Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy másik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik sráccal megy wellness hétvégére. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csak barátok. Kb. fél éve ismerheti a gyereket, barátnője már régebb óta ismeri, rajta keresztül ismerte meg egy buliban. Személyesen még nem találkoztam a sráccal.

Közel van egymáshoz a munkahelyük, a munkarendjük is közel azonos, sokszor szokta hazavinni is, közös programokat is szoktak szervezni.

Amikor beszéltem vele erről, hogy akkor most mi is ez pontosan, azt mondta, csak barátok, jól kijönnek, de számára többet nem jelent a srác. Azt is elmesélte, hogy a srác elmondta neki, hogy ő többet szeretne tőle, többet érez iránta, de a barátnőm megmondta neki, hogy köztük nem lehet más barátságon kívül. A reakció a srác részéről erre az volt, hogy le büdös k**vázta a barátnőmet... Ezen természetes eléggé kiakadtam, főleg azután, miután mondta, hogy újra találkoztak. Kérdeztem, ezek után? Azt mondta, rosszul esett neki, hogy ezt mondta rá, de ezek elmúlnak.

Aztán mikor ezt a wellnesst megtudtam.. hát eléggé szíven ütött. Mondta, hogy fogadjam el, hogy számára a barátok is fontosak, ő mindenképpen elmegy, nem akar börtönben élni ebben a kapcsolatban, ne tartsam bezárva. Én erre azt mondtam, ő pedig értse sem, hogy ezzel nekem rosszat okoz. Hogyan is tudnám azt elfogadni, hogy elmennek egy hétvégére, közös szobába, ahol közös ágyban fognak aludni...

Számomra ez természetes, hogy ha együtt vagyok valakivel, akkor nem másik nőkkel megyek kettesben hétvégére. Ez nem bezárva tartás...

Azt mondja, bízzak meg benne, én vagyok az, akivel van, a többiek csak barátok. Engem csókol meg. Én meg is bízom benne, de ezt már soknak érzem.

A srác egyébként nem egy matyóhímzés, képeken már láttam, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármi közök is lenne egymáshoz. Vagy talán csak ezt akarom magammal elhitetni...


Ti mit gondoltok erről? Milyen véleménnyel vagytok? Köszönöm!



2016. szept. 28. 11:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani én feldobnám az ötletet, hogy mennék velük. De blöffölhetsz is. A lényeg hogy figyeld meg a reakciót.

Ha sikerülne összehozni a találkozót a sráccal abból sem tudnál semmi következtetést levonni. Bárki mondhat, bármit és egy átlagos képességű embernek nem esik nehezére egy pár órás találkozó erejéig megjátszani magát. Te nyugodtan lehetsz barátságos gyerekkel, előadhatod milyen szimpatikus volt, a barátnődnek mondhjad meg hogy olyannyira hogy szívesen mennél a pároddál és újdonsült barátoddal welnessezni...

2016. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Girgoy ***** válasza:
100%

Miután egyáltalán felmerült a közös szoba első körben, a két külön szoba nem jelent semmit, csak alibit. Attól még aludhatnak együtt vígan. Vagy csak kamuznak (hátha mégsem így foglalták, mert azért az egyágyas felár kicsit több). A probléma továbbra is az, hogy vele megy el wellnesezni és nem Veled. Szerintem is lapát. És egyetértek azzal, hogy a csaj értékelte ennyire a kapcsolatot azzal a sablon szöveggel, hogy "akkor ennyit ér a kapcsolat". Gondolom azért nyögvenyelős a fickóval is a találkozó, mert nem is akar Veled találkozni, csak ezt nem meri nyíltan megmondani.


Szóval: csináltak egy durva dolgot. Erre Te jelezted (teljes joggal) ellenvetéseidet. Erre viszont nem az volt a reakció, hogy akkor nem csináljuk, hanem pusztán az, hogy akkor nem ilyen egyenesen csináljuk, hanem burkoltabban. Na erre tényleg azt kell reagálni, hogy akkor én viszont egyenes ember vagyok: lapátra mindkét kreténnel, megérdemlitek egymást. Ha szétnézel, rájössz, hogy sokkal normálisabb lányok is vannak ennél...

2016. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj Kerdezo, de eleg puhap*csnek tunsz a leirtak alapjan.Nyilvan szereted a baratnodet,ezert kapkodsz a legkisebb szalmaszalba is, amivel megprobalod magyarazni az "artatlansagat".A csaj pontosan erzi, hogy veled barmit megtehet,mert nem vagy eleg tokos, hogy kib*szd a p*csaba.Kulon agy??Mindjart elsirom magam ekkora nagylelkusegen! Igazi urino a csajod.A vegen meg azt is elfogadod tole,hogy nem fekudtek le, mert allva dugtak a zuhanyzoban,szoval no problem.Rendes sracnak tunsz,de ilyen tutyi-mutyi alak nekem sem kene.
2016. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Girgoy ***** válasza:
100%

Mégegy megjegyzés. Ha azért nehéz lépned, mert szereted a lányt, akkor fontold meg a következőt:


Jelenleg nem a Tiéd teljesen a lány. Aki ilyet tesz, az nem a Tiéd a szíve telejsen. DE: ha most kirakod a szűrét, és aztán összevész azzal a fickóval, mert rájön, hogy tényleg egy bunkó köcsög (mert tényleg az), és utána magába száll és visszajön Hozzád, akkor már egy olyan lány jöhet vissza Hozzád (ha tényleg megbánta a tettét), aki normálisabban gondolkodik és sokkal inkább ragaszkodik Hozzád. Így lehetne igazán a Tiéd, ha szereted. De jelenleg nem és azzal sem lesz a Tiéd, ha puhán folytatod.


Sajnos néha ilyeneket fel kell vállalnunk, hogy rendbe jöjjenek a dolgok, ez igazából az a kérdés, hogy egy kicsit legyen nehéz és aztán sokkal jobb, vagy sokáig legyen egyre nehezebb szenvedés...


De ha mégsem jön meg az esze a lánynak egy ilyen tett után sem, akkor tényleg ne ejts egy könycseppet se érte. Biztosan találsz Neked megfelelőbbet, akivel boldogabb leszel, mert nem tesz ilyeneket Veled.

2016. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, hogy zàrult a történet?
2016. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen..ehhez már jó vastag bőr kell valakinek a képére,hogy ilyet tegyen.

Lehet bármilyen szép meg formás a barátnőd,belül egy romlott,rot*hadt személy,undorító...nulla tisztelet feléd.

Ne engedd,hogy megalázzon!

2016. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Elég régi kérdés, de nagyon érdekelne mi történt azóta.
2021. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!