Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a kapcsolatom az élettársammal. Nem jó a szex, az érzés, hogy Vele vagyok, a beszélgetéseink, semmi sem jó. Nem tudom ez miatta van, esetleg Én vagyok az oka?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt. Az elején minden fantasztikus volt, a szerelem, a szex, ahogy egymáshoz értünk. Miután összeköltöztünk, ez a dolog még tartott pár hónapig, és nem tudom mi történt. A párom nem volt kedves, kiderült, hogy agresszív(nem fizikailag) néha el kellett tartanom, és ami furcsa a szex is lecsökkent havi3-4 alkalomra. Nemrég talkoztam a volt férjemmel is, és elgondolkodtam azon, mikor Vele voltam akkor is úgy éreztem, hogy nem jó a házasságunk, és azért váltunk el. Most visszagondolva a kevés szex, és unalmas élet miatt jöttem össze a mostani párommal. Akkor az exférjemmel heti háromszor volt szex, most örülök a havi háromnak, és az élettársam csak 31éves. Az exférjem megmozgatott bennem valamit, és komoly kapcsolatra összejönnék Vele újra. Csak a válásunk óta megváltozott. Azóta nem szereti ha a nők sokáig maradnak. Laza kapcsolata van, de nem akar elköteleződni, valahogy így mondta. Megköszönte, hogy megmutattam milyenek a nők. Hogyan lehet az, hogy az egyik férfi 14év házasság után heti 3 szeretkezést tudott, a másik 1-1,5 év kapcsolat után havi háromszor akarja csak, úgy hogy, 12évvel fiatalabb a exférjemnél.
2016. dec. 24. 19:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Az az egy jó van ebben, hogy a volt férjed megkapta a kárpótlást azért, amit tettél vele. Biztos könnyebb neki a tudattal, hogy jól megszívtad, és kúsznál vissza hozzá. A világ legnagyobb barma lenne, ha visszafogadna. De az alapján amit mondott, ő egy érett, normálisan gondolkozó ember, ellentétben veled.
2017. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Miért vagyok sekélyes, kicsapongó, és önző? A házasságom miattam ment tönkre, de ebben a kapcsolatban kit használok ki? Az, hogy zavar, hogy szolgának néznek, nem foglalkoznak azzal, mit szeretnék? Mivel a volt férjem, mint a párja, úgy bánt Velem, ezért érzem a különbséget.
2017. ápr. 19. 21:36
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem örül, hogy megszívtam, hanem próbál segíteni, hogy mit csináljak. Barom lenne ha visszafogadna? Miért? Egyetlen egy hibámért? Ugyanazt csinálja a nőkkel, mint akkor Én a barátommal. Ugye most válogathat, és nem akarja feladni gondolom a változatosságot. Abban sem vagyok biztos, hogy ha mégis összejönnénk hűséges lenne-e? A szex meg hozzátartozik egy egészséges kapcsolathoz, üzenem annak, aki szerint a minél több szexre megyek. Nem a minél több kell, de van egy egészséges minimum, aminek az ötödét ha megkapom. Ha szexre mennék könnyen találtam volna olyat , aki "kitölti azt az űrt", de nem. Az exemmel újrakezdtem volna.
2017. ápr. 19. 21:48
 24/34 anonim ***** válasza:
Sajnos későn jöttél rá milyen jó kis életed volt és vonzott egy fiatal pasi. Csak azt a tényezőt nem vetted figyelembe, hogy 35 fölött a nők öregszenek míg a férfiak érnek. A 26 éves barátod akkor még gyerek aggyal a sexre ment most 31 évesen rájött hogy vén a tolyó a háznál . Míg a haverok elött 5 éve menő volt veled lenni ,most egyre cikibb. Sok időd úgy sincs hamar el fog hagyni. Most még jól jöhetsz ki a volt férjed elött ha elhagyod és visszamész hozzá. Csak hát félre kell tenni a büszkeséget és be kell látni hogy rosszul döntöttél.
2017. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem csak a kevés szex a gond. Semmilyen közös program, semmi kedveskedés, csak kész a kaja, meg miért nincs ez kimosva, és hasonlók. Próbálkozok szexis lenni, mennjünk el egy hétvégi fürdőzésre, de semmi. Autóra gyűjt, most csak az érdekli. Az exemmel annyi dolgot csináltunk, hogy csak na. Az exel a hétköznapok is érdekesek voltak, így visszagondolva. Teljesen megértem a bizalmatlanságát.
2017. ápr. 23. 22:49
 26/34 A kérdező kommentje:
Úgy érzem megpróbáltam helyrehozni a kapcsolatot. Teljesen elutasította minden kísérletemet.
2018. jan. 16. 11:21
 27/34 anonim ***** válasza:

