Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a (muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a (muszlim) pasitok folyamatosan beleszólna az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés

A barátom a muszlim vallására hivatkozva akarja megszabni, hogy mit vehetek fel és mit nem. Magyarul tartsam tiszteletben, hogy ő másként gondolkodik, és nem szeretné, hogy "mutogassam a testem". Ne vegyek fel sztreccs ruhákat, szűk farmerokat, ne legyen kivágása a felsőimnek és hasonlók. A bikiniről már ne is beszéljünk... Ezek a NAPI viták eléggé megnehezítik a kapcsolatunkat.

Én tiszteletben tartom az ő szempontjait, de könyörgöm, alapból sem járok kihívó cuccokban, nagyon is szolid a ruhatáram. Amit nem fogok lecserélni senki kedvéért.


2016. okt. 3. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
67%

Ne vedd sértésnek, mert egyáltalán nem annak szánom. De, ha összejössz egy olyan emberrel, aki egy másik kultúrából jött, akkor ez természetes, nincsen ebben semmi kivetni való. Ezért is ellenzik annyian az ilyen kevert kapcsolatokat, nem azért mert mindenki fajgyűlölő.

Az oké, hogy te nem szabályozod őt. De ez nem ok arra, ha belegondolsz az ő szemszögébe, hogy ő se szabályozzon téged. Mivel, ha nem hagyod magad szabályozni, akkor őt nem érted meg. Magyarul, ha nem idomulsz az ő elvárásaihoz, akkor te nem tiszteled az ő felfogását, és fordítva. Ezért nem működnek ezek a dolgok. Attól tartok ez az öltözködés idővel csak a jéghegy csúcsa lesz.

2016. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:

Az 51-es és az 52-es hozzászólás nagyon érdekes, mivel egy teljesen más megvilágításba helyezik az egészet.


Igen, ő ahhoz szokott hozzá, hogy mindenkit irányít (nők), így nevelték stb. Én viszont nem fogadom el azt, hogy valaki megmondja, mit vehetek fel és mit nem, hova mehetek és hova nem, kivel beszélhetek és kivel nem stb. stb.

Ez egy olyan személyiségpusztító hatással járna, ami nem európai nőnek való. Meg úgy semmilyen magára valamit is adó nőnek...

2016. okt. 6. 23:45
 53/65 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem elfogadható alkalmazkodni a másik izléséhez, csadorban nem járnék, de önmagában ha a fiúm azt mondja, hogy nem tetszik neki a tapadós nadrág, akkor nem veszem fel (kivéve ha az önazonosságomhoz a tapadós naci nélkülözhetetlen).

Sokfajta nézet és ember van, a Tietek nem tűnik jó kombinak 😢

2016. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:

Tegnap megbeszéltem vele a dolgokat, és elég jelentős pozitív változás állt be nála, amit nem is tudok hova tenni hirtelen.:)

Azt mondta, hogy belefáradt a vitákba, ezért azt veszek fel, amit akarok, elfogad mindent. Azt csinálok és úgy, ahogy nekem jó.

Ha ezt valóban komolyan gondolja, akkor minden problémám megoldódott... Szinte hihetetlen.

2016. okt. 7. 12:24
 55/65 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy egy-két hét múlva megírod, hogy még mindig elfogadó-e és nem problémázik az öltözködéseden?
2016. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen írok.:)
2016. okt. 7. 12:54
 57/65 A kérdező kommentje:

Minden csoda 3 napig tart, a miénk is addig tartott.

Az életben nem fogadná el, hogy "mutogassam magam" más férfiaknak az európai cuccaimban.

Ideiglenesen ment csak bele, hogy ne menjünk szét...

2016. nov. 2. 23:13
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom az öltözködés csak a kezdet, már itt kiütközött a hatalmas kultúrális különbség.

Az lenne a legjobb ha szépen elválnának az útjaitok, még mielőtt tényleg a tulajdonának kezelNE és már nem tudsz tőle többet szabadulni.

2016. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
Azért az nagyon komoly, hogy az öltözködés miatt lesz/lett vége a kapcsolatnak. Ez az ember nem is szeret igazán, ha elenged azért, mert ő nem tudja elfogadni a ruhatáramat...
2016. nov. 3. 10:44
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mi mar beszeltunk privatban:) itt nem a ruhatar a problema, az csak a tunet. A problema, hogy sosem fogjatok egymast megerteni, mert nem vagytok igazan kompromisszumkeszek (ez nem bantas). Neki is el kene fogadni dolgokat, amik azert jonnek mert mas a kultura, es neked is meg kellene ertened dolgokat az o felfogasa szerint. Mivel ez nem megy, ezert a kapcsolat sem megy.
2016. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!