre azt mondtam, ő pedig értse sem, hogy ezzel nekem rosszat okoz. Hogyan is tudnám azt elfogadni, hogy elmennek egy hétvégére, közös szobába, ahol közös ágyban fognak aludni...

Számomra ez természetes, hogy ha együtt vagyok valakivel, akkor nem másik nőkkel megyek kettesben hétvégére. Ez nem bezárva tartás...

Azt mondja, bízzak meg benne, én vagyok az, akivel van, a többiek csak barátok. Engem csókol meg. Én meg is bízom benne, de ezt már soknak érzem.

A srác egyébként nem egy matyóhímzés, képeken már láttam, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármi közök is lenne egymáshoz. Vagy talán csak ezt akarom magammal elhitetni...


Ti mit gondoltok erről? Milyen véleménnyel vagytok? Köszönöm!



2016. szept. 28. 11:26
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem becsül téged ez a lány. Kell, hogy legyen tisztelet egy párkapcsolatban mindkét fél részéről. Az ő részéről ez nincsen meg irányodban.

Egy ágyban is alszanak... ez már túlmegy minden határon. A helyedben kidobnám a csajt, ahogy sokan előttem írták.


Azért írd meg légyszi, hogy mi lett belőle, mert nagyon érdekel a dolog.

2016. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Persze, mindenképpen megírom, mi lett belőle.

Meg fogom mondani neki, hogy ez nekem sok, ez nem fér bele. Nyilván ha elmegy, onnantól már nem tudnék ugyan úgy tekinteni rá sajnos :( Azzal vége lenne köztünk.

2016. szept. 28. 14:47
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is egyetértek az előző válaszolók többségével. :D

Szerintem fel se kéne ajánlani ezt a 2 lehetőséget, csak egyszerűen kidobni, mert ez nem normális. Legközelebb megteszi a tudtod nélkül.

2016. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd mikor építette be a wellness fogalmába a dugást?
2016. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is fiukbol allnak a barataim. De nem megyek veluk wellnesezni meg kozos szobaban aludni. En biztos, h nem csinalnek semmit, de a latszatat is kerulom.

Szerintem ez egy lazadas a bnod reszerol. Figyelemfelhivas.

Mindenkepp talalkozzatok a wellness elott 3-asban es figyeld meg, h viselkednek egymassal. Abbol kiderul, h vannak sz eroviszonyok. De lehet, h hulyenek neznek. Nezd at a beszelgeteseiket.

Mindenesetre kerdezd meg a pontos cimet es mondd, h majd beugrasz...akkor is, ha nem.

N

2016. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen hü.lyének néz téged ez a nőci...
2016. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok annyira fiatal és féltékeny sem. Meg nem tiltanám neki, ha akar, menjen. De már az, hogy felmerült benne ez a gondolat, vagyis az, hogy komolyan gondolta és el is menne, tuti vége lenne a pályafutásának nálam. És tényleg érdekel, hogy mi a folytatás, írd meg.
2016. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Na erre kivancsi vagyok mi lessz a vége....
2016. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
Huha kiváncsi vagyok mi lesz ebből..
2016. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartja tiszteletben, hogy te féltékeny lennél. Szóval szerintem ennek a kapcsolatnak vége. Hát ha a srác még ingyen fel is ajánlotta neki, hogy elviszi, szem előtt kellett volna a lánynak tartania, hogy az neked fájna. Szerintem több van közöttük, ha téged így ki akarnak ebből a wellnesszezésből zárni, ergo távol, nélküled akarnak lenni két napig. Nekem azéé gyanús. Szerintem csalhat téged a csajszi, de legalábbis szerintem nem annyira tisztel, esetleg csak butácska, hogy azt gondolja, hogy ez így esetleg tök jól van, meg esetleg éretlen is egy kapcsolatra. Szóval nem feltétlenül csal meg, de nekem gyanús.
2016. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!