Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen gyerekunk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen gyerekunk, ha nem akarom a paromat terhesen latni?

Figyelt kérdés

Nem szepitem, egyaltalan nem tetszenek a terhes nok, visszataszitonak talalom oket, viszont a parommal szeretnenk kozos gyereket de nem akarom terhesen latni, egyuttelni terhes novel, apolni, foglalkozni vele, szexelni... Tartok tole, hogy a szules utan is csak a terhes not latnam benne es vegleg elromlana a kapcsolatunk.

Hogyan kellene athidalnom ezt a problemat? A paromnak termeszetesen ezekrol meg nem beszeltem.


2017. ápr. 4. 14:03
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
90%
Az a gyermek Apa nélkül nőne fel. Te pontosan az a típus vagy aki pillanatok alatt lelépne egy fiatalabb nővel. Azt hiszed nincs több nehézség csak maga a terhesség? Jó eséllyel a párod már sohasem lesz ugyanolyan. A gyermek fog előtérbe kerülni és a párod már végérvényesen Anyává válik, az addigi életnek abban a formájában vége(és ezt nem csak az életstílusra értem, hanem külső és belső tulajdonságokra egyaránt) Aki ezt nem tudja elfogadni az ne vállaljon gyereket, így is annyi gyermek nő fel Apa nélkül, ne rontsd tovább a statisztikát.
2017. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező mit tennél ha betegség miatt meghízna a párod,vagy a bőre kipattogzana,vagy kihullana a haja? Ott hagynád? Csak azért mert nem szép? Te nem őt magát szereted hanem csak a külsejét,és azt amilyennek te szeretnéd hogy legyen.


Mennyi felszínes, vékony nő mániás pasi van.Ez borzalom. És még a pasik szidják itt a nőket,hogy a magas,gazdag,izmos,jóképű alfahímekre buknak. Nem igaz ez. A pasik buknak CSAK a vékony lányokra. Akin van felesleg az szerintük már nem is nő...

2017. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező csinálja fel a 39-est, és zárjuk őket össze 9 hónapra!
2017. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, tehát annyira gyerekpárti vagy, hogy rákényszerítenél egy ártatlan gyereket egy olyan emberre, aki nem akarja?
2017. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
7%

A kérdező legalább felvállalja a defektjét, nem úgy, mint azok a férfiak, akik a szülés látványa után rá se tudnak nézni a nejükre többet, de vele maradnak és mellette keresnek újat.

A megoldás: az USA-ban, vagy Oroszországban, Ukrajnában kerestek egy béranyát. Kivitelezhető, csak pénz kérdése. Keleten legalábbis az. Hogy ezt hogy vezeted fel a kedvesednek, azt rád bízom. Ha nem jön be neki az ötleted, keresel egy olyat, aki nem tud szülni. Neki tetszeni fog. Ha lenne rá mód. én is így csinálnám, nem éveket pazarolnék arra,hogy ronggyá műtetem a testem, aztán hátha sikerül teherbe esni egyszer.

2017. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
74%
Önző és beteg lelkű vagy. Ideális esetben áldott állapotban (direkt használtam a kifejezést, hogy egy kicsit elgondolkodj rajta!) is tetszene a feleséged, aki a ti -állítólagos- szerelmetek gyümölcsét hordozza a szíve alatt. De ha ezt mégsem így érzed, legalább a szolidaritás érzése kellene, hogy működjön, és segítened kellene azt az ember, aki vállalta, hogy a KÖZÖS utódotokat kihordja, megszüli és táplálja. Ha ezt sem tudod elfogadni, vagy menj pszichológushoz, vagy ne akarj gyereket.
2017. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
91%

#45

Felvállalja a defektjét, a gyakorin.Csak éppen az érintett személy nem tud róla...

Kár egyébként ezt a gondolkodást tovább örökítenie.

2017. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Szerintem akkor legyél te terhes :)
2017. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
87%

Ezért mondom én azt, hogy hiába szeretnék családot: soha nem szülök gyereket.

A mostani pasik xarnak se jók, nem hogy apának. Én meg nem egyedülálló anya akarok lenni, mint az ismerőseim 90%-a.

Így jobb híján marad az, hogy gyerekem se lesz. Még mindig ez a legjobb megoldás.


Egyszerűen megdöbbentő, hogy több pasi is így gondolja, hogy a terhesség undorító. Kár, hogy az apjuk nem ezt gondolta, most nem rontanák a levegőt.

2017. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
85%
Azért megnézném a párod arcát, amikor ezt előadod neki.
2017. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!