Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a (muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a (muszlim) pasitok folyamatosan beleszólna az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés

A barátom a muszlim vallására hivatkozva akarja megszabni, hogy mit vehetek fel és mit nem. Magyarul tartsam tiszteletben, hogy ő másként gondolkodik, és nem szeretné, hogy "mutogassam a testem". Ne vegyek fel sztreccs ruhákat, szűk farmerokat, ne legyen kivágása a felsőimnek és hasonlók. A bikiniről már ne is beszéljünk... Ezek a NAPI viták eléggé megnehezítik a kapcsolatunkat.

Én tiszteletben tartom az ő szempontjait, de könyörgöm, alapból sem járok kihívó cuccokban, nagyon is szolid a ruhatáram. Amit nem fogok lecserélni senki kedvéért.


2016. okt. 3. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
90%

"kesobb sem alaznam ot meg azzal hogy szuk nadragokban mutogatom a fenekemet mas ferfiaknak, akarhol is vagyunk eppen"


Értelmes férfinak (értsd - a muszlimok pl nem azok) nem megalázó, hogy jól néz ki a barátnője és ezt netalán más emberek is észreveszik :D Egy szűk farmer vagy egy testre simulóbb póló amiből nincsen kint szabadon semmi, egyáltalán nem kihívó ruhadarab.

2016. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
60%
Meg is érdemled, ha olyan hülye vagy, hogy összejöttél egy muszlimmal...
2016. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
A 31-es hsz-nak adok igazat.:)
2016. okt. 3. 23:21
 34/65 Missi_Key ***** válasza:
84%
keress olyan pasit aki elfogad...vagy te is szabj brutál durva mindennapos feltételeket, és csak akkor teljesítsd az övéit, ha ő is a tieidet.
2016. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
0%
31-es ez a te szempontod, mert itt nottel fel, az meg az ove, egyik sem jobb vagy rosszabb, megszokas kerdese. A problema itt azzal van hogy ahogy latom a kerdezo es a parja soha nem fognak tudni meg ilyen egyszeru kerdesben sem kompromisszumot kotni, tehat igy en kicsit halalra iteltnek latom a dolgokat - minden bantastol mentesen. Es itt nem arrol van szo, hogy rosszul kell kinezni, veletlen sem! Dehogyis:). En is no vagyok, szeretek jol kinezni, de igyekszem ezt ugy csinalni hogy kozben senki ne bamulja a fenekemet vagy a mellemet. Semmit nem kell kitenni, korvonalaztatni ahhoz hogy valaki csinos legyen, es amig egy vegyes kulturaju kapcsolatban nem erti meg az egyik fel, hogy a masik hogyan fogja azt megitelni, hogy a feneket mutogatja mas ferfiaknak, akkor akarmennyire is szeretned, nem fog mukodni. Utana meg jon a panaszkodas hogy a muszlim parom nem tisztel, elhagy stb. Igen. Tudni kell hogy mire iratkoztal fel vegyes kapcsolatban es tudni kell kompromisszumot kotni. Ennyi az egesz. Ha pedig nem megy, akkor kar eroltetni.
2016. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

Én olyan párkapcsolatra "iratkoztam fel", ami a felek KÖLCSÖNÖS tiszteletén és elfogadásán alapul.

Én elfogadom az ő szokásait, a napi 5szöri imát, a családtól való erős függőséget, az öltözködését, ami nagyon is európai. Cserébe ugyanezt várom el a másik féltől is. Nem pedig azt, hogy indulás előtt lecsekkolja az cuccomat, és ha oké, akkor mehetünk, de legtöbb esetben fél óra kínlódás megy, hogy ő "így" nem jön velem sehova. És ilyenkor sem a miniszoknyáról és a kivágott felsőkről beszélünk...

2016. okt. 4. 10:31
 37/65 anonim ***** válasza:
89%
Muszlim pasim pont az ilyenek miatt életemben nem lenne. Ha a párom szólna bele, megkérdezném, mi a baja, elmondja, aztán ha látok benne igazságot, akkor megfogadom (pl. ha előnytelen, nem alkalomhoz illő stb.), ha nem (mint a mostani példa, hogy "ez a nézetem, így öltözz" - b...ki, úgy ismert meg engem, akkor ne akarjon megváltoztatni), akkor nem.
2016. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
60%
Kerdezo, en nem tamadni akartalak, felreertes ne essek:). Viszont, ha ennyire ragaszkodsz a te elkepzeleseidhez, akkor hosszutavon kar veszodni ezzel a kapcsolattal, mert mint irtam egy vegyes kapcsolatban ez a legaprobb dolog, viszont ahogy latom, mar ebben sem megy a kompromisszumkotes. Akkor hogyan menne pl. az esetleges gyerekek vallasanak kerdeseben? Vagy a hazassag megkotesenek modjaban, ha mar par polo miatt alig tudtok kilepni a lakasbol? Sehogy konkretan, mert pont ugyanazt varod a parodtol, amit te dem tudsz megtenni - hogy elfogadja a dolgokat ugy, ahogyan te latod. Ez sosem fog megtortenni, es forditva sem. Es nem is ez a baj. A baj ott kezdodik, amikor nem talaltok koztes utat, es ahogy latom, ti nem nagyon talaltok.
2016. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hsz, én nem veszem támadásnak, nyugodtan leírhatod a véleményed, örülök, ha kapok segítséget.

Mégegyszer felteszem a kérdést.

Én nem szólok bele abba, hogy ő mit vesz fel. Akkor ő miért teszi meg velem? Milyen alapon, csak mert nő vagyok, és úgy érzi, én nem tudok egyedül helyes döntést hozni?

2016. okt. 4. 12:09
 40/65 anonim ***** válasza:
90%
Te tényleg nem érted? Igen, azért, mert nő vagy. És nem azért, mert nem tudsz helyes döntést hozni (európai szemmel biztos tudsz), hanem azért, mert nő vagy, és nem hozhatsz ilyen döntést. Egyszerűen neki nem fér bele, hogy ilyen döntést hozz. Meg úgy akármilyet is. Ez nem bizalom kérdése nála, hanem neveltetès. A nő ne döntsön. Ès főleg ne hordjön olyan ruhát, amiben látszik az alakja (szűk farmer/felső). Ha nem tudod megszokni, hogy "lepedőben" jársz ezentúl az utcán, akkor ints neki búcsút.
2016. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!