Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy másik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik sráccal megy wellness hétvégére. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csak barátok. Kb. fél éve ismerheti a gyereket, barátnője már régebb óta ismeri, rajta keresztül ismerte meg egy buliban. Személyesen még nem találkoztam a sráccal.

Közel van egymáshoz a munkahelyük, a munkarendjük is közel azonos, sokszor szokta hazavinni is, közös programokat is szoktak szervezni.

Amikor beszéltem vele erről, hogy akkor most mi is ez pontosan, azt mondta, csak barátok, jól kijönnek, de számára többet nem jelent a srác. Azt is elmesélte, hogy a srác elmondta neki, hogy ő többet szeretne tőle, többet érez iránta, de a barátnőm megmondta neki, hogy köztük nem lehet más barátságon kívül. A reakció a srác részéről erre az volt, hogy le büdös k**vázta a barátnőmet... Ezen természetes eléggé kiakadtam, főleg azután, miután mondta, hogy újra találkoztak. Kérdeztem, ezek után? Azt mondta, rosszul esett neki, hogy ezt mondta rá, de ezek elmúlnak.

Aztán mikor ezt a wellnesst megtudtam.. hát eléggé szíven ütött. Mondta, hogy fogadjam el, hogy számára a barátok is fontosak, ő mindenképpen elmegy, nem akar börtönben élni ebben a kapcsolatban, ne tartsam bezárva. Én erre azt mondtam, ő pedig értse sem, hogy ezzel nekem rosszat okoz. Hogyan is tudnám azt elfogadni, hogy elmennek egy hétvégére, közös szobába, ahol közös ágyban fognak aludni...

Számomra ez természetes, hogy ha együtt vagyok valakivel, akkor nem másik nőkkel megyek kettesben hétvégére. Ez nem bezárva tartás...

Azt mondja, bízzak meg benne, én vagyok az, akivel van, a többiek csak barátok. Engem csókol meg. Én meg is bízom benne, de ezt már soknak érzem.

A srác egyébként nem egy matyóhímzés, képeken már láttam, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármi közök is lenne egymáshoz. Vagy talán csak ezt akarom magammal elhitetni...


Ti mit gondoltok erről? Milyen véleménnyel vagytok? Köszönöm!



2016. szept. 28. 11:26
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miert budos ku**vazta le a csavo a baratnodet?Biztosan nem azert, mert megmondta neki, hogy csak baratok lehetnek. Sokkal inkabb azert, mert flortolt vele, batoritotta, huzta az agyat,aztan amikor a srac kozeledni probalt,jott a legyunk baratok duma.Nalam is lapat lenne a csaj.Meg azelott, hogy elmenne a wellnessre.Sot akkor is, ha lemondana a wellnesst.
2016. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt is elmesélte, hogy a srác elmondta neki, hogy ő többet szeretne tőle, többet érez iránta, de a barátnőm megmondta neki, hogy köztük nem lehet más barátságon kívül. A reakció a srác részéről erre az volt, hogy le büdös k**vázta a barátnőmet... Ezen természetes eléggé kiakadtam, főleg azután, miután mondta, hogy újra találkoztak. Kérdeztem, ezek után? Azt mondta, rosszul esett neki, hogy ezt mondta rá, de ezek elmúlnak.


Most ez komoly?? Elmondod mit dolgozik a barátnőd, hogy néz k külsőre? Nem tudom hogyan lehet barátnak lenni avval aki leqrváz?

Jahh, wellnessezni nem megyek férfi baráttal akitől nem akarok semmit. Még akkor sem ha van szingli vagyok ha pedig van barátom akkor aztán kizárt. Ezek hülyének néznek.

2016. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ, mindenképpen le fogom írni Nektek, hogy mi lett a dolog végkimenetele. Nem most lenne ez a wellness, hanem bő egy hónap múlva, addig még hosszú az idő...


#32-es:

Hogy néz ki külsőre? Gyönyörű szemek, csodaszép arc, formás test, kis szolid leányzó, számomra a legszebb...

