Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a kapcsolatom az élettársammal. Nem jó a szex, az érzés, hogy Vele vagyok, a beszélgetéseink, semmi sem jó. Nem tudom ez miatta van, esetleg Én vagyok az oka?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt. Az elején minden fantasztikus volt, a szerelem, a szex, ahogy egymáshoz értünk. Miután összeköltöztünk, ez a dolog még tartott pár hónapig, és nem tudom mi történt. A párom nem volt kedves, kiderült, hogy agresszív(nem fizikailag) néha el kellett tartanom, és ami furcsa a szex is lecsökkent havi3-4 alkalomra. Nemrég talkoztam a volt férjemmel is, és elgondolkodtam azon, mikor Vele voltam akkor is úgy éreztem, hogy nem jó a házasságunk, és azért váltunk el. Most visszagondolva a kevés szex, és unalmas élet miatt jöttem össze a mostani párommal. Akkor az exférjemmel heti háromszor volt szex, most örülök a havi háromnak, és az élettársam csak 31éves. Az exférjem megmozgatott bennem valamit, és komoly kapcsolatra összejönnék Vele újra. Csak a válásunk óta megváltozott. Azóta nem szereti ha a nők sokáig maradnak. Laza kapcsolata van, de nem akar elköteleződni, valahogy így mondta. Megköszönte, hogy megmutattam milyenek a nők. Hogyan lehet az, hogy az egyik férfi 14év házasság után heti 3 szeretkezést tudott, a másik 1-1,5 év kapcsolat után havi háromszor akarja csak, úgy hogy, 12évvel fiatalabb a exférjemnél.
2016. dec. 24. 19:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
53%

A volt férjeddel meddig laktattok együtt? Ha nem sok ideig akkor egyértelmű hogy a probléma az összeköltözés. Összeköltöztök és majdnem folyton együtt kell lennetek, erre te ráunsz az illetőre. Ez van, mindenki más miatt ábrándul ki partnereiből, te emiatt unsz rájuk és utána ábrándulsz ki belőlük. Nehéz kérdés hogy ezt a problémát hogyan lehet (ha egyáltalán lehet) orvosolni.

Ez a "visszamennék" az ex férjemhez... Szerintem legbelül te is érzed hogy ez se tartana sokat, rá is ráunnál egy idő után (már nem csak azért mert a leírottak alapján ilyen a személyiséged, hanem még rátesz az is hogy egyszer már meguntad. Igen most újra megmozgatott benned valamit, bla, bla, bla. Régebben is jó volt vele, mégis csak ráuntál. Az hogy most hirtelen megint érzel egy fellángolást ne keltse benned azt az érzést hogy megtaláltad benne újra a nagy őt.

2016. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Az életkor nagyon-nagyon félrevezető minden ilyesmiben.

Ami a hibád, hogy nem vetted észre, hogy ez a mostani csak addig erőltette magát, míg összeköltöztetek, most meg visszatér a saját, lusta, álmatag tempójához.

Az exférj nem érdekes már, szerintem ne gondolkodj azon - elég világos, hogy vele már nem lesz semmi komoly.


Nem nagyon tudok olyan anyagi kényszert elképzelni, ami miatt egy életre muszáj lennél boldogtalan maradni.

Szóval erőlködj, keress megoldást.

(esetleg próbált meg felrázni ezt a pasit, de erre nem látok sok esélyt)

2016. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
14 év házasság amit együtt töltöttünk. Ameddig nem jött a képbe a mostani élettársam szinte tökéletesnek éreztem. Amikor elkezdett kialakulni valami köztünk, elkezdtem pörögni azon a szinten ahogy a barátom, na onnan éreztemazt, hogy unalmas a házasságunk, szerelmes vagyok, élni akarok még. A szexre vonatkozó dolog meg annyi, hogy a barátommal akkor napi, vagy napi többszöri szex volt. Lehet az újdonság miatt volt olyan jó, nem tudom. Az exemmel, meg csak komoly kapcsolatra jönnék össze, félrelépni nem akarok. Az élettársammal együtt élünk 4-5 éve, ebből az első 6 hónap volt olyan mint aminek indult. A párkapcsolat kimerül abban, hogy dolgozok, mosok főzök, takarítok rá, segítség nincs a részéről, programmjaink nincsenek. Utolsó közös programunk a bosszúállok megnézése volt a moziban, kb másfél éve. Egy szolgának érzem Magam, az hogy Nekem mi kellene az le van sz@rva. Ez elég gyorsan kiderült mert a volt férjem törődött Velem. Mozi, meg vacsorák a jeles alkalmakkor, nyaralni jártunk, kirándultunk, mellette ami másnak furcsa rengeteget horgásztunk. Nő létemre imádtam. 42 évesen öreg vagyok ahhoz, hogy más pasik után futkozzak. Különben kell 1-2 év ahhoz, hogy a másik hülyeségeit kiismerd. Ha az ötödik vagy nyolcadik olyan akivel sok minden passzol, akkor megint eltellt 10 év.
2016. dec. 25. 13:44
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy te öregnek érzed magad 42 évesen, de 30 évet még élhetsz, ami azért mégis több, mint az eddigi felnőtt korod, szóval eltemetni magad, hogy így jártál, nagyon rossz opció.

