Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a (muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a (muszlim) pasitok folyamatosan beleszólna az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés

A barátom a muszlim vallására hivatkozva akarja megszabni, hogy mit vehetek fel és mit nem. Magyarul tartsam tiszteletben, hogy ő másként gondolkodik, és nem szeretné, hogy "mutogassam a testem". Ne vegyek fel sztreccs ruhákat, szűk farmerokat, ne legyen kivágása a felsőimnek és hasonlók. A bikiniről már ne is beszéljünk... Ezek a NAPI viták eléggé megnehezítik a kapcsolatunkat.

Én tiszteletben tartom az ő szempontjait, de könyörgöm, alapból sem járok kihívó cuccokban, nagyon is szolid a ruhatáram. Amit nem fogok lecserélni senki kedvéért.


2016. okt. 3. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltünk, és azt mondtad, egyértelmű kuka.:)

Nézd, én csak egy dolgot tudok ehhez hozzáfűzni. Én nem korlátozom őt semmiben, elfogadom úgy, ahogy van, hagyom élni. Ezt fordítva is elvárom, hagyjon engem is élni.

"Élni és élni hagyni"

Ennél egyszerűbben nem lehet leírni.

2016. nov. 3. 14:53
 62/65 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? Melyik országból származik a párod/volt párod?
2017. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

Nem. 3 hónapja lett vége.

Pakisztáni volt amúgy.

2017. febr. 27. 16:31
 64/65 anonim ***** válasza:
Jobban jártál! :) Megértelek,Én sem hagynám soha senkinek, hogy beleszóljon az öltözködésembe,hogy átakarjon formálni! Ahhoz túl öntörvényű vagyok! :)
2017. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, sokáig elviseltem a hülyeségeit, de ennek a történetnek már régen vége.:-)

És külön öröm, hogy megmaradt a ruhatáram.;)

2017. máj. 1. 15:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!