Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy nem vagyok kíváncsi a szexbarátjára?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátnőmmel de már 3 hónapja ismerem, azóta kerülgettük egymást és most összejöttünk. Szép, okos lány és szeret is engem már most, én is őt.


Viszont tudom, hogy neki előttem "barátság extrákkal" kapcsolata volt, a srác az ő egyik legjobb haverja is egyben. Ezt a barátnőm is beismerte, hogy tényleg ez volt köztük, de amikor mi már randiztunk akkor már nem folytatták ezt a tevékenységet. Már többször is találkoztunk bemutatott minket egymásnak. Én hiába próbálok nem tudok jó szemmel nézni a másik palira egyszerűen annyira zavar...


Maximálisan megbízok a barátnőmben ő tényleg nagyon egyenes lány és tudom, hogy most értem van oda és nem csalna meg vele, nem is féltem ha találkozik ezzel a "haverjával" vagy ő is ott van vele, felőlem találkozhatnak, bízok benne.

De nagyon erőlteti, hogy mi is legyünk jóba a fiúval merthogy ő az egyik legjobb barátja. A többi baráttal és barátnővel jól kijövök ezzel viszont egyszerűen nem tudok jófej lenni. Annyira zavar, hogy ő már annyiszor lefeküdt a barátnőmmel, annyira bizarr, hogy most meg itt jópofizik nekem, miközben már látta meztelenül őt...


Nem akarok féltékenykedni, sem balhézni a barátnőmmel és meg sem fordult a fejemben, hogy bekorlátozzam mondom felőlem azzal találkozik akivel akar tudom, hogy nem csalna meg. De nekem miért kell? Én nem akarok.

Sőt az sem lenne azért annyira rossz ha kicsit visszavenne a srácból, mostmár velem van én vagyok a párja azaz a legjobb barátja és szeretője is egyben.

Nagyon friss a kapcsolatunk ezért nem akarok balhézni, normálisan akarom megbeszélni szerintetek hogy csináljam? Gondoltam egyszerűen megmondom, hogy én akárhogy is fogok próbálkozni nem fog sikerülni, hogy megkedveljem ezt a srácot és nagyon rosszul érzem magam ha ő is ott van. Ezért csak nem fog megharagudni. És azt is mondani akarom, hogy bár találkozhat vele persze de jó lenne ha a rá fordítandó időt kicsit visszavenné és inkább rám szánná és a kapcsolatunkra.


2017. jan. 24. 00:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
51%
Én sem ajánlom az ilyen nőket. Csak azoknak akik hasonlóan alacsony érzelemvilágban élnek. Én nyáron szívtam meg egy ilyen nővel. :(
2017. jan. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy ringyó! Barátnőnek egy szajhát? Normális vagy te?
2017. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
44%
Ebből semmi jó nem fog kisülni. Nagyon lazán kezeli a szex témát, elég egy kis összezördülés veled vagy nehézségek a szexuális életetekben (szerintem minden kapcsolatban van ilyen időszak pl. átmeneti túlórázás a melohelyen) és máris kiköthet a haver ágyában. Az meg tényleg igen csak morbid, hogy azt várja hogy ti jóba legyetek. Még is hogy képzeli ? Leültök egy sörre és megbeszélitek milyen a csaj az ágyban ? Forditott esetbe kíváncsi lennék ő mit tenne, ha te egy olyan lánnyal lógnál sülve-főve akivel szexkapcsolatod volt régen.
2017. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem, költözzetek össze mind a hárman. Esetleg van még ilyen jó barátja a csajnak, vegyétek be őt is.
2017. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 BigGeorge ***** válasza:
36%

Najó álljatok le! Nem biztos, hogy el kell venni a kérdező bizalmát a barátnőjében. Máskor meg azért megy a vita, hogy valaki milyen bizalmatlan a másikkal pedig a bizalom a kapcsolat alapja.

