Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a (muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a (muszlim) pasitok folyamatosan beleszólna az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés

A barátom a muszlim vallására hivatkozva akarja megszabni, hogy mit vehetek fel és mit nem. Magyarul tartsam tiszteletben, hogy ő másként gondolkodik, és nem szeretné, hogy "mutogassam a testem". Ne vegyek fel sztreccs ruhákat, szűk farmerokat, ne legyen kivágása a felsőimnek és hasonlók. A bikiniről már ne is beszéljünk... Ezek a NAPI viták eléggé megnehezítik a kapcsolatunkat.

Én tiszteletben tartom az ő szempontjait, de könyörgöm, alapból sem járok kihívó cuccokban, nagyon is szolid a ruhatáram. Amit nem fogok lecserélni senki kedvéért.


2016. okt. 3. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
amikor barátnőjének választott, elfogadta, hogy te egy másik kulturából jössz, ha nem képes ezzel együtt élni, és úgy szeretni, amilyen vagy, akkor jobb ha befejezitek, ha elfogadjátok, és tiszteletben tartjátok egymás szokásait, nem akarjátok megmásítani egymást, akkor meg legjobbakat :)
2016. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
35%
"AKÁR HOL IS VAGY, HA EGY MUSZLIM A PÁROD, TE MÁR NEM VAGY SZABAD AKARATÚ NŐ, AZT CSINÁLOD, AMIT Ő MOND!!" - Ez attól függ, hogy milyen a felfogása, nem mindegyikük szélsőséges, nyilván erre oda kell figyelni, ha valakinél felmerül, hogy ilyennel ismerkedik. Köztük is vannak lazább, haladóbb gondolkodásúak, mint az én egyik ismerősöm párja, meg az itt egyik válaszoló férje, meg persze vannak a szélsőségesebbek, akikhez valóban alkalmazkodni kell, vagy össze sem kell jönni velük, ha valakinek ez nem megy.
2016. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
11%

Az a baj, hogy ugy vagy egyutt egy muszlim ferfival, hogy fogalmad sincsen a kulturajarol, es hogy ezzel a hozzaallassal es oltozkodessel konkretan azt kozvetited neki, hogy teged barmelyik ferfi megbamulhat, megnezheti a szep farmerekben a fenekedet es a bluzaidban a melledet. Teljesen mindegy hol vagytok. Vegyes kulturaju kapcsolatra "iratkoztal fel", nem pedig foldrajz szakkorre, ezek a kapcsolatok pedig annal joval tobb kompromisszumot igenyelnek minthogy "de en Europaban vagyok". Ezzel a hozzaallassal ennel bonyolultabb problemakat eselyetek sem lesz megoldani - tapasztalat. Az en parom is muszlim, bar en annyi elonnyel indultam hogy eleve az o orszagaban eltem, szoval nem ertek meglepetesek, de kesobb sem alaznam ot meg azzal hogy szuk nadragokban mutogatom a fenekemet mas ferfiaknak, akarhol is vagyunk eppen, vagy meg ha eppen nem is egy orszagban tartozkodunk.

Szoval, a helyedben en inkabb kicsit itt raknek rendet, nem a ruhaid kozott:).

2016. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
79%

Szóval nem önálló személyként gondol rád, hanem föléd rendeli magát. Ez így nem egészséges párkapcsolat. Meg kell beszélned vele, hogy neked olyan párkapcsolatra van szükséged, ahol egyenrangú felek vannak.


Ha neki ez nem pálya, akkor küldd oda, ahol az alá-fölérendel párkapcsolat a módi... :/

2016. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
10%
Érdeke,s milyen sok embernek van muszlim pasija pár hónapja itt a gyiken...
2016. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm, akiről írtam, hogy neki ilyen a párja, már évek óta együtt van azzal a pasival, szóval nem "most hirtelen a kérdés kedvéért" sikerült be. Amikor megismerték egymást, a migráns probléma még sehol nem volt.
2016. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Különben nem csak muszlim pasik között vannak ilyen uralkodó típusúak.
2016. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
51%
Úgy érted a muszlim ex pasim?
2016. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem kevés európai nő tudja elfogadni az ilyen szintű korlátozásokat. Olvastam, hogy vannak fokozatai, de valószínű ő már fanatikusabb lehet és, ha nem tudod elfogadni akkor lépni kell és nem szabad sokat gondolkodni. Beszéltél egyébként vele erről?


20-as az jó volt az onreklaomozas, de semmi köze semmihez. :))

2016. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
# 29 Időpont ma 22:32 - Ha figyelmesen olvastad, akkor láthattad, hogy nem önreklám, hanem egy korábbi hozzászólásra reakció. :-)
2016. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!