Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy nem vagyok kíváncsi a szexbarátjára?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátnőmmel de már 3 hónapja ismerem, azóta kerülgettük egymást és most összejöttünk. Szép, okos lány és szeret is engem már most, én is őt.


Viszont tudom, hogy neki előttem "barátság extrákkal" kapcsolata volt, a srác az ő egyik legjobb haverja is egyben. Ezt a barátnőm is beismerte, hogy tényleg ez volt köztük, de amikor mi már randiztunk akkor már nem folytatták ezt a tevékenységet. Már többször is találkoztunk bemutatott minket egymásnak. Én hiába próbálok nem tudok jó szemmel nézni a másik palira egyszerűen annyira zavar...


Maximálisan megbízok a barátnőmben ő tényleg nagyon egyenes lány és tudom, hogy most értem van oda és nem csalna meg vele, nem is féltem ha találkozik ezzel a "haverjával" vagy ő is ott van vele, felőlem találkozhatnak, bízok benne.

De nagyon erőlteti, hogy mi is legyünk jóba a fiúval merthogy ő az egyik legjobb barátja. A többi baráttal és barátnővel jól kijövök ezzel viszont egyszerűen nem tudok jófej lenni. Annyira zavar, hogy ő már annyiszor lefeküdt a barátnőmmel, annyira bizarr, hogy most meg itt jópofizik nekem, miközben már látta meztelenül őt...


Nem akarok féltékenykedni, sem balhézni a barátnőmmel és meg sem fordult a fejemben, hogy bekorlátozzam mondom felőlem azzal találkozik akivel akar tudom, hogy nem csalna meg. De nekem miért kell? Én nem akarok.

Sőt az sem lenne azért annyira rossz ha kicsit visszavenne a srácból, mostmár velem van én vagyok a párja azaz a legjobb barátja és szeretője is egyben.

Nagyon friss a kapcsolatunk ezért nem akarok balhézni, normálisan akarom megbeszélni szerintetek hogy csináljam? Gondoltam egyszerűen megmondom, hogy én akárhogy is fogok próbálkozni nem fog sikerülni, hogy megkedveljem ezt a srácot és nagyon rosszul érzem magam ha ő is ott van. Ezért csak nem fog megharagudni. És azt is mondani akarom, hogy bár találkozhat vele persze de jó lenne ha a rá fordítandó időt kicsit visszavenné és inkább rám szánná és a kapcsolatunkra.


2017. jan. 24. 00:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó! Csak h a pasi nem kéri a barátnőjétől, h barátkozzon a prostival meg ez exeivel és egyéjszakás csajaival. Ennyi a különbség. ezért legalja a csaj, nem azért mert van előélete.
2017. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon elbizonytalanodtam... Ez tényleg ennyire gáz dolog, én nekem nem fordult ez így meg a fejemben? Mondjuk mikor megkérdeztem, hogy mikor feküdtek le utoljára nem válaszolt normálisan. De nem hiszem el, hogy megcsalna. Miért tenné? Akkor mi értelme lett volna, hogy összejön velem? Mostmár itt vagyok én semmi szüksége rá
2017. jan. 24. 12:44
 23/31 anonim ***** válasza:
52%
Tul sok erzelmi intelliganeciat nezel ki egy olyan emberbol, aki ilyen "viszonyokba" belemegy.
2017. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
62%

Osszejott veled, de ez nem jelenti azt,h el is kotelezte magat melletted. Mire fel,2 het jarasra? Ha tisztelne, szeretne,ha most melletted dontott volna, akkor vegleg leepitene ezt a szexbaratsagot. Azt mondana, te vagy a jelenem, o a multam, ha nem akarod,ne talalkozzatok, de mi baratok maradunk(szex nelkul),m 1000 eve ismerjuk egymast. De nem ez van, hanem a csaj olyan 0 serzelmi intellugenciaval rendelkezik, h elvarja, h ti pajtik legyetek azzal, aki ket hete meg javaban kefelte. A csaj majdcjol beszamol neki a te mereteidrol, h milyen hangokat adsz ki, mikor elelvezel, meddig birod.jol kinevetgelik magukat,m hat ok baratok es mindent megbeszelnek egymassal. Te komolyan reszt veszel ebben?

Persze tudom en h nagyon bejon es hinni akarod rola a szepet,a jot,de ne legyel hulye,szabj felteteleket, nehogy mar belemenj ilyen megalazo helyzetbe.