Az megint túlzás, hogy "szakíts azonnal, ez egy rib@*c" semmit sem tudtok a csajról. Azt írta a kérdező, hogy egyenes és hogy bízik benne lehet nem véletlenül. Másrészt elgondolkozva azon, hogy vajon ha egy egyedülálló nő szexre vágyik -van ilyen mert ők is emberek ám- akkor melyik a jobb, ha idegenekkel fekszik össze amikor már nagyon nem bírja, vagy ha egy ismerőssel/baráttal járnak össze. Persze a legtöbb férfinek nyilván nekem is az lenne a legjobb válasz, hogy hát bírja ki vagy pedig legyen kapcsolatban de ha választani kell a kettő közül akkor inkább járjon össze egy barátjával ez sokkal jobb mint az egyéjszakások.


Azt szerintem viszont jól gondolod, hogy ezt a kapcsolatát a sráccal le kell építenie mivel már ott vagy neki te. Én értem, hogy nagy barátság meg érzelmek meg minden de tényleg döntse el akkor ki a fontosabb. Szerintem nem kérdés kit kell ilyenkor választania, ő is tudja, hogy nem a fiúbarátot. Nem kell bunkózni vagy máris féltékenykedni de korrektül megmondhatod neki finoman hogy válasszon akkor mert neked ez így - tök jogosan!- nem pálya. Nem lehet mindig mindenkit összetartani életünk végéig, hogy közösen lakjunk egy nagy házba. Van akit el kell engedni és elfeljteni. Abban igaza van itt pár embernek, hogy a srác szerintem már nem gondolkodik olyan "ártatlanul" mint a barátnőd ő is csak egy férfi, és az első nagy veszekedés után már menne vigasztalni... Jó mélyen... Belülről...

Szóval mond meg neki, hogy gondod van nyugodtan, ha olyan butus, hogy nem érti meg akkor pedig nem vesztettél sokat :)

2017. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%
Aranyos vagy, hogy igy megbizol egy ilyen szinvonalu "noben". Meg nagyon fiatal lehetsz, viszont vigyazz 30 felett ez az "aranyos" szanalmassa fog valni, ha tovabbra is elnezel ilyen undorito viselkedest az allitolagos parodtol. A csavo ket hete meg a szajaba elvezett, azota meg jottel te a nagy szerelem kepeben, es bamuld a srac arcat? Hat van bor a rinya pofajan az biztos...
2017. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
46%

szerintem te egy tök értelmes, kedves, egyenes srác vagy, aki sokkal jobbat érdemel ennél a nőnél, aki csak úgy belemegy ilyen kefélős kapcsolatokba érzelmek nélkül és elvárja, h te meg vágj jó képet az ő mocskos dolgaihoz sőt még cimborálj is a dugópajtijával.


Hát úgy röhögném ki és hagynám faképnél, h csak pislogna.


Ne hidd, h egy hosszú viszonyt, amiben szex is volt és ki tudja, talán érzelmek is, le fog zárni a ti kéthetes kapcsolatotokért, amiből vagy lesz valami, vagy nem. Ők nem "szakítottak", továbbra is szexelnek, csak a csaj most kért egy kis szünetet, mert veled kialakulóban van valami. De amint úgy érzi, újra le fog feküdni a sráccal, max. nem fogsz tudni róla, mert hát ki vagy te, kb . senki, egy félidegen (bocsánat, nem bántásból írtam így). Az a srác még sokáig az első helyen lesz neki, mivel barátok meg szexeltek is, szóval megvan a testi vonzalom is és 100%-ban biztos vagyok benne, h az egyik fél részéről érzelmek is vannak. Ezzel nehéz lesz neked versenyezni. Jogos és érthető, ha nem akarsz.

2017. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
51%
nőben ne bízz, jó fäsz után a világvágáre is elmegy a p_na...
2017. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%

Mondd meg neki, hogy neked ez így kínos, folyton eszedbe jut ha ránézel a srácra, hogy ők ketten...ha ezt nem érti meg, akkor ennyi.

Amúgy a 6-os válaszolóval teljesen egyetértek. Haver, ne már! Ez a csaj a legalja...

2017. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen kérdéseknél bírom, hogy a csaj a legalja, de ha a pasi prostihoz jár, meg lefekszik ki tudja hány csajjal, az rendben van, mert az már csak a múlt, ne az előéletét nézd az illetőnek, hanem azt, hogy most milyen...stb.

Imádom ezt az oldalt, annyit nevetek rajtatok.:)

2017. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!