Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 hónapja nem találkoztunk, mert kint volt külföldön az apukájánál és jövő héten hétfőn fog hazaér egy nagyobb repülőút után. Nekem már nagyon-nagyon hiányzik, régen láttuk egymást... Írta, hogy jön is hozzám aznap, viszont én azt gondoltam, hogy a reptérről jön hozzám, aztán itt pihenget, erre bejelentette, hogy ő majd csak este jön, mert otthon alszik előtte kicsit (arról sincs szó, hogy pl az anyukáját akarja először látni mivel egyedül lesz otthon). Én ezen nagyon megsértődtem... Szerintetek jogos?

L22


2017. jan. 19. 19:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Látod, mindennek van értelme kérdező. Most már a kapitányról a gyik fog eszedbejutni :D
2017. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
A sértődésed nem jogos, azt el tudom képzelni, hogy csalódtál benne. Hosszú repülés után jetlag, biztos vagyok benne, hogy hullafáradt lesz, akkor sem tudnál vele mit tenni ha hozzád megy mert kb. 10 perc után elalszik, vagy nagyon passzívan beszélget majd. Mindkettőtöknek jobb, ha kipiheni magát...
2017. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy fáradt lesz. Tudom, hogy nálam is aludt volna. Csak jól esett volna... dehát mindegy.
2017. jan. 19. 21:10
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én értem a te logikádat, miszerint amint megérkezett kis hazánkba, hozzád induljon, mert számodra ez jelzi azt, hogy hiányoztál neki, és szeret téged.


Neki mi jelzi, hogy te szereted? Hogy ki sem mész elé a reptérre, mert hideg van? Hogy téged nem érdekel, mennyire fárasztó számára az utazás, mennyire jól esne neki lepakolni, lezuhanyozni, amint hazaért?


Hogy téged nem érdekel, hogy alszik az ágyadban, mikor ő a közeledben képtelen lenne pihenni, hiszen akkor biztos beszélgetnétek, ölelgetnétek egymást, szeretkeznétek?


Mielőtt megsértődsz azon, hogy NEKED mi a fontos, picit gondolj bele, NEKI mi a fontos, és hogy TE mivel mutatod ki neki a szereteted.


Azzal, hogy balhéval várod? Ugye nem?

2017. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Nem fogok balhéval várni, igazatok van.
2017. jan. 19. 21:22
 36/39 anonim ***** válasza:
34-nek van igaza jól esett volna neki ha kiméssz elé és vàrod tàrt karokkal és lehet hogy akkor előbb hozzàd megy és nem a sajàt kis kuckójàba!
2017. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A barátnőm is ugyanezt csinálja egyfolytában , pár órából egy háború , egy napból pedig világvége van :D akkor hív le mikor egész nap nincs otthon és este mikor hazajön akkor még alszik és én nèzhetek ki a fejemből :D Az illető le akar zuhanyozni és pihenni ,hogy ne úgy menjen hozzád ,hogy lenyúzva , koszosan , hanem frissen bőrönd nélkül és rád tudjon koncentrálni :) ne sértésnek vedd :D minőségi időt akár veled tölteni :) néha gondolhatnál a barátodra is , ne csak magadra és ne eroszakoskodj
2017. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nem akarok az az ember lenni, de nem halt meg. Pár órával tovább kell várnod. Majd ha elveszítesz valakit örökre, aki fontos, rájössz, hogy az a pár óra mindent megér, mert látni fogod.
2017. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én kimentem volna elé aztán náluk lettünk volna és tudott volna nyugodtan pihenni is és találkoztunk volna mi is, meg tudna egyszerre a családjával is. Kettő az egyben, neki is jobb a helyzethez képest. Feltéve hogy felvetődik e ez a verzió vagy mindkettőtöknek kényelmesebb sehova menni. Bár azt a verziót nem értem, ha szeretitek egymást...
2017. jan. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!