Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 hónapja nem találkoztunk, mert kint volt külföldön az apukájánál és jövő héten hétfőn fog hazaér egy nagyobb repülőút után. Nekem már nagyon-nagyon hiányzik, régen láttuk egymást... Írta, hogy jön is hozzám aznap, viszont én azt gondoltam, hogy a reptérről jön hozzám, aztán itt pihenget, erre bejelentette, hogy ő majd csak este jön, mert otthon alszik előtte kicsit (arról sincs szó, hogy pl az anyukáját akarja először látni mivel egyedül lesz otthon). Én ezen nagyon megsértődtem... Szerintetek jogos?

L22


2017. jan. 19. 19:12
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

A repülőgépet nem kapitány, hanem pilóta vezeti.


Üdv: a barátnő

2017. jan. 19. 19:33
 12/39 anonim ***** válasza:
98%

Ön elégtelenre vizsgázott repüléselméletből.


Üdv: A kapitány, aki a gépet vezeti.

2017. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

"Bár gondolom nem hiányoztam akkor neki."


Az ilyenek miatt nem lennék leszbikus se, hiába nincs szerencsém a férfiakkal sem. Most tényleg azon a pár órán pörögsz, miután egy hónapja nem láttad? Összetehetnéd a két kezed, hogy már csak annyi fog elválasztani titeket, nem pedig még napok vagy hetek... Szerintem ez nem jogos, inkább önző. Nem kell a karjaidba rohannia rögtön, attól, hogy éppen veled jár, ez még az ő élete, had rendelkezzen már saját maga afölött a pár óra felett!

2017. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan... mit csináljak?
2017. jan. 19. 19:35
 15/39 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ket pilota, az egyik a kapitany a masik pedig az elsotiszt. Okos sem vagy, ha mar hisztis igen :D
2017. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Jólvan, igazatok van. Befogom a számat és főzök neki vacsorát ebéd helyett.
2017. jan. 19. 19:36
 17/39 anonim ***** válasza:
96%
Uristen. Ezek utan kepzelem milyen idegrendszere lehet mar szegeny csavonak, ha ezt a nyavogast kibirta 2 es fel evig. Minden tiszteletem az ove nokent is. Repultel mar hosszu tavot? A nyafibol itelve nem. Hidd el nekem olyankor az embed nem arra vagyik, hogy jetlagos fejjel a masikhoz kovalyogjon, hanem pihenni akar. Mert gondolom, ha meg atmegy, es nincs formaban, akkor meg nem szeret, es jon az ujabb nyafika :"D.
2017. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
7%
Engem is zavarna, hogy egy hónap után még tud várni x órát a találkozóra a kényelme miatt. Én úgy oldanám meg, hogy a reptéren várnám, majd hagynám, hogy hazamenjen egyedül pihenni és zuhanyozni meg lepakolni, addig megcsinálnám a kaját otthon.
2017. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Először is baromira szégyelld magad, hogy képes vagy ilyen hisztis pcsaként viselkedni, másodszor pedig nyugodj le, főzz mondjuk valami vacsit és várd meg szépen, amíg odaér, addig pedig foglald le magad. Lefogadom, hogy fogalmad sincs, mennyire fárasztó egy hosszútávú repülőút, teljesen jogos, hogy előtte inkább hazamenne.. Szegény srác, remélem máskor nem pörögsz minden ilyen apróságon.
2017. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Már nem azért kérdező, de volt olyan barátnőm, aki vérig lenne sértve, hogy nem megyek ki elé a reptérre...
2017. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!