Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a (muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a (muszlim) pasitok folyamatosan beleszólna az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés

A barátom a muszlim vallására hivatkozva akarja megszabni, hogy mit vehetek fel és mit nem. Magyarul tartsam tiszteletben, hogy ő másként gondolkodik, és nem szeretné, hogy "mutogassam a testem". Ne vegyek fel sztreccs ruhákat, szűk farmerokat, ne legyen kivágása a felsőimnek és hasonlók. A bikiniről már ne is beszéljünk... Ezek a NAPI viták eléggé megnehezítik a kapcsolatunkat.

Én tiszteletben tartom az ő szempontjait, de könyörgöm, alapból sem járok kihívó cuccokban, nagyon is szolid a ruhatáram. Amit nem fogok lecserélni senki kedvéért.


2016. okt. 3. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanazt, amit a keresztény, ateista, zsidó, vagy buddhista pasival kell tenni ilyen helyzetben, ha olyasmibe szól bele, ami szerinted nem beleszólós téma...
2016. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akinek hasonló vallású a párja, de az a pasi csak annyira várja el a nőtől az ő kultúrája normáit, ha az a nő az ő hazájába látogat, vagy olyan országban találkoznak, ahol jobb ezekhez alkalmazkodni, de ha mondjuk a pasi jön Magyarországra, vagy mondjuk más európai országban találkoznak, ott nem szól bele, miben van a barátnője. Jó, nyilván az alkatához legyen megfelelő, de ezzel soha nem volt probléma (szóval nem vesz fel túlsúlyosként cicanadrágot haspólóval).

Nem tudom, a te barátod milyen ember, de ha nekem lenne ilyen barátom, én lehet, hogy ilyen hozzáállással, ha ezt a hazáján kívül és nem ahhoz hasonló kultúrájú országokban is elvárja, a pasit raknám ki, és nem a ruhatáramat. Mondjuk az én ruháimba nem könnyen szólna bele, mert azt veszem meg a boltban, ami van fazonban és méretben, és nincs túl sok válogatási lehetőségem, szóval ha diktálni akar, akkor adjon pénzt drágább üzletekbe, amire nekem nem telik, de lenne rám való méret és fazon, meg varratni. Amíg a saját pénzemből ruházkodok, addig az én kereteimnek megfelelő helyeken válogatok (természetesen alkatomhoz illőt, és nem ízléstelen darabokat, európai szemmel ezek teljesen normális, kellőképpen takaró darabok, ha meg olyan országba látogatnék valamiért, alkalmazkodnék az ott tartózkodásom idejére).

2016. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
95%

nem mondták még, hogy az a vallás semmibe veszi a nőket?


te, mint nő, az ő szemében NEM LÉTEZEL!!!!!!

2016. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
96%
a leírásod alapján eléggé begyepesedett ember, aki nem képes alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez, szakítanod kell vele, míg nem lesz durvább a helyzet
2016. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 pörölycápa ***** válasza:
96%
Mondd meg neki, hogy nem vagy a tulajdona, és azt veszel fel, amit szeretnél. Véleményt mondhat, de nem szabhstja meg hogy mit vegyél fel. Ha meg mégis a tulajdonaként kezel, menekülj! Vallástól függetlenül,az ilyen helyzetekből jobb mielőbb kilépni... Most még csak az öltözködés, aztán ki tudja, a végén még az is meg lesz szabva, hogy hova meheszt, vagy kivel beszélhetsz.
2016. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.

Itt Európában várja el tőlem, hogy neki tetszően öltözzek.

Mégegyszer hangsúlyozom, nem kihívó a ruhatáram, teljesen átlagos cuccokat hordok, szép ingek, farmerek, térdig érő szoknyák, egészruhák stb.

Amúgy simán felvenném azokat a ruhákat is, amik neki tetszenek, mármint a tradícionális viseletet, vagy HA a hazájába mennénk, akkor nyilván még fejkendőt is tennék, miért ne.

De Euróbában én vagyok otthon, és úgy öltözök, ahogy nekem jó, kényszerből semmit nem vennék fel.

2016. okt. 3. 21:42
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én nem folytatnám vele a kapcsolatot.
2016. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
74%

"De Euróbában én vagyok otthon, és úgy öltözök, ahogy nekem jó, kényszerből semmit nem vennék fel."


Kislány, nagy tévedésben vagy: AKÁR HOL IS VAGY, HA EGY MUSZLIM A PÁROD, TE MÁR NEM VAGY SZABAD AKARATÚ NŐ, AZT CSINÁLOD, AMIT Ő MOND!!


Ha ezt képtelen vagy felfogni, és elfogadni, akkor szakíts még mielőtt bajod esne!

2016. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
60%
ui.: ajánlom figyelmedbe, hogy azért nézz már utána az ő vallási kultúrájuknak, és mentalitásuknak! nagyot fogsz még koppani!
2016. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
63%
# 8 Időpont ma 20:44 - Két okból szeretem a sztreccs típusú anyagokat (ide tartozik a fehérnemű, a sztreccs anyagból varrt ingek, sőt, még az ilyen típusú farmerok is) és az olyan anyagokból készült ruhákat. Egyrészt sokkal jobban idomulnak a testalkathoz, kevésbé merevek, mint a más anyagból készült darabok, így nem okoz problémát, hogy szélesebb a csípőm, keskenyebb a derekam, szóval nem vagyok egyenes, mint egy darab deszka, másrészt az ilyen anyagokat kevésbé kell vasalni, ami miatt pedig időt és áramot spórolok.
2016. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!