Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen gyerekunk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen gyerekunk, ha nem akarom a paromat terhesen latni?

Figyelt kérdés

Nem szepitem, egyaltalan nem tetszenek a terhes nok, visszataszitonak talalom oket, viszont a parommal szeretnenk kozos gyereket de nem akarom terhesen latni, egyuttelni terhes novel, apolni, foglalkozni vele, szexelni... Tartok tole, hogy a szules utan is csak a terhes not latnam benne es vegleg elromlana a kapcsolatunk.

Hogyan kellene athidalnom ezt a problemat? A paromnak termeszetesen ezekrol meg nem beszeltem.


2017. ápr. 4. 14:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
92%
Íme egy leendő kedves, felelősségteljes, megértő apuka, és a szerelmes Férfi? mintapéldánya.Az a fajta, aki a neten képes csak az őszinte véleményét felvállalni.
2017. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem való neked gyerek, mert magad is az vagy, se se feleség. Mi lenne ha megbetegedne és kihullana a haja vagy lebénulna a fél teste? Gondolom otthagynád mert az nem szép.

Ja csak szólok a szoptatás alatt is le lesz strapálva ha 3x kel fel éjszaka, kialvatlan lesz és nyűgös, a hasa sem ugrik vissza 2 nap alatt, ha hazamegy is nagy lesz a hasa, pár hét mire visszanyeri a formáját.


Na az ilyenek nem férfiak, hanem kisfiúk felnőtt testben. Nyilván nem azt mondom, hogy nézd végig a szülést, mert az érthető de ez... biztos akarod ezt a gyereket? Tudod a te csemetéd növekszik a hasában attól nagyobb, inkább büszkeséggel, örömmel kellene hogy eltöltsön nem undorral.

2017. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 Bence_ ***** válasza:
93%

Érzéseidet a pároddal is osztd meg mert így csak színjáték a "kapcsolatotok".

Nekem a pocakos párom gyönyörű volt, sugárzott.

2017. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
89%

# 30 és 31 megírta a tutit.


Defektes vagy "haver".


39/F

2017. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
92%

jóban, rosszban kitartasz a párod mellett?

remélem nálad nem lesz valami olyasmi, hogy meghízol vagy elkezdesz kopaszodni és a párod elhagy, mert undorodni fog tőled.

2017. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
83%
Lehet már most kopasz és elhízott emellett még dadog is .....
2017. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, ha szereted a párod, biztos nem fogod otthagyni, legyen az bármilyen is. Ez ilyen.

Én is szeretem a párom, kedves, aranyos nő, eszembe nem jutna kiszolgáltatott helyzetben hagyni.

Ellenben az a sok véranya, aki idejött gyökér módon leszólni a kérdezőt, na azokat nem akarnám nemhogy terhesen, de sehogysem látni.

2017. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
75%
35:pedig nagyon megérdemelné
2017. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
58%

Oké. Nő vagyok, de szerintem is undorító dolog a terhesség. De csak ha velem történne.


Nem tartom undorítónak sem a terhes nőket, sem a kövér embereket.


NEKEM az undorító, hogy egy idegen van bennem. Nem is akarok gyereket.


Ha te is ezt tennéd, nem lenne semmi baj. De neked kell a kölyök, és tönkre tennél vele egy nőt - ez visszataszító.

2017. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
84%

Te biztos nem a valóságban szocializálódtál.

Férfinek még véletlenül sem vagy mondható, aki apa akar lenni, az nem így viselkedik.

A te gyereked lenne a feleséged hasában, ebben mi az undorító?

Te meg anyád hasában voltál, apád 9 hónapon keresztül elkerülte anyádat?

Valahogy nagyon így fest a dolog, a selejtes tulajdonságok is mindig öröklődnek...

Ne tedd tönkre a feleséged életét, nincs hozzá jogod!

2017. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!