Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 hónapja nem találkoztunk, mert kint volt külföldön az apukájánál és jövő héten hétfőn fog hazaér egy nagyobb repülőút után. Nekem már nagyon-nagyon hiányzik, régen láttuk egymást... Írta, hogy jön is hozzám aznap, viszont én azt gondoltam, hogy a reptérről jön hozzám, aztán itt pihenget, erre bejelentette, hogy ő majd csak este jön, mert otthon alszik előtte kicsit (arról sincs szó, hogy pl az anyukáját akarja először látni mivel egyedül lesz otthon). Én ezen nagyon megsértődtem... Szerintetek jogos?

L22


2017. jan. 19. 19:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Na tessék, emlegetett szamár: Captain Obvius :D
2017. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Tudod, én nem sokat éltem külön a barátommal, de ha volt valami programom és utána találkoztunk, akkor előtte inkább hazamentem és tisztán, frissen és illatosan mentem hozzá. Ezzel is megtisztelem őt.
2017. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyire latni szeretned, miert nem leped meg a repteren? Az erkezesi oldalon? En peldaul ennek irtora orulnek, hogy var valaki az ajto tuloldalan. Es akkor siman mehetnetek egyutt haza peldaul. Ja, hogy ahhoz ki kell tenned a popsidat a hazbol? Bocsika...
2017. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Jézusom, nagyon hideg van!
2017. jan. 19. 19:48
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy ahhoz túl hideg van, hogy megmozdítsd érte a hátsód, de azért megy a hiszti, ha nem egyből hozzád megy fáradtan, büdösen, bődöndökkel.. Igazi mintabarátnő vagy, mondhatom.


Moonlight Runner - LOL, és tényleg :D


[link]

2017. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Annyira ne legyél elkenődve, csak annyi történt, hogy mindketten máshogy terveztetek. Egy alvó emberrel úgyse csinálsz semmit a nézegetésen/kerülgetésen kívül. Nem mindig azt kapja az ember amit szeretne, néha ez nagy probléma, néha pedig nem. mivel ez nem olyan, ezért ne fújd fel szerintem.

30/f

2017. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia a pilota tenyleg lehet kapitany. Apukam is az. O a fonok a gepen. Az elsotiszt meg a masik pilota. O rangban alatta van altalaban fiatalabb de nyilvan tud repulot vezetni 😁
2017. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
1 neked csak azért kell egy nő ,hogy vacsorát főzzön neked vagy mi?? Neked csak egy csicska kell magyarul!
2017. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Hát még jó, hogy kiírtam ezt a kérdést :D Megtanultam ezt a kapitányos dolgot és ezen már nem fogok hisztizni

<3

2017. jan. 19. 19:54
 30/39 anonim ***** válasza:
komolya ezen a pár órán múlik? idióta...
2017. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!