Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen gyerekunk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen gyerekunk, ha nem akarom a paromat terhesen latni?

Figyelt kérdés

Nem szepitem, egyaltalan nem tetszenek a terhes nok, visszataszitonak talalom oket, viszont a parommal szeretnenk kozos gyereket de nem akarom terhesen latni, egyuttelni terhes novel, apolni, foglalkozni vele, szexelni... Tartok tole, hogy a szules utan is csak a terhes not latnam benne es vegleg elromlana a kapcsolatunk.

Hogyan kellene athidalnom ezt a problemat? A paromnak termeszetesen ezekrol meg nem beszeltem.


2017. ápr. 4. 14:03
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez jó... ha megmondod neki, akkor most kidob, mint macskát sz.rni, ha nem, akkor meg később, hosszú hónapok alatt megy rá a kapcsolatotok, és egy gyerek úgy fog megszületni, hogy már a fogantatása pillanatában eldől, hogy nem lesz családja. Válassz, melyiket szeretnéd!
2017. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
Éd jó Krisztus..inkább ne szaporodj kérlek.
2017. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
72%

Fogadjatok béranyát!

... vagy fizess neki egy svájci szanatóriumot, míg kihordja a gyereketeket, ahogy régen csinálták a megesett úrilányokkal.

Idióta!

2017. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit alszenteskedtek, ketlem, hogy barkinek is kifejezetten vonzo lenne egy hatalmas, felfuvodott has amin elvekonyodik a bor es olyan mintha barmelyik pillanatban szetszakadhatna. Vagy nektek az etiop kisgyerekek is esztetikusnak szamitanak?

A legtobb ferfi csak elturi, amig meg nem szul a felesege.

2017. ápr. 4. 14:16
 15/52 anonim ***** válasza:
90%

A külföldi munka jó megoldás lehet... DE CSAK HA TUD AZ OKÁRÓL A PÁROD. Itt mindenképpen ez a kulcs, nem építhetsz hazugságra egy életet.

Nézd, tény, hogy ezt kevesen tudják elfogadni, főleg, hogy baromi visszás, hogy a gyerek kell, de csak addig jó, míg megcsinálod... De ilyen vagy, vállald fel. Ha a párod elég elvakultan szeret, ki tudja, még az is lehet, hogy belemegy ebbe a majdnem egy év különélésbe.

Nekem tuti nem menne, és nyilván az itt válaszolóknak sem, azért húznak le, de ez az egyetlen korrekt megoldás. Ha nem mondod el a párodnak most a dolgot, akkor később csak rosszul jöhetsz ki az egészből. Inkább önts tiszta vizet a pohárba még az elején.

2017. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges elmondani, boven eleg ok lenne, hogy a baba miatt kell a pluszpenz.
2017. ápr. 4. 14:18
 17/52 anonim ***** válasza:
0%
(Egyébként részemről jár a pluszpont, te legalább felvállalod, hogy rámenne a kapcsolat. Csak tényleg légy őszinte a pároddal is, ne hagyd a csávában később.)
2017. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
2%

Basszus, ez a probléma engem is foglalkoztat, és ezidáig azt hittem csak engem zavar a dolog. Jó látni hogy nem vagyok egyedül. :)

A szarás is természetes, mégse streamelem a neten.

2017. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Van az örökbe fogadás és még vannak bér anyák, viszont az drága, de az anyuka mindent úgy csinál ahogy a párod és te mondod neki.
2017. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
94%

Remélem troll vagy4:)


Férfiként írom neked, hogy a hasonlatod sántít!

Az etióp kisgyerek tragikus, mert természetellenes, hogy egy kisgyerek az éhezés miatt így nézzen ki.

Az áldott állapotban levő anya viszont gyönyörű!

Elég baj az neked, ha te valamiért nem így látod!

Azt csinálsz, amit akarsz, de erkölcsi kötelességed ezeket a dolgokat a pároddal előre közölni.

2017. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!