Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy másik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik sráccal megy wellness hétvégére. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csak barátok. Kb. fél éve ismerheti a gyereket, barátnője már régebb óta ismeri, rajta keresztül ismerte meg egy buliban. Személyesen még nem találkoztam a sráccal.

Közel van egymáshoz a munkahelyük, a munkarendjük is közel azonos, sokszor szokta hazavinni is, közös programokat is szoktak szervezni.

Amikor beszéltem vele erről, hogy akkor most mi is ez pontosan, azt mondta, csak barátok, jól kijönnek, de számára többet nem jelent a srác. Azt is elmesélte, hogy a srác elmondta neki, hogy ő többet szeretne tőle, többet érez iránta, de a barátnőm megmondta neki, hogy köztük nem lehet más barátságon kívül. A reakció a srác részéről erre az volt, hogy le büdös k**vázta a barátnőmet... Ezen természetes eléggé kiakadtam, főleg azután, miután mondta, hogy újra találkoztak. Kérdeztem, ezek után? Azt mondta, rosszul esett neki, hogy ezt mondta rá, de ezek elmúlnak.

Aztán mikor ezt a wellnesst megtudtam.. hát eléggé szíven ütött. Mondta, hogy fogadjam el, hogy számára a barátok is fontosak, ő mindenképpen elmegy, nem akar börtönben élni ebben a kapcsolatban, ne tartsam bezárva. Én erre azt mondtam, ő pedig értse sem, hogy ezzel nekem rosszat okoz. Hogyan is tudnám azt elfogadni, hogy elmennek egy hétvégére, közös szobába, ahol közös ágyban fognak aludni...

Számomra ez természetes, hogy ha együtt vagyok valakivel, akkor nem másik nőkkel megyek kettesben hétvégére. Ez nem bezárva tartás...

Azt mondja, bízzak meg benne, én vagyok az, akivel van, a többiek csak barátok. Engem csókol meg. Én meg is bízom benne, de ezt már soknak érzem.

A srác egyébként nem egy matyóhímzés, képeken már láttam, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármi közök is lenne egymáshoz. Vagy talán csak ezt akarom magammal elhitetni...


Ti mit gondoltok erről? Milyen véleménnyel vagytok? Köszönöm!



2016. szept. 28. 11:26
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is kiverte a biztositekot.Ha elmenne,en kidobnam,ez mar nem fer bele.Nezzen mast hulyenek.N
2016. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért, tegyél be gumit a táskájába, nehogy elfelejtsenek beszerezni és a végén még apukának leszel kikiáltva.
2016. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
93%

Rendesen ledöbbentem azért a kérdésed olvasása közben.

De néhány dolog, ami szerintem minden normális párkapcsolatban így működik:

- nem megyünk wellnessezni egy velünk ellentétes nemű emberrel

- mozi még belefér, de wellnessezni a párjával megy az ember, nem egy haverral

- nem alszunk vele egy ágyban

- nem megyünk vele sehova sem, ha érez valamit irántunk

- főleg nem, ha lek*rvázott minket

- ha a páromat zavarja, akkor pláne nem megyek az illetővel sehova.


Az meg ne nyugtasson meg, ha a fiú nem néz ki olyan jól, ugyanis mindenkinek más a szép.

Hát én ezt nem engedném. Sőt, már azt is soknak tartanám, hogy megfogalmazódott ilyen ötlet a fejében. Mert ez abszurd! Pedig nem vagyok féltékeny típus.

2016. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Onnan indítom, hogy nő vagyok, és ha tudom egy haverról, hogy belém zúgott, nem megyek vele wellnessezni, ha nem akarok tőle semmit. Nem bátorítom, meg nem húzom le anyagilag. Akkor se, ha 9 éve szingli vagyok.


A csajod meg elmegy vele kettesben wellnessezni... Szerinted?!


Még egy apróság: nekem is van olyan fiú haverom, aki csak haver, munkahelyen ismertem meg. A párom is kb. onnantól ismeri, mint én, mert ha együtt megyünk barátokkal bulizni, moziba vagy múzeumba, akkor visszük a párunkat. Akivel túl jóban van a másik, de előtted titkolja, és kettesben találkoznak, az NEM haver.


A helyedben törölném a csajt az életemből, mire hazaért a wellnessről.

2016. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt éltek, még megtehetnéd, hogy ahogy kitette a lábát, összeszeded a cókmókjait dobozokba, aztán kb. mikor odaértek a szállodába, felhívnám, hogy ha siet, még talán marad valami a kuka mellé helyezett dobozokban. Csak hogy annyira azért ne érezze jól magát! :)
2016. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye vicc vagy kamu vagy akármi más igazságon kívül?
2016. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Nincs ezen mit agyalni :)
2016. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha már csak a gondolat megfogalmazódna a fejemben, abban a percben rúgna ki páros lábbal a barátom.

Egyébként mióta vagytok együtt? Sürgősen tedd lapátra, mert ez nem normális hozzáállás, hogy még te tartod bezárva, mert nem mehet el wellnesskézni egy olyan pasival, akinek egyértelműen bejön...

26L

2016. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Második válaszolónak van igaza.Egyébként ha van eszed,akkor dobni fogod ezek után a csajt.
2016. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha a srác otthon hagyja a farkát, akkor elmehet vele.


Ha nem hagyja otthon akkor is elmehet (mert nálunk szabadság van) csak hozzád már nem kell visszajönnie.


Ilyen egyszerű kedves, madárnak nézett öcsém!

2016. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!