Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen gyerekunk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen gyerekunk, ha nem akarom a paromat terhesen latni?

Figyelt kérdés

Nem szepitem, egyaltalan nem tetszenek a terhes nok, visszataszitonak talalom oket, viszont a parommal szeretnenk kozos gyereket de nem akarom terhesen latni, egyuttelni terhes novel, apolni, foglalkozni vele, szexelni... Tartok tole, hogy a szules utan is csak a terhes not latnam benne es vegleg elromlana a kapcsolatunk.

Hogyan kellene athidalnom ezt a problemat? A paromnak termeszetesen ezekrol meg nem beszeltem.


2017. ápr. 4. 14:03
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
91%
És még ti picsogtok,hogy brühühühü,még a ronda nőknek se kellettek!-tisztelet a kivételnek!- Ilyen belsőtulajdonságokkal mi olyan meglepő? Remélem a párod elhagy majd egy olyan pasiért,aki terhesen is imádni fogja.
2017. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Ki picsogott? Stabil kapcsolatban elek es soha nem volt gondom elotte sem a csajozassal, most sem lenne.
2017. ápr. 4. 14:31
 23/52 anonim ***** válasza:
93%

Ez ugye nem komoly? Akkor lépnél le mikor a legnagyobb szüksége lehet rád,mondjuk mikor rosszul érzi magát?

Más szívesen teherbe ejtené,és lenne vele 9 hónapig,meg szexelne vele anélkül hogy visszataszítónak érezné.

2017. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
2%

Szia, nekem két gyerekem van, együtt tudok veled érezni. Amikor először volt terhes a feleségem, akkor igyekeztem minél többet dolgozni, hogy ne lássam, de akkor még nem csaltam meg. Másodjára viszont már frusztrált, hogy azt a tehenet kell dugnom minden nap, ezért felcsíptem a titkárnőmet, akit kezelgettem. Aztán végül ott is hagytam a feleségem.


41/F

2017. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
75%

#6, én nem támogatom, hogy neked saját gyereked legyen. Túl van már terhelve az emberiség génkészlete....

Ha te ilyen szinten állsz, akkor inkább ne szaporodj!

2017. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
53%
A terhesség után megváltozhat a teste (striák,kötény has,sötét mellbimbó és nemi szerv,stb.),szerintem attól is undorodnál.Itthon ugyan nem legális a béranyaság,de egy csomó határos országban igen,szóval csak pénz kérdése.
2017. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
4%

Nem értelek benneteket.

Miért kell őt elítélni?

"Gyönyörű" az áldott állapotban lévő nő.".

Rendben, szerinted de nem csak az a jó, "normális", amit te gondolsz.;)

Attól még, hogy így gondolkodik semmi baj nem lesz vele.

Én se ajánlanam, hogy elmond neki, nem mindenki reagál erre megértően, Sőt.

A külföldi munka jó ötlet.

Szerintem segíthet.

De gondold át, hogy tényleg szeretni fogod-e a terhesség után, ez a legnagyobb kérdés.

L

2017. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
90%

Na kérdező,te is az élőpélda vagy arra,hogy aki jóképű itt Magyarországon,azoknak a 80%-a akkora hímsoviniszta bunkó,hogy Trumppal kezet foghatna.Akármekkora tirpák vagy,úgyis van olyan hülye nő,aki leáll veled és ez a szomorú.Ha 10/10-es lennék,nekem egy ilyen csávó biztos nem kéne,amilyen te vagy,legyen akármilyen helyes.


Mert ha az zavarna,hogy szimplán hirtelen meghízott és amiatt striás a hasa,még érthető.De basszus,egy állapotos nőnek 50 kilósan sincs lapos hasa,ha már a 8. hónapban jár.Még a Rubint Rékának is volt pocakja terhesen,pedig 1 kilónál többet nem hízott.Pedig ő formában maradt állapotosan is,tehát szó nincs arról,hogy a duplájára nőtt terhesen.


Jobb a világnak,ha az ilyen pötsfejek nem szaporodnak,mint te,mert ha ne adj Isten értelmesebb lesz nálad a gyerek,ronda egy gyerekkora lesz ilyen apával.És mi van ha mondjuk elörökli egy csúnyább felmenőd génjeit?Vagy a párodét?Akkor is lelépsz a francba?Én a helyedben befizetnék egy vasectomiára,mert az lenne tőled a legfelelőségteljesebb és legérettebb döntés,amit valaha meghozhatsz.

2017. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem ilyen egyszerű, hogy kimész külföldre, aztán szülés után vissza. Addig meg felé se nézel. Sőt, az okot se mondod el.

Normális, magabiztos nő nem fogja ezt tűrni, és kivág. Hidd el, hogy nem annyira stabil kapcsolatod, hogy ezt a kilenc hónap távollétet is túlélje, akkor, mikor mellette kéne lenned éjjel-nappal.


Aztán ez se olyan, hogy nyom kettőt, kijön a gyerek, és olyan teste lesz, mint régen. Van, akinek hetekkel a szülés után se megy le a hasa teljesen. A szoptatás miatt a mellei duzzadtak, eleinte állandóan szivárog a teje, besötétedik a mellbimbó, hat hétig vérzik még, a hasa is csíkos, lazább, maradhat rajta pár kiló plusz. Ezek mellett kialvatlan, nyúzott, vagy a gátsebe fáj, vagy a császáros heg, és a hormonok miatt is padlón van. Ha nincs lebüfizve a pólója, akkor már kiöltözött.


Ezt hogy viseled el? Gondolom hasonlóan.

Máris ott tartunk, hogy a gyerekágyas időt is külföldön töltöd. Meg még azt a 6-9 hónapot, ami a teljes regenerálódáshoz kell. Vagy akkor a szoptatási időszak végéig maradsz?


Nem vagyok szívbajod fajta. Ha elém állna a férjem, hogy a terhesség alatt otthagy egyedül, és szülésnél (meg utána egy darabig) nem lesz jelen az életemben, és egyedül kell végigcsinálnom az egészet: a szülőszobában már elvált nő lennék. És nem érdekel, miért.

2017. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
89%

Tolerancia?


- esetleg -


Őszinteség?


-mármint a pároddal...


Nem itt a Gyik' rendelőben" kell a kórfelvázolás!



Sajnállak kegyetlen mód a gyér lelked miatt.-Vagy inkább lesajnállak!

/N

2017. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!