2016. szept. 29. 13:01
 34/47 H_Vivien ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani kérdező, de valahogy a leírtak nem egy "szolid kis leányzóra" vallanak. De lehet, hogy csak nekem ellentmondásos a dolog. Én magamról tudom, hogy minden vagyok, csak nem szolíd, én is csináltam merdek dolgokat a házasságom előtt, de nekem ilyen roh.adtul nem fért bele akkor sem :(
2016. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Girgoy ***** válasza:
100%

15-ös nagyon tetszett! :) Igen, stílusosan így kell ezt csinálni! :)


Egyébként engem is érdekel mi lesz. De ha még sikerül is Vele beszélned és végül nem megy el, akkor is résen kell lenni ennél a csajnál. Hacsak nem zokogva borul bűnbánóan a lábaid elé és látszik, hogy teljesen megváltozott a gondolkodása. Ha csak úgy nagy nehezen kényszerből egyezik bele végül, hogy jól van, nem megyek el, csak hagyjál már, akkor az még nem lejeti azt, hogy merőben pozitív változást vett a személyisége, és később nem fog mégis megcsalni, sőt, a fejedhez vágja, hogy múltkor se engedted el, mert olyan zsarnok vagy.


Na, ez nem kell. Ha Te normálisan gondolkodsz, akkor hasonlóan gondolkodó párt kell találnod, mert hosszú távon másféle csajjal csak baj lesz. Persze hosszútávú jó kapcsolatban azért közeledik egymáshoz a két fél gondolkodása, de ha alapból nagy a távolság vagy látszik, hogy az irány a távolodás és nem a közeledés, akkor csak állandó feszültség és baj lesz. Légy okos! ;)

2016. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Girgoy ***** válasza:
100%
De egyébként az is beszédes, hogy itt a GyK-n azért elég vegyes társaság van. De ebben a témában gyakorlatilag mindenki elítélte ezt a tettet, tehát a barátnőd tényleg nem kis mértékben üt el sajnos az átlagtól - negatív irányba.
2016. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Mi történt? Van új fejlemény?
2016. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Annyi történt azóta, hogy módosítottak a foglaláson. Így már nem közös ágyban fognak aludni, hanem külön-külön... Mondtam, hogy a probléma fő oka nem ez, ez csak hab a tortán.

Mindenképpen el fog menni azt mondja, jól fogja magát érezni, ki fog kapcsolódni. Azt mondja, ha emiatt véget fog érni a kapcsolatunk, akkor ez a kapcsolat ennyit is ért.

Próbálok egy közös találkozót szervezni ezzel a sráccal, de nagyon nyögvenyelősen megy ez is... Állítása szerint, ha majd megismerem, máshogy fogom gondolni ezt az egészet. Ő csak egy barát, nem akar tőle semmit sem, ezt mondja nekem.

November végén lesz az utazás... Nem nagyon jött fel ez a téma kettőnk között azóta, mert ha felhozom, abból csak veszekedés lesz.

2016. okt. 16. 10:46
 39/47 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Ne mán kérdező...KÖZÖS ÁGYBAN akartak eredetileg aludni? Mond...Te normálisnak érzed magad? El nem hiszem hogy létezhet ilyen FÉRFI mint te...Akit ENNYIRE hü.lyére lehet venni...
2016. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

"ez a kapcsolat ennyit is ér"


Ő értékelte le a kapcsolatotokat, nem te.

Tiszteletre méltó hogy beszélni szeretnél a sráccal, de mit is mondanátok egymásnak?

Ha a barátnődnek ez az egész ennyit jelent akkor ennek már vége csak még nem fogtátok fel.


Kié a kecó? Szerezz be pár nagy kartondobozt, amibe a saját vagy az ő holmiját rámolod majd be a tulajdonjogtól függően. Ezt el is mondhatod neki ha megkérdezi mire kell...

2016. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!