Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen gyerekunk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen gyerekunk, ha nem akarom a paromat terhesen latni?

Figyelt kérdés

Nem szepitem, egyaltalan nem tetszenek a terhes nok, visszataszitonak talalom oket, viszont a parommal szeretnenk kozos gyereket de nem akarom terhesen latni, egyuttelni terhes novel, apolni, foglalkozni vele, szexelni... Tartok tole, hogy a szules utan is csak a terhes not latnam benne es vegleg elromlana a kapcsolatunk.

Hogyan kellene athidalnom ezt a problemat? A paromnak termeszetesen ezekrol meg nem beszeltem.


2017. ápr. 4. 14:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
86%
Ecsém menj homokozni kiskölöm
2017. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
83%

Számodra csak az örökbefogadás lehet megoldás szerintem - bár tény, hogy az vér szerint nem lesz a gyereked.

Más alternatíva erre nem nagyon van, nálunk nem elfogadott a béranyaság.

Viszont pároddal mindenképpen meg kell ezt beszélned, hiszen ennek közös döntésnek kell lennie.

2017. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
75%
Te beteg és idióta vagy. Én a párod helyében úgy ott hagynálak, mint a sicc...
2017. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
84%

Te jó ég... a párodnak mindenképp beszélj erről, mielőtt még hozzádmenne, neadj'isten teherbe esne tőled!

Amúgy meg fogadj örökbe b.@szki...

2017. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
45%
Fogadj örökbe egyet.
2017. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Sajatot szeretnenk, nem mas eldobott gyereket nevelni. A parommal meg megsem kozolhetem, hogy bocsi, de undorodnek toled terhesen.
2017. ápr. 4. 14:08
 7/52 anonim ***** válasza:
94%
Ideje lenne lejönnöd a földre... Ahogy régen apám mondta: ez vele jár, mint nyalókával a hurkapálca. Valami mentális rendellenességet érzek a háttérben... Ha gyereket akarsz, és vele, és vele képzeled el az életed, akkor viseld el a nyűgjeit is, főleg, hogy éppen a te gyereked miatt fog úgy kinézni, ahogy.
2017. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy. Felcsinálod, aztán otthagyod, mert már nem kívánod. Ő egyedül marad a picivel, te meg havonta egyszer látod, és fizeted a gyerektartást. Ennek mi értelme?

Minél előbb beszélj erről a pároddal, neki is joga van eldönteni, hogy ezt ÍGY vállalja-e.

Főleg úgy, hogy pont a terhesség és a szülés, illetve a szoptatás ideje alatt van a legnagyobb szüksége a támogatásodra, amikor te hozzá se tudsz érni.


Azt a kapcsolat garantáltan nem éli túl, ha a terhesség alatt undorodsz tőle, neki pedig ezt hónapokig át kell élnie.

2017. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy szépen felkeresel egy pszichológust, aki helyreteszi ezt az abnormális gondolkodásod.
2017. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy elvallalok valami kulfoldi melot a teherbeeses utan, es addig kint vagyok. Legalabb tobb penz es addig itthon ellenne a szuleivel. Amikor megszuletett a baba, ra 2-3 hetre hazajovok.
2017. ápr. 4. 14:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!