Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy nem vagyok kíváncsi a szexbarátjára?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátnőmmel de már 3 hónapja ismerem, azóta kerülgettük egymást és most összejöttünk. Szép, okos lány és szeret is engem már most, én is őt.


Viszont tudom, hogy neki előttem "barátság extrákkal" kapcsolata volt, a srác az ő egyik legjobb haverja is egyben. Ezt a barátnőm is beismerte, hogy tényleg ez volt köztük, de amikor mi már randiztunk akkor már nem folytatták ezt a tevékenységet. Már többször is találkoztunk bemutatott minket egymásnak. Én hiába próbálok nem tudok jó szemmel nézni a másik palira egyszerűen annyira zavar...


Maximálisan megbízok a barátnőmben ő tényleg nagyon egyenes lány és tudom, hogy most értem van oda és nem csalna meg vele, nem is féltem ha találkozik ezzel a "haverjával" vagy ő is ott van vele, felőlem találkozhatnak, bízok benne.

De nagyon erőlteti, hogy mi is legyünk jóba a fiúval merthogy ő az egyik legjobb barátja. A többi baráttal és barátnővel jól kijövök ezzel viszont egyszerűen nem tudok jófej lenni. Annyira zavar, hogy ő már annyiszor lefeküdt a barátnőmmel, annyira bizarr, hogy most meg itt jópofizik nekem, miközben már látta meztelenül őt...


Nem akarok féltékenykedni, sem balhézni a barátnőmmel és meg sem fordult a fejemben, hogy bekorlátozzam mondom felőlem azzal találkozik akivel akar tudom, hogy nem csalna meg. De nekem miért kell? Én nem akarok.

Sőt az sem lenne azért annyira rossz ha kicsit visszavenne a srácból, mostmár velem van én vagyok a párja azaz a legjobb barátja és szeretője is egyben.

Nagyon friss a kapcsolatunk ezért nem akarok balhézni, normálisan akarom megbeszélni szerintetek hogy csináljam? Gondoltam egyszerűen megmondom, hogy én akárhogy is fogok próbálkozni nem fog sikerülni, hogy megkedveljem ezt a srácot és nagyon rosszul érzem magam ha ő is ott van. Ezért csak nem fog megharagudni. És azt is mondani akarom, hogy bár találkozhat vele persze de jó lenne ha a rá fordítandó időt kicsit visszavenné és inkább rám szánná és a kapcsolatunkra.


2017. jan. 24. 00:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
40%
Valami nagy lepontozó gépezet van itt jelen. Lehet a Kérdező barátnője...
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!