Én 49 évesen már megint "kispapa" lettem, és nem örültem neki, de 10+ év után annak is vége lett, és most vagyok életemben a legboldogabb.

Szóval NEM vagy elásva - 10 év múlva mégis mi lesz ebből? Megnéztek még egy filmet?

2016. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
62%

Annyi ilyen ember (főleg nő) van. 40+ évesen rájönnek, hogy szolgaként, a másik szolgájaként élik az életüket. Ami a legszörnyűbb, hogy már nem akarnak változtatni. Úgy döntenek, hogy ők már öregek az újrakezdéshez. Aztán leélnek így még 40 évet. Mindig találnak kifogást: a közös gyerek, a közös ház, a közös vagyon, stb.

Kicsit sajnálom őket, de kicsit úgy is gondolom, hogy meg is érdemlik a sorsukat. Aki nem lég bátor, hogy változtasson, az megérdemli a sorsát.

Pedig nem kéne más, mint első lépésként beszélni a másikkal. Elmondani hogy mi nem jó, mit kéne másképp csinálni. Vagy többször :)

Szóval a "tanács" az, hogy le kell ülni megbeszélni a dolgokat. Ha nincs már szerelem, akkor azt. Ha csak kevés a szex, akkor azt. Lehet és kell ezeken változtatni, ha meg nem lehet, akkor váltani kell. Soha nem késő...

2017. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%

Bocs,hogy ezt īrom, de jô dolgodban megvesztėl.Az ėlettårsaddal nem lesz jobb.

A volt fėrjedet, ha tėnyleg akarod, ülj le vele, mondd el hogy hibåztål stb.Kėtesėlyes a dolog.Ha ûjrakezdi veled, bizonyītanod kell, hogy bìzhasson...

2017. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Beszéltem az exférjemmel, hogy mit gondol újrakezdhetnénk esetleg a kapcsolatunkat ha egyikünknek se lenne párja. Gyors nem volt a válasz. Még próbáltam megtudnia határozott nemnek az okát, és végül elmondta. Nem bízna Bennem. A lehetőségünk megvolt együtt, nem Ő rúgta fel. Nem fiatal, és nem tudna, meg nem is akarna versenyezni egy fiatalabbal, ha megint másra vágynék. Mivel már egy ideje nem szeret, így mással is szexelhet, és van aki jobb az ágyban, mint ahogy a mostani párommal nekem jobb. Mondtam, hogy a mi nemi életünk sajnos katasztrófa. Azt mondta, hogy ezt meg Én választottam. De ha most emiatt akarom elhagyni, akkor Őt is elhagynám újra a szex miatt, és inkább próbáljam meg helyrehozni a mostani kapcsolatomat.
2017. febr. 17. 11:47
 18/34 Bence_ ***** válasza:
Így legalább az életed ezen része tiszta.
2017. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Nagyon le vagy te ragadva a szexnél,szerintem ez nem "helyrehozható" dolog


", kiderült, hogy agresszív(nem fizikailag) néha el kellett tartanom, és ami furcsa a szex is lecsökkent havi3-4 alkalomra."

Ilyen élősködő, agresszív link pasit találtál, aki az elején mg viselkedett.

Mit lehet ezen "helyrehozni"?

A volt férjed felejtős, az világos.

2017. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy miattad van ez. Sekélyes vagy, kicsapongó és önző. Szerintem felesleges bennmaradnod ebben a kapcsolatban, hisz már rég kinyírtad ezt is. Ha most mellette maradsz, az nem "kitartás", hanem kihasználás. Nem érzed úgy, hogy pont elég dolgot szúrtál már el? Legyen annyi gerinced, hogy nem használod ki szerencsétlent, hanem kilépsz, és bár nem lesz könnyű, de megpróbálsz tanulni belőle, és a következő kapcsolatodhoz már felnőtt fejjel próbálj hozzáállni....
2017. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!