Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a kapcsolatom az élettársammal. Nem jó a szex, az érzés, hogy Vele vagyok, a beszélgetéseink, semmi sem jó. Nem tudom ez miatta van, esetleg Én vagyok az oka?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt. Az elején minden fantasztikus volt, a szerelem, a szex, ahogy egymáshoz értünk. Miután összeköltöztünk, ez a dolog még tartott pár hónapig, és nem tudom mi történt. A párom nem volt kedves, kiderült, hogy agresszív(nem fizikailag) néha el kellett tartanom, és ami furcsa a szex is lecsökkent havi3-4 alkalomra. Nemrég talkoztam a volt férjemmel is, és elgondolkodtam azon, mikor Vele voltam akkor is úgy éreztem, hogy nem jó a házasságunk, és azért váltunk el. Most visszagondolva a kevés szex, és unalmas élet miatt jöttem össze a mostani párommal. Akkor az exférjemmel heti háromszor volt szex, most örülök a havi háromnak, és az élettársam csak 31éves. Az exférjem megmozgatott bennem valamit, és komoly kapcsolatra összejönnék Vele újra. Csak a válásunk óta megváltozott. Azóta nem szereti ha a nők sokáig maradnak. Laza kapcsolata van, de nem akar elköteleződni, valahogy így mondta. Megköszönte, hogy megmutattam milyenek a nők. Hogyan lehet az, hogy az egyik férfi 14év házasság után heti 3 szeretkezést tudott, a másik 1-1,5 év kapcsolat után havi háromszor akarja csak, úgy hogy, 12évvel fiatalabb a exférjemnél.
2016. dec. 24. 19:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az utolsó mondja!

Jönni fog majd a számodra megfelelő is!

2018. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a exférjem, hátha meg szeretne újra állapodni. Próbálkozott, mikor még megvolt a barátom, de nem feküdtem le vele. Talán látja, hogy van értelme újrakezdeni.
2018. febr. 23. 10:51
 33/34 anonim ***** válasza:
Párod nem kíván öregasszonnyal szeretkezni.
2018. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz az exedben. Én egy ex nőmmel sem jönnék össze. Úgy meg pláne, hogy lecserélt egy fiatal bikára, most meg hogy vén megunt tehén lett belőle visszajönne.
2018. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!