2017. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem arról van szó hogy előre elrervezte, hogy összejön veled aztán mellette lefekszik a szexbaráttal is, de a jövőben simán elképzelhető hogy újra egymásra találnak. Elég egy összeveszés vagy esetleg elutazol egy hónapra valahova és máris kiköthet a karjaiban ezidő alatt. Nem azt mondjuk, hogy azonnal meg fog vele csalni, lehet hogy 3 év múlva következik be, de az is lehet hogy soha. Itt az a probléma hogy baromi nagy rá az esély. Sokat vannak együtt, elég egy nehezebb időszak a kapcsolatotokba pl úgy érzi hogy elhanyagolod. Nagyon könnyen félre tud így kacsintani az a probléma. Ne arra gondolj hogy szemétségből, tudatosan cselekszik. De egy érzelmi hullámzás vagy veszekedés könnyen vezethet majd ide.
2017. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

23: "Tul sok erzelmi intelliganeciat nezel ki egy olyan emberbol, aki ilyen "viszonyokba" belemegy."


Szerintem kérdező a gyakorikérdések közönségéből nézett ki túl sok érzelmi intelligenciát. A csaj vagy nagyon gyerekes vagy nagyon is intelligens. Kérdező meg átlagos.

2017. febr. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Jaja bírom az ilyen 2 méterrel a föld felett járó, buddha gondolkodású emberek mennyire tudják osztani az észt. Érzelmi intelligencia.. basszus azért vannak határok. Érzelmi intelligencia elfogadni a párod multját, de az hogy ő rád akarja erőltetni ezt úgy, hogy számodra ez kényelmetlen és te ennek hangot adsz nem érzelmi intelligencia kérdése. Ha a kérdező szimplán a tényt, hogy a lány valaki mással is volt előtte nem tudná elfogadni arra azt mondom, hogy tényleg valamelyest az érzelmi intelligencia hiánya. Beszélgethetnénk a lány ÉI járól is hogy mennyire nem tudja átérezni a pasija helyzetét hogy ezt rá akarja erőltetni...
2017. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező: én egy olyan nő vagyok, aki több exével is baráti kapcsolatot ápol (nyilván x idő elteltével a szakítás után). Párommal ezt nyíltan közöltem, sose titkolóztam előtte ilyesmiben (másban sem, mondjuk).

Ő is hasonló állásponton van, mint te: nem akar találkozni velük, de nem tilt. Őszintén, rettenetesen hálás vagyok neki ezért, soha nem csalnám meg. Exeim pedig látatlanul is nagyon kedvelik páromat, akármikor szóba kerül, örülnek nekünk, ugyan sajnálják, hogy nem akar velük találkozni, de teljesen jogosnak gondolják. Nem szoktam páromnak a találkozókról beszélni, mivel nincs is sok mesélnivaló, összeülünk, iszogatunk, dumálunk, filmezünk. Semmi extra fizikai kontakt nincs, csak köszönéskor egy-egy puszi, ahogy bárki másnak. Ha tiltana, féltékenykedne, valószínűleg hamar ráuntam volna a viselkedésére. De mint te is barátnődben, ő bízik bennem, és okkal.

Már az eljegyzést fontolgatja, tervezzük a közös életünket, és ebbe az én oldalamról bizton állíthatom, hogy senki nem tudna bekavarni (az ő részéről sem tartom esélyesnek, legalább annyira szeret engem, mint én őt :) ).

Szóval, ha te bízol benne, ne rendítsenek meg az itteni válaszolók. Valóban nem mindennapi az ilyesmi, de igenis léteznek olyanok, akik a helyén tudják kezelni ezeket a helyzeteket. Ha eddig nem volt kétséged efelől, továbbra se legyen. A problémádat pedig nyugodtan mondd el párodnak, szerintem megérti, ha valóban olyan, mint amilyennek leírtad. Nem kell elviselned a találkozókat, ha frusztrál.

2017. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó: a különbség csak az, hogy míg te elfogadod és megérted, hogy a párod nem akar az exeiddel találkozni a kérdező barátnője mindenáron rá akarja erőltetni, hogy ő is ismerje meg, legyen vele jóba, járjanak össze, stb. Ez azért óriási különbség. A kérdező nem azt írta ki, hogy ellenzi azt hogy a barátnője jóba van egy olyannal akivel szexkapcsolata volt. Csak annyit szeretne hogy ő kimaradhasson ezekből a találkozókból stb. Ami teljesen érthető.
2017. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
63%
Minek jársz egy ilyen lánnyal?
2017. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!