Megertelek, de egyaltalan nem ertek egyet veled.


Ha maradt benned egy kis joindulat a volt ferjed irant, akkor kerlek, kimeld meg magadtol.

A jelenlegi kapcsolatodon meg nem igazan javitani szeretnel, sokkal inkabb sajat igenyeidet es elvarasaidat kielegiteni. Miutan ez nem müködik, ismet valtanal, de radöbbentel, hogy egyedül nem tudnal megelni. Igy legegyszerübb megoldasnak tünik a volt ferjed? Netan egy masik balek, aki befogad?


Nem szeretnek itelkezni es biztosan van benned szerethetö, de az irasaid alapjan nagyon egocentrikusnak tünsz. Ez alapjan csak a sajat erdekeidet tartod szem elött.


A paromban azt szeretem, hogy fantasztikusan megvolt nelkülem is (szinglikent). Es, ami a megelhetes körülmenyeit illeti, ugyanannyira jol meglenne. Nincs "szüksege" ram. Nem azert van velem, hogy legyen fedel a feje fölött. Barmikor megtehetne, hogy elköltözzön. Megsem tette meg. Akkor sem, amikor nehezebb idöszakon mentünk keresztül, akkor sem, amikor ritkabbak voltak az együttleteink. En pedig tudom, hogy miattam, miattunk marad. Ahogyan en is. Nalad pedig az az erzesem, ha lenne egy hodolo, aki ket kedves szoval az agyaba visz es meg ott is maradhatnal, maris megnyert maganak.


Azt tartanam helyesnek, ha jelenlegi parodnak is megadod azt az eselyt, hogy megismerkedjen valakivel, akivel jobban illenek egymashoz. Volt ferjedet pedig ne büntesd ujra. Rendes töle, hogy probal segiteni, de ha maradt benned meltosag, kedves szavakon kivül, mast nem fogadsz el. Te pedig probald rendbe szedni az eletedet! 42 evesen nem birnal megelni a sajat labadon? Nem lehet, hogy csak az igenyekböl kellene lejebb adni? Ezeket nem azert irtam, mert erdekelnenek vagy ram tartozna a valasz, ezert nem is kell ezekre reagalni, csak indulj el ezen a gondolatmeneten, hogyan valtoztathatod jo iranyba az eletedet. Biztos vagyok abban, ha ez egyedül menni fog, ujra fogsz tudni ismerkedni is ugy, hogy nem eleve függö viszonyba kerülj.

2018. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Eltellt egy kis idő, és változtattam. Nehezen, de menne a megélhetés. Amiért hat éve elváltam, most azt sírom vissza. A kérdés kiírásakor meglevő párom már csak ex. Semmilyen közös programra nem volt vevő, a szex nulla, és csak kiszolgáltam. Ennek vége. Nem nagy kérés, hogy csak annyi törődést kapjak, ez mindenre vonatkozik, kivétel anyagiak, mint a volt férjemtől. Csak annyit, amit akkor elutasítottam. Csak annyi figyelmet.
2018. jan. 16. 12:25
 29/34 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt több mint egy év. Most is együtt vagytok?
2018. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Előre tekints, ne visszafelé.

Hagyd a fenébe mind a kettőt.

2